קיצורי דרך לשיער גלי

להיראות במיטבך כשיש לך שיער גלי לפעמים קצת מאתגר בגלל העובדה שלשיער שלך יש נפש משלו. המשמעות היא שתמיד תצטרך לבלות הרבה זמן מול המראה בניסיון לעצב קווצת שיער אחת שפשוט לא מסתדרת. זה לא רק מתסכל כי אתה לא יכול לעצב את השיער שלך כפי שאתה רוצה, אלא גם בגלל העובדה שאירוע מבודד זה יכול פשוט להרוס לך את היום. האמת היא שאתה יכול לעשות משהו בנידון אם אתה לא רוצה להתמודד עם ימי שיער רעים שוב. הדרך הנכונה להתמודד עם השיער הגלי והלא מעורער שלך היא להסתכל על תמונות של תספורות קצרות לנשים שיש להם שיער גלי. כך תדעו בוודאות שלא יהיה עוד זמן מבוזבז מול המראה. רק עם פגישה פשוטה לסטייליסטית, אתה יכול לגרום לכל ימי השיער הרעים האלה להיעלם!

שיער אומבר קצר גלי

רק הביטו בבוב היפה המוצג בתמונה! מה יותר יכול אתה לרצות מאשר ראש שיער מלא שהוא לא רק גלי, אלא גם מדהים? כמו כן, הדגשים שנראים קצת כמו אומברה משלימים את המראה.

שיער אומבר קצר גלי

מָקוֹר

בוב אור

זהו בוב גלי נוסף, אך הוא נלבש על ידי מפורסם שיש לו גם שיער בהיר. אחד הדברים שכדאי לדעת על שיער בהיר יותר הוא שזה יהפוך את פניך לזוהרים יותר. אז, נסה את כל המראה!

בוב גלי קל

מָקוֹר

בוב הבלונדיני

ככל שהשיער בלונדיני יותר, כך תיראה נפלא יותר. הסיבה לכך היא שלצבע הבלונדיני יש גורם לך להיראות שביר וזקוק להגנה. אם גם תבחר את התסרוקת הנכונה, אתה תיראה מדהים!

בוב הבלונדיני

מָקוֹר

בוב קצר סקסי

המבט הקצר והגלי שאתה יכול לראות כאן פשוט מדהים. לא מדובר רק בכך שהשיער בהיר או שהוא קצר יותר מבוב רגיל, אלא על העובדה שהפוני מכסים את חצי פניה, מה שגורם לה להיראות סקסית.

בוב קצר סקסי

מָקוֹר

בוב חום

העסקה עם הבוב הגלי הזה היא העובדה שרק קצות השיער גלי. שאר השיער חלק והצבע החום בניגוד לעורה הבהיר באמת גורם לה להיראות פשוט יפה. נסה זאת!

בוב חום

מָקוֹר

שיער סופר גלי

זה יותר משיער גלי, זה קרוב לתלתלים. כאשר השיער שלך לא ממש מתולתל, אבל די גלי, אתה באמת צריך למצוא תספורת שתגרום לך להיראות יפה. האמת היא שאתה יכול לנסות את זה!

שיער סופר גלי

מָקוֹר

שיער מהמם

ככל שהשיער קצר יותר, כך הוא יכול להיראות מעניין יותר. הדבר הטוב ביותר בשיער גלי הוא העובדה שקצות שיער מסוימים יכולים להיראות אפילו מתולתלים, תלוי באורכם. תסרוק את השיער שלך בקו ישר!

שיער מהמם

מָקוֹר

שיער גלי בלונדיני

בשל העובדה שלשיערה יש נפח רב והפוני מכסים את שערה באופן חלקי, המראה דווקא די פנטסטי. עדיין תצטרך לעצב אותו מעט כדי לוודא ששיערך הגלי נראה טוב!

שיער גלי בלונדיני

מָקוֹר

גזירת שיער פשוטה

הדבר הגדול בתספורת זו היא העובדה שהיא ממש פשוטה ויש לה השפעה נהדרת. הפוני הפנטסטי המכסה את מצחה של הדוגמנית לחלוטין והחוטים האסימטריים גורמים לה להיראות נהדר!

גזירת שיער פשוטה

מָקוֹר

שיער מלא

הדבר המעניין בתספורת זו הוא העובדה שהסלבריטי מקוצר את שערה, אך קווצות שיער מסוימות מתמלאות עד לנקודה שבה הן גורמות לכל ראש השיער להיראות ארוך יותר. השפעה מצוינת, לא?

שיער מלא

מָקוֹר

בוב קצר וחמוד

הדבר הפנטסטי בבוב הזה הוא העובדה שהוא מאפשר לך להיראות חמוד כמו כפתור. אינך צריך לבחור עדכון מסובך כדי להיראות נהדר. זהו למעשה בוב פשוט המתאים לדגם בצורה מושלמת!

בוב קצר וחמוד

מָקוֹר

בוב מבולגן

הדבר המעניין בתספורת זו היא העובדה שזה לא אחד שאתה לא רואה כל יום. למעשה, זה די נפוץ, אבל האופן שבו השיער נשאר להיראות כל כך מבולגן הוא החלק המקורי של הסגנון. לך על זה!

בוב מבולגן

מָקוֹר

פיקסי גלי

זוהי למעשה גרסה ארוכה יותר של מראה הפיקסי שאנו רגילים אליו. עם זאת, בשל המפצים הפנטסטיים המכסים את הצד השמאלי של פניה, המראה כולו מדהים לחלוטין. התקשר לסטייליסטית שלך!

פיקסי גלי

מָקוֹר

שיער רב שכבתי

כאשר אתה רוצה לעצב את השיער שלך ללא יותר מדי טרחה, הפתרון הוא לבחור תספורת ממש קצרה. אם אתה לא רוצה שזה ייראה קצר מדי, תוכל לבחור בכמה שכבות שהן הבחירה המושלמת עבורן שיער בלונדיני!

שיער רב שכבתי

מָקוֹר