20 תספורות קצרות לשיער סמיך גלי

לא כל התסרוקות מתאימות לכולם. כדי שתסרוקת תעבוד, היא צריכה לספק מספר תנאים. אחד התנאים המרכזיים שעליו לעמוד בו הוא מרקם השיער שלך. שיער דק אולי לא תומך בכמה סגנונות, בעוד ששיער עבה משתלב איתם היטב. באופן דומה, שיער חלק או שיער מתולתל לא יתמוך בכמה תסרוקות אבל שיער גלי יתאים. לכן, חשוב להבין את מרקם השיער שלך לפני שתתחיל בעיצוב. לאחר שתזהה אותו, תוכל לצמצם בקלות את התסרוקות שיעניקו לך מראה אופנתי. אם עשית את זה וזיהית שיש לך שיער גלי עבה, זה המקום בשבילך.

שיער גלי עבה נראה ממש חמוד. יש תחושה של בלבול כל הזמן שנותן רק מראה יפה. השיער הגלי העבה נראה קריר במיוחד אם יש לך שיער עד אורך הכתף. זה נותן מראה מסודר. כאשר אתה מוסיף שכבות לשיער הגלי העבה, הוא מוסיף מרקם ותנועה לסגנון שלך. אבל אתה עדיין יכול להיות סקפטי לגבי התסרוקת שברצונך לבחור ממנה ותוכל להחליט את הטוב ביותר עבורך עם כמה תסרוקות המוזכרות להלן..

לאלה עם שיער גלי עבה, תספורת באורך הכתפיים מבולבלת היא תספורת אידיאלית. אבל ניתן לתת לגלים את הטרנדיות הנוספת עם בחירת הצבע הנכונה. האפשרות הפופולרית היא ללכת עם הצבע הבלונדיני בז ‘. בלונדינית בז ‘היא מבחר צבעים נהדר במיוחד אם אתה רוצה להסתיר את הפליצות. הצבע נותן גוון זהוב/בז ‘קריר המדגיש את השיער היפה שלך שאין כמותו. אם יש לך צבע שיער בהיר באופן טבעי, צבע זה הוא האידיאלי ביותר עבורך. זה יקרין אותך כאופנתי, טרנדי וסקסי ביותר. זוהי בחירה שתוכל לנסות ללא מחשבה שנייה.

שיער גלי עבה לא אומר שאתה יכול פשוט למשוך אנשים דרך הגלים שלך. אבל אתה יכול אפילו למזג את התלתלים ולגרום לתסרוקת שלך להתבלט. מתולתל עבה שיער קצר גלי היא אחת התסרוקות הפופולריות בכל הזמנים. דגמים רבים עם שיער גלי סמיך לעיתים קרובות סגנון זה בגלל הייחודיות שלו. התלתלים והגלים מוסיפים שובבות גם למראה שלך. אורך וצבע התסרוקת הם בידייך. אבל התסרוקת נראית נהדר ברוב האורכים וצבעי השיער. צביעת רק התלתלים היא אופציה נהדרת נוספת להיראות מסוגננת וקרירה.

תסרוקות וינטאג ‘ידועות ביצירת קאמבק. תסרוקת וינטג ‘נהדרת כזו שמתגמלת בקרב נשים עם שיער גלי עבה כיום היא החתך. החתך החתוך הוא אחד החיתוכים הפופולריים של המאה ה -20. לחתך התחתון יש שיער בחזית ואילו הצדדים והגב חתוכים לגמרי. השיער בחזית נפרד לצדדים המעניק מראה מגניב. צביעת חלקים מהשיער שלך היא עוד דרך מצוינת לאמץ את התספורת הזו ולהיראות מגניבה עוד יותר. ישנן תסרוקות רבות אחרות שתוכל לנסות מהתספורות המפורטות להלן:

תספורת קצרה אחת לשיער עבה גלי

תספורת קצרה לשיער סמיך גלי, בראג Balayage קצר

בלונדינית 2-בז ‘

בלונדינית בז ', צבע שיער בלונדיני קצר

שיער גלי מתולתל 3 עבה

שיער גלי מתולתל עבה, שיער דיאנה קצר עבה

תסרוקת בת 4 חתכים

תסרוקת תחתונית, Pixie Hair Cut Layered

שיער 5 גלי עם Balayage

שיער גלי עם Balayage, שיער גלי קצר

6-

שיער בוב סגול גלי

7-

שיער מתולתל אפור עבה

8-

שיער Pixie גלי קצר

9-

בוב עבה הפוך צ'ופ

10-

שיער שכבה אורך גלי

11-

בוב צ'ופי שכבות גילוח

12-

גלי מתולתל באורך בינוני

13-

בוב בינוני גלי שכבתי

14-

סגנונות שיער מתולתלים קצרים

15-

בלונדינית Balayage בוב מרופט

16-

שיער גלי עלוב של בוב

17-

סגנונות שיער קצרים גלי

18-

שיער קצר גלי בוב

19-

אנשי שיער עבים גלי

20-

שיער גלי ברונטית מתולתל