30 התספורות הקצרות הטובות ביותר

כפי שכולכם יודעים שטיפול בשערות ארוכות היא עבודה קשה ומעט מאוד אנשים יכולים לעשות זאת. שערות קצרות תמיד מועדפות על פני השערות הארוכות ורוב הבנות רוצות שיער קצר. הסיבה מאחורי בעל שערות קצרות היא שניתן לנהל בקלות, אפשר לתחזק אותן בקלות באשר הן והכי חשוב שערות קצרות מעניקות לך מראה הגון, חכם, אופנתי ומגניב. כשהשנה החדשה התקרבה כולם רוצים לקבל מראה חדש כדי שיוכלו להרשים אנשים אחרים. להלן מעטים התספורות הקצרות הטובות ביותר שתוכל לנסות השנה:

בשנת 2013 תספורת א -סימטרית הולכת להתנדנד בכל מקום. רוב המפורסמות והנשים העובדות אימצו את התספורת הזו מכיוון שהיא נותנת לך מראה הגון ואופנתי. מלבד המראה קל לתחזוקה ואין צורך להשקיע שעות בתחזוקה שלו.

תסרוקות קצרות הטובות ביותר לנשים 2013

אם יש לך פנים סגלגלות, עליך לנסות תספורת א -סימטרית יחד עם הקליפה. זה גם אופנתי ומגניב. והכי חשוב ייתן מראה נחמד ומעריך לפנים הסגלגלות נשים ונערות.

תסרוקות קצרות לפנים אובאליות 2013

תספורת פיקסי יחד עם קפיצה בצד הוא גם במגמה. הוא נותן לך מראה פאנקי ואופנתי ואנשים בוודאי יאהבו את המראה החדש שלך ויעריכו אותו.

תסרוקות בלונדיניות קצרות לשנת 2013

נשים משנת 2013 רוצות לקבל מראה פאנקי ואופנתי יותר ולשם כך הן חייבות לנסות את תספורת הפיקסי. זה מגניב ויציג גם צד חדש באישיות שלך.

תסרוקות קצרות אחרונות לנשים 2013

בנות 2013 רוצות מראה פאנקי יותר מאשר מראה חמוד. הם חייבים לנסות תספורת פיקסית ארוכה שבוודאי תמלא את כל דרישותיהם בנוגע למראה הפאנקי.

תספורת קצרה הטובה ביותר לבנות 2013

בשנת 2013 אתה יכול לנסות תספורת בוב. זה בהחלט יעניק לך מראה חמוד ואופנתי ואנשים מסביבך יעריכו אותך ואת התספורת החדשה שלך.

תסרוקות בוב הפוכות לשיער דק

אם אתה צריך להשתתף במפגש או פונקציה מזדמנים כלשהם, עליך לנסות את תסרוקת העדכון. זה ייתן לך מראה מגניב והגון שהוא הדרישה לתפקוד מזדמן או לפגישות.

תסרוקות updo מזדמנים לשיער קצר

אם יש לך שיער מתולתל, עליך לקצר אותם. התספורת המתולתלת הקצרה תעניק לך מראה אופנתי ופאנקי.

תסרוקות קצרות לילדות עם שיער דק

אם אתה רוצה מראה קלאסי, חמוד והגון לעצמך אתה חייב לנסות את תספורת בוב הקצרה. תספורת זו מתאימה ביותר לנשים ולבנות העובדות שרוצות לשמור על מראה הגון אך אופנתי ורוצות להתרחק מהתספורת הפאנקית..

תמונות קלאסיות של תספורת בוב קצרה

אם אתה באמת רוצה להישאר בטרנד ורוצה לקבל מראה פאנקי ואופנתי, אתה חייב ללכת לתספורת פיקסי או לא סימטרית. שני התספורות הקצרות הללו נמצאות במגמה ונותנות לך מראה אופנתי ופאנקי.

סתיו חורף 2013 טרנדים לשיער קצר

פיקסי נמצאת במגמה בימינו, כך שאפשר להסתפר אבל היא לא מומלצת לפונקציות המזדמנות.

תסרוקות קצרות של Pixie לנשים

זוהי תסרוקת קצרה חדשה שהיא שילוב של תספורת קצרה עם כמה דגשים בצבע כהה. הוא גם במגמה ונותן מראה מגניב.

תסרוקות וצבע קצרים אפריקאים אמריקאים

תסרוקות בוב קצרות לנשים אסיאתיות

תסרוקות קצרות ומתולתלות 2013 לנשים

תמונות של תסרוקות אופנתיות לנשים

תמונות שיער בלונדיני קצר

סלבריטאים עם תספורות קצרות וחמודות

תספורות קצרות פופולריות לנשים 2013

תמונות נץ מלאכותיות לנשים

תמונות של תספורות גלי קצרות

תמונות תספורת חתוכות נשים

קתרין הייגל שיער קצר 2012

תסרוקות קצרות לשיער דק דק

מנדי מור מבט בצד שיער קצר

תסרוקות קצרות סתיו חורף 2012

תסרוקות בוב קצרות מבט לאחור