28 תסרוקות קצרות לנשף

שאל כל תלמיד תיכון מה הוא מחפש ורוב הסיכויים שהוא יגיד את ‘הנשף’ שלהם. ליל הנשפים מיוחד לרוב התיכוניסטים. זהו רגע מהאגדות, במיוחד עבור הבנות. הם מוציאים הרבה כסף רק כדי להיראות כמה שיותר מרהיבים במהלך הנשף שלהם. זה יותר מסתם מפגש חברתי. זו תקופה בשנה שבה מי ש”רווק “משתדרג לעתים קרובות ל”נלקח”. זה אירוע ששווה את הכסף. הבנות במיוחד, רוצות שהראש שלהן יבקש מהן לצאת במהלך הנשף. והם רוצים להופיע הכי טוב בקרב כל הבנות האחרות בגילן. מכאן שהם מתחרים זה בזה בהוצאת יותר כסף רק כדי להיראות הכי טוב שאפשר.

אבל רק השמלה לא יכולה להביא אותך לשום מקום. אתה צריך להיראות יפה בסך הכל. וכאן מגיעים התסרוקות לעזרה. עם תסרוקת נהדרת, הסיכוי שלך למשוך הכי הרבה במהלך הנשף שלך הוא עצום. הסיבה היחידה היא שהשיער שלך הוא המאפיין הסקסי ביותר של גופך ומדגיש את היופי שלך יותר. אם אתה מתכנן ללכת לנשף שלך בקרוב, קרא עד כדי לגלות כיצד תוכל להכין את עצמך ולהתבלט מהתחרות.

תלתלי וינטג ‘הם אחד התסרוקות הגדולות ביותר שאתה יכול לנסות. כפי שהשם מרמז, מדובר בתסרוקת שהיתה פופולרית בשנות ה -20 ולפתע זכתה לגדולה של מאוחר. דוגמניות מובילות ושחקניות רבות הלכו על השטיח האדום כשהן עושות תסרוקת זו. חלקן כוללות את אגם ורוניקה ולנה דל ריי. זה מראה רטרו שמתאים לכל סוג של בגד. זהו אחד מ התסרוקות הטובות ביותר לספורט למסיבות בערב. אתה יכול להשיג אפילו יותר זוהר עם אייליינר חתול ושפתון אדום. כמו כן, השגת תסרוקת זו אינה לוקחת זמן רב כפי שאתה חושב.

כל מה שאתה צריך זה מלקחיים, סיכות, קליפים ומברשת רכה כדי להשיג תסרוקת נהדרת זו. אתה יכול אפילו להתחיל ללבוש את התסרוקת הזו ברגע שתסיים להתקלח.

תסרוקת נהדרת נוספת לנשף שלך תהיה הלחמניות הנמוכות. לחמניות נמוכות הן א תסרוקת פשוטה שניתן לעשות זאת במהירות ובקלות. הם אינם עדכון שיער מסובך אך צורכים יותר זמן מהקוקו הרגיל. אבל לחמניות נמוכות הן תכליתיות. ניתן ללבוש אותו בכל זמן ובכל מקום והופך את התסרוקת הטובה ביותר למסיבות ערב. לעשות לחמנייה נמוכה לא עולה כסף גם כן. אנשים עשויים לחשוב שאתה יוצא מהסלון בזמן שהיית עושה את זה בלי להוציא שקל. זוהי האלגנטיות של תסרוקת זו. היא אמנם מתמזגת בקלות לנשף, אבל עצות מומחים לאלה שמנסים לחמניות נמוכות לסיים את התסרוקת עם ספריי שיער כדי לגרום לה להיראות טוב עוד יותר.

אתה יכול גם לנסות כמה עדכונים חמודים לנשף הנשף שלך. כל התסרוקות האלה מספיקות רק כדי להפוך אותך ל ‘מַלכָּה‘. להלן מספר נוספים שתוכל לנסות. גלול דרך כדי לגלות:

תסרוקת קצרה אחת לנשף

תסרוקת קצרה לנשף, תסרוקות שיער בלונדיניות של Balayage

תלתלים 2 וינטאג ‘

תלתלי וינטג ', מתנות מיוחדות לשיער וינטאג'

לחמניה בעלת 3 נמוכות לשיער קצר

לחמניה נמוכה לשיער קצר, תסרוקות שיער Pixie Updo

4 עדכונים חמודים

Updo חמוד, שיער 20 נשף גבוה

קלוע בעל 5 צדדים

בוביות צד צמות, תסרוקות צמות שיער

6-

נשף שיער Updo Chignon

7-

שיער לנשף נעמי לונג

8-

נשף שיער מתולתל קצר

9-

איפור נשף שיער יופי

10-

שיער קצר סטיוארט קריסטן

11-

Updos Updo לנשף לנשף

12-

תסרוקות שיער לנשף אהבה

13-

עדכון שיער לנשף שיער

14-

חתונה לנשף שיער תסרוקות

15-

תסרוקות בוב ברונדה המתולתלות

16-

שיער תסרוקות פיקסי נשף

17-

תסרוקת שיער לתסרוקות

18-

שיער אמה ספיישל אפ

19-

שיער אחורי Pixie Frisuren

20-

שיער סקרלט ג'והנסון 50

21-

שיער לנשף אורך בינוני

22-

שיער קצר גוון סגנונות

23-

תסרוקות שיער למטה

24-

שיער תסרוקות צמה Balayage

25-

תסרוקות שיער קצר חמוד

26-

27-

28-