23 שיער בלונדיני קצר עם פוני

להישאר מסוגנן ואופנתי דורש מאמץ. המאמץ יכול להתבצע רק באמצעות ניסויים מתמידים. לא כל סגנון יתאים לכולם. אנשים חייבים לחשוב היטב על בחירת סגנון מסוים. עליהם להגדיר מה הם מנסים להפיק מהסגנון הזה. עם זאת, ישנם מקרים בהם סגנון מסוים מתאים לכולם. סגנון אחד כזה הוא פוני. פוני נותנים משיכה יפה לתסרוקת של האדם. זו תוספת אחת שיכולה לגרום לא רק לשיער שלך להיראות מגניב אלא לכל הפנים שלך. הוא תכליתי ותומך בכל סוגי השיער.

פוני הולך טוב במיוחד עם שיער קצר. כאשר השיער שלך קצר, תמיד יש מחשבה עמוקה לגבי נפח השיער. אבל פוני יכול לעזור בהדגשת עוצמת הקול. זה גם מוסיף סגנון לתסרוקת שלך. יש הרבה סוגים של פוני שאתה יכול לנסות.

פוני בוטה נמצאים במגמה כבר כל כך הרבה שנים. זה אף פעם לא יוצא מהאופנה בגלל המראה המקסים שהוא נותן. אנו נתקלים בסלבריטאים רבים, בדוגמניות מובילות ואפילו בבני משפחתנו ובני משפחתנו החזקים במפץ הבוטה. בשעה מאוחרת, נרשמה גם עלייה עצומה בלחלות בובס וחבטות בוטות עוזרים לתסרוקות להיות בעלות נפח גדול יותר. אבל יופי לא בא בלי מחיר. פוני קהה זקוק לטיפול ותחזוקה נאותים. אם אתה אדם שאינו רוצה להשקיע זמן בהתאמת הפוני שלך בבקרים, יש להימנע מכך. פוני קהה משתלב היטב גם בשיער חלק בצפיפות בינונית. לבעלי מרקם שיער דק, הפוני הבוטה לא יתאים. אלה שיש להם פנים עגולות יש להימנע מפוני בוטה מכיוון שהם הופכים את הפנים שלך לרווקות יותר. בעלי פנים אליפסה, פנים מרובעות וכו ‘יכולים ללבוש פוני בוטה ללא בעיה. חשוב גם לא לשמן את המפץ שלך כמשקעי השמן על המצח ולא נותן מראה טוב כאשר אתה מאבד את המפץ..

יש הרבה אנשים שאומרים כי פוני לא מסתדר עם שיער דק. למעשה, פוני יכול לתמוך בכל סוג של שיער. רק שהבחירה חייבת להיעשות בזהירות. עם בחירה נכונה של פוני, השיער הדק שלך יראה חמוד במיוחד. פוני רך ונוצה נראים טוב מאוד על בעלי שיער עדין. פוני שנסחף בצד הם גם אופציה ונראית יותר טרנדית. אך חשוב לשמור על אורך מרעה עיניים בכדי לתת לה מראה טוב.

סגנונות וינטאג ‘עושים לעתים קרובות קאמבק מהאגדות ופתאום הופכים לטרנד. לעתים קרובות זה המקרה שבו התסרוקת יוצאת מהאופנה תוך זמן מה וחוזרת מאוחר יותר במפץ! (אין כוונת משחק מילים). תסרוקת אחת כזו במגמה היא שיער הגראנג ‘. גראנג ‘היא תסרוקת מבולבלת, מחוץ למיטה, המעניקה מראה נאה מאוד ללובשת. התסרוקת המבולגנת עם הקדמי או פוני צד הוא מנצח ברור של העונה. זה נראה יותר מגניב וטרנדי. יש הרבה פוני אחר שאתה יכול לנסות מהתמונות למטה:

שיער בלונדיני קצר אחד עם פוני

שיער בלונדיני קצר עם פוני, בובס שיער בלונדיני

פוני בוטה

פוני בוטה, תסרוקות שיער בוב בובס

שיער 3 דק עם פוני

שיער עדין עם פוני, בוב בובס פוני בלונדיני

שיער גראנג ‘בעל 4 בלונדיניות

שיער גראנג 'בלונדיני, שיער בלונדיני פוני פלטינה

5-חבטות לחישה חמודות

פוני לחישה חמודים, פוני שיער קצר שאגי

6-

פוני שיער בוב פנים

7-

צוואר שיער צוואר אפור

8-

פוני בלונדיני ארוך

9-

בוב בלונדיני בובס זווית

10-

בוב סייד פוני פרינג '

11-

בוב בלונדינית אפר

12-

בלונד בוב בלונדיני

13-

פוני פיקסי קצר שיער

14-

באנגס שכבה את טיילור סוויפט

15-

שיער בלונדיני קצר פיקסי

16-

שיער תספורות קצרות של בוב

17-

תסרוקות קצרות של פיקסי שיער

18-

בלונדינית פיקסי בוב אש

19-

באנגס מפוצצים בלונדינית פלטינה

20-

תסרוקות בוב שיער קצר

21-

בוב באנגס בלונדינית וית'רספון

22-

תסרוקות ארוכות של בלונדינית פיקסי

23-

תסרוקות שיער בוב חמוד