תספורות קצרות קצרות של 2018 שחובה לראות

שנת 2018 היא השנה בה כל אישה תרצה לנסות תסרוקות קצרות חדשות. לכן ריכזנו רשימה של תסרוקות 2018 שאולי תרצו לנסות. אם אתה רוצה אפקט מתוסס תוסס, תוכל לשקול קצוות משוננים קרועים עם ממד רב שכבתי. רוב החיתוכים האחרונים מתהדרים בשכבות המנותקות במגע לא נקי. תספורות קטנות מתבצעות על בסיס בוב, גזרות בקו A וחתך פיקסי והן עושות מראה חדש ומרשים לגמרי. טקסטורות וקווים דומים המשולבים בשיפורי צבע אפור ייצרו סגנון חדש. ההשקפה שלנו היא שאתה לא יכול לפספס את הרעיון המבריק הזה של מראה מחודש היטב שידהים אותך עד כמה אתה באמת יכול להיות נפלא עם תספורת קצרה וקצרה. כאשר אתה מוסיף את תחושת הקלות בתחזוקה, כל כך רצוי לבחור את הגזרה הזו בכל עונה.

1. שיער קצר וגס

אם יש לך שיער גלי ואתה תמיד מחפש תסרוקות קצרות וחמודות שקל לטפל בהן, אז אתה בהחלט תאהב את זה. התספורת הפנטסטית הזו בעלת הצדדים הגלים והקצוצים אך פוני ארוך מעט שבאופן כללי מכסה עין אחת ואוזן אחת מדהימות. זה ירענן אותך מדי פעם מכיוון שלא תיקח הרבה זמן לתקן את זה פשוט תבריש את האצבעות וזה נעשה.

תספורות קצרות קצרות

2. תסרוקת קצרה קצוצה של קריסה פאולס

בעל שיער קצר הוא נכס נהדר לא פחות משער ארוך, וכפי שתראו להלן לשיער באורך בינוני יש כמה אפשרויות בתספורות. תספורת זו מעוצבת על ידי הפעלת סרום מעט לשיפור הברק באמצעות שיערך וזה יהפוך אותו למבריק.

תסרוקות קצרות קצרות

3. שיער קצר וקצוץ צדדי

תסרוקת זו מעוצבת באופן שכל שכבות השיער שלך מונחות בצד אחד של האוזניים. היא מכסה אוזן אחת לחלוטין אך אינה מכסה את הפנים. אתה צריך לעשות תסרוקת אוקטזית כדי שתוכל לספר חלק מהשיער בחלק האחורי של הראש שלך כדי למנוע מהם להתגלגל לצד שלא כיסית. בדוק זאת כאן.

שיער קצר עלוב

4. גזרת שיער פיקסי קצרה קצוצה

גזרות שיער קצרות

5. בוב קאט

תספורות קצרות קצרות

6. טבי גבינסון

תספורות קצרות קצרות -6

7. שיער גלי אדום קצר

תספורות קצרות קצרות -7

מָקוֹר

8. תספורת בוב קצרה קצרה

תספורות קצרות קצרות -8

9. דורית קמסלי

תספורות קצרות קצרות -9

10. תספורת קצרה חצופה

תספורות קצרות קצרות -10

11. שיער פיקסי פלטינה

תספורות קצרות קצרות -11

12. שיער קצר בינוני

תספורות קצרות קצרות -12

13. שכבות קטנות

תספורות קצרות קצרות -13

14. שכבות סיום

תספורות קצרות קצרות -14

15. בוב בלונדינית קרח

תספורות קצרות קצרות -15