תספורות קצרות לנשים 2013

נשים תמיד לשווא עם השיער שלהם והם בהחלט יעשו את הקילומטר הנוסף רק כדי לוודא שהשיער שלהם מטופח. אחד מ התסרוקות הטובות ביותר לנשים האם ה תסרוקות קצרות. להלן כמה מהתספורות הקצרות והטרנדיות ביותר שמהן תוכלו לבחור בקלות את המתאים ביותר לטעמכם.

תסרוקת בלבול Ombre הקצרה

האם אתה אוהב לעשות תסרוקת גלי קצרה? הנה בחירה טובה עבורך. התספורת הזאת קצת מבולגן וגלי. יתר על כן, לשיער השחור יש גוונים של צבע חום שיוצר ניגודיות וסגנון. אלגנטי ומושך, בוודאי תאהבו את התסרוקת המבולגנת הפנטסטית הזו שהיא נשית ומקסימה בנונשלנטיות.

תסרוקת מבולבלת קצרה של אומברה

גזרת תער מלוטשת עם פוני מקסים

התסרוקת המדהימה הזו מושכת ואלגנטית באלגנטיות. הוא מעניק מראה יוקרתי שהוא חינני ומתוחכם מאוד למראה. הרך שיער בלונדיני נופל בעדינות כלפי מטה ויוצר מראה מרהיב מובהק אשר בוודאי תאהב לעשות ספורט.

גזרת תער מלוטשת עם פוני מקסים

תספורת יציבה חלקה מקרית

זו בהחלט דרך מרגשת לסדר את השיער שלך. תסרוקת זו בהחלט אטרקטיבית ומושכת, עם שיער ישר וקצר זורם בעדינות ממש מעל הכתף שלך. תסרוקת זו אלגנטית ומקסימה מאוד ובוודאי תגרום לך להיראות מאוד קלאסית ומושכת.

תספורת יציבה חלקה מקרית

התסרוקת הקצרה והמבולבלת

האם אתה רוצה תסרוקת אטרקטיבית להפליא שהיא מגניבה ומקסימה בו זמנית? תסרוקת קצרה מבולגנת זו בהחלט בחירה טובה עבורך. התסרוקת המבולגנת בצד היא בטוחה משיכה, כאשר השיער הגלי הרך זורם באופן טבעי ללא הרבה יומרות ותחכום. אתה בוודאי תאהב את התסרוקת המדהימה והמקסימה הזו.

תסרוקת קצרה ומבולבלת

תסרוקת קצרה עם שכבות ארוכות עם פוני ארוך מבודדים

תסרוקת אטרקטיבית זו בהחלט לא איבדה את המשיכה והקסם שלה. תסתכל על השיער המעורפל בשכבות שמגדיר את מראה האישה. זה אלגנטי להפליא. כמו כן, המפץ הארוך המקסים מובהק יוצר אפקט חינני ומושך להפליא. אתה בהחלט תאהב את התסרוקת הזו.

תסרוקת עבה שכבה קצרה

תסרוקת בוב השחור הקצר

תסרוקת בוב המדהימה הזו בהחלט מרתקת ומרתקת. תסתכל על שיער הבוב הרך עם פוני חלק שזורם באופן טבעי: הוא בהחלט אלגנטי ומושך למראה. חינני וקלאסי, בוודאי תאהבו את התסרוקת המשובחת הזו.

תסרוקת בוב שחורה קצרה

תסרוקת הבלבול השכבה החמודה

אם אתה רוצה להיראות אחרת, אתה בהחלט יכול לאהוב את זה תסרוקת מבולגנת וחמודה. תסרוקת זו בהחלט לא יומרנית ולא מתוחכמת. הרך שיער גלי מותר לזרום באופן טבעי ויוצר מראה מבולגן טבעי שהוא מדהים להפליא.

תסרוקת מבולגנת וחמודה

תסרוקת בוב הבלונדינית השכבה

מגניב ומרענן להסתכל, תסרוקת פנטסטית זו נראית מדהים מאחור. השכבות מעצימות עוד יותר את האפקט הכללי של התסרוקת. באופן דומה, הרך שיער חלק יוצר מראה אלגנטי ויוקרתי שקשה להתעלם ממנו.

תסרוקת בוב בלונדינית מרובדת

תסרוקת הפיקסי המבולגנת

תסרוקת מקסימה זו מפעילה פוני ארוך המופרד בצד וזה מושך ללב. גב השכבות המבולגן יוצר ניגוד מדהים לפוני הארוך והישר. מדהים ומושך, בוודאי תאהב את התסרוקת המפתה הזו.

תסרוקת פיקסי מבולגנת

תסרוקת הבוב המגניבה של בוב

תסרוקת מקסימה ואלגנטית זו בהחלט גורמת לי להתעלף. תסרוקת בוב החיננית והזוהרת הזו היא קלאסית ומושכת. הגזרה המסוגננת יוצרת מראה משובח להפליא שאי אפשר להתעלם ממנו.

תסרוקת בוב מגניבה בוגרת

תסרוקת בוב מבולגן בשכבות זוויתיות

מדהים ואטרקטיבי להפליא, זה מרובד תסרוקת בוב זווית הוא מאוד אופנתי ומושך. תראו את השיער הגלי הקצר בשכבות העומדות בניגוד לפסים הארוכים של השיער הקדמי, אכן מדהים! נסה את התסרוקת הזו והרגיש מקסים ומקסים מפתה.

תסרוקת בוב מבולגן בשכבות זוויתיות

תסרוקת קצרה מבולגנת וחמודה

תסתכל על הצד המזרום באופן טבעי תסרוקת מבולגנת: הוא בהחלט מקסים ומושך. שיער השכבות יוצר מראה מגניב ומקסים להפליא וזה מסקרן. אכן מגניב וטבעי!

תסרוקת קצרה מבולגנת וחמודה

תספורת בוב השחור השכבה

תסרוקת זו מציגה את הנוף האחורי של א תסרוקת בוב קצרה. מרובד וגלי מאחור, השיער הקדמי זורם כלפי מטה ויוצר מראה מקסים שבהחלט מפתה ומושך.

תספורת בוב שחור שכבה

תסרוקת בוב הפלטינה הקצוצה מרקם

האם אתה רוצה להיות שונה? אתה בוודאי יכול לנסות את תסרוקת בוב הפלטינה הקשוחה הזו. תסתכלו על השיער השכוב עלוק שהוא סוחף להפליא. התסרוקת הלא שגרתית הזו גורמת לך להתבלט בהמון בגלל הלא שגרתיות שלה. אכן מדהים!

תסרוקת בוב פלטינה מקולקלת מרקם

תסרוקת הפיקסי המגניבה

מדהים הזה תסרוקת פיקסי ניתן לסדר בשני סגנונות שונים, האחד הוא סגנון מוברש קוצני ושני הוא תסרוקת פיקסי אלגנטית עם פוני. שני הסגנונות מקסימים ומושכים. שני אלו תסרוקות פיקסי הן קלאסיות מפתות ומושכות.

תסרוקת פיקסי מגניבה