20 תספורות מבולגנות קצרות

רוב הנשים לא אוהבות להיות מבולגנות אלא אם מדובר בתסרוקת. התסרוקת המבולגנת היא אחת הדרכים הפופולריות ללבוש את שיערך. הוא נותן מראה טבעי נחמד וגם גורם למראה שלך להיראות נהדר. זה סוג של מבט שאפשר להשיג באופן טבעי לאחר שהתעורר מהמיטה. בעוד שרבים עדיין סבורים ששיער מקושט היטב הוא השיער הטוב ביותר, הם עדיין לא מודעים לכך שהתסרוקת המבולגנת היא המראה המודרני של המאה. זהו סגנון שאומץ על ידי מפורסמים ודוגמניות מובילות בעולם הזה. ישנן דרכים רבות בהן אתה יכול ללבוש סגנון מבולגן.

אחת הסלבריטאיות הפופולריות שמשך נשים רבות לקראת התסרוקת המבולגנת היא קריסטן סטיוארט. כוכבת הדמדומים ידועה בתסרוקת המבולגנת הייחודית שלה שעוררה השראה לנשים רבות לבחור בסגנון זה. זה היופי בתסרוקת של קריסטן סטיוארט. התספורת שהיא בוחרת ללבוש ניתנת לשחזור בקלות על ידי רבים המעניקים להם מראה כוכבי בדיוק כמו השחקנית הפופולרית. אך על מנת להשיג את הסגנון המבולגן שהיא פופולרית, השיער צריך להפוך לגלים ושיהיה מספיק נפח בשיער.

זה די פשוט להשיג את התסרוקת. את השיער יש לשטוף תחילה עם שמפו נחמד. ברגע שאתה יוצא מהמקלחת, יבש את שיערך לחלוטין. השתמש במפוח השיער במידת הצורך כדי לייבש את שיערך. מסרק את השיער שלך כמו שאתה עושה בדרך כלל כל יום. עכשיו, בעזרת הברזל החם, התחל ליצור גלים על השיער שלך. עשה זאת בצדדים ובחלקו העליון של שיערך. לאחר שעשית את זה, חלק את שיערך מהצד השני והפוך את הפרידה למבולגנת ככל האפשר. זה כבר ייראה קצת מבולגן. עכשיו, קח את המסרק שלך וחזר את השיער שלך. אבל הקפד לעשות את זה קצת מבולגן לאחר סירוק זה. תוכל לשחזר את אותה תסרוקת בדיוק שתעלה את הגלאם שלך לשלב הבא.

בוב מבולגן היא תסרוקת פופולרית שתגדיר מחדש את הסגנון שלך. הם אחת התסרוקות הנוחות אך הסופר שיקיות. אם יש לך שיער גלי, יש לך מזל כי בוב רגיל עם קצת עבודה ייתן לך את התוצאה הטובה ביותר שאתה מחפש. אם אין לך שיער גלי, עשה תספורת בוב וצור גלים באמצעות הברזל. אתה עדיין יכול להשיג תסרוקת זו. ניתן גם לתבל מעט את התסרוקת על ידי בחירת כמה גרסאות. הסגנון הדרוך יסתדר בצורה יוצאת דופן עם תסרוקת זו. לסגנון הרעוע יש קצוות מנותקים. בשילוב עם תסרוקת זו ועם צבעים כהים לשיערך, סגנון זה הוא מנצח ברור. הסגנון הקצוץ מתאים גם לתסרוקת זו. קצץ את שיערך בסגנון בוב באופן אקראי. זה נותן מראה יפה לתסרוקת הבוב המבולגנת. שוב, בחירת הצבעים חשובה מאוד.

ישנם סוגים רבים ושונים של תסרוקת מבולגנת שתוכל לנסות מלמטה:

תספורת מבולגנת אחת קצרה

תספורת מבולגנת קצרה, מוערמת בשכבה קצרה

2 שכבות רכות

שכבות רכות, שאג מבולגן קצר של Pixie

שיער מבולגן 3-חלק

שיער מבולגן חלק, בוב פיקסי שחור קצר

שיער 4-קריסטן סטיוארט

שיער קריסטן סטיוארט, קריסטן סטיוארט לונג פיקסי

5-קצר קצוץ בוב מבולגן

בוב מבולגן קצר קצוץ, שיער בובסי פיקסי מבולגן

6-

שיער קצר מבולגן הוק

7-

בוב שכבות מבולגן הפוך

8-

בוב קרמל קצוץ

9-

סגנונות מבולבלים של שיער קצר

10-

בוב פיין בראון הפוך

11-

בוב מסי קריסטן 60

12-

שיער בלונדיני תסרוקות קצרות

13-

שיער פיקסי נשים בלונדיניות

14-

בוב דמי לובאטו דמי

15-

Pixie Bob Tousled נפרד

16-

בוב מתולתל מבולגן קצר

17-

שיער מבולגן מדגיש בלונדיני

18-

שיער בלונדיני כסוף בינוני

19-

שיער קצר פיקסי רוק

20-

שיער קצר מתולתל מבולגן