15 תסרוקות קצרות

אחת הדרכים הטובות ביותר ליצור ניואנסים וייחודיות בתסרוקת של האדם היא על ידי מתן אפשרות לחתוך תסרוקת. חתכים יוצרים ניגודים מקסימים על ידי חיתוך או גילוח החלק התחתון ומאפשרים לחלק עליון ארוך יותר לכסות את החתך. במאמר זה, אנו מציגים חלק מ התסרוקות הקצרות הטובות ביותר שתוכל להסתכל ולהעריך.

התסרוקות המדהימות המופשטות עם פוני ארוך יותר

זֶה תסרוקת מקסימה מפתה למדי ומושך בשל הניגודיות שנוצרה על ידי החיתוך עם זה של החלק העליון והפוני הארוך יותר. הצדדים מקושטים בתער ויוצרים מראה מסודר, בעוד החלק העליון ארוך להפליא וגלי. האפקט ממש מקסים ומקסים. אם אתה רוצה להעז עם התספורות שלך, אתה בהחלט יכול לנסות את זה תסרוקת מקסימה מקופחת לשינוי קיצוני במראה שלך.

תסרוקות מופלאות להפליא עם פוני ארוך יותר

מָקוֹר

התספורת המדהימה המדהימה עם טופ עוצמתי

התספורת הפנטסטית הזו די מקסימה ואמנותית למראה. הוא מאופיין בחלק עליון ארוך ומתפוצץ במרכז העובר בניגוד לצדדים ולחלק האחורי. האפקט בהחלט פנטסטי ומסוגנן. השיער העליון מגיע לשיאו בפוני המקסים שהם ממש מדהימים לצפייה.

תסרוקת מדהימה עם חתך עליון עם עוצמה עליונה

מָקוֹר

תסרוקת הפלטינה המדהימה עם חתך מדהים

התסרוקת המדהימה הזו מוגדרת על ידי אותם פוני ארוכים שנסחפו בצד המגיעים עד הכתף. באופן דומה, הוא מתאפיין בצדדים חתוכים הפועלים בניגוד לפוני המדהים. תסרוקת מדהימה ומושכת, היא בהחלט דרך מקסימה ואמנותית לספור תספורת.

תסרוקת פלטינה מדהימה עם חתך מדהים

מָקוֹר

גזרת הפיקסי הנהדרת והמסוגננת

לגזרת הפיקסיה הזו יש שיער מוברש שעומד בצורה מאיימת למעלה. האפקט בהחלט מדהים. באופן דומה, הצדדים גזומים יפה ליצירת ניגוד עם החלק העליון המרשים. מגניב ומדהים, זה תסרוקת נהדרת הוא באמת מאוד אמנותי ומסוגנן.

חתך פיקסי מדהים ומעוצב

מָקוֹר

חתך הפיקסי המקסים והמקסים עם פוני סחף בצד

גזרת הפיקסיה הפנטסטית הזו מתאפיינת באותן קווצות עבות של שיער חום כהה. אין בעיה עם המרקם והנפח של שיער זה בגלל עוביו. עם זאת, המאפיינים הייחודיים של תסרוקת זו הם הצדדים החתוכים הפועלים בניגוד לחלק העליון והפוני. מגניב ומרגש, גזרת הפיקסי הזו היא תוספת נחמדה לרשימת התסרוקות הקצרות החתוכות שלנו.

חתך פיקסי מקסים ומקסים

מָקוֹר

התסרוקת האטרקטיבית והזוהרת עם פוני שנסחף בצד

זוהי דרך פנטסטית ואמנותית ללבוש תסרוקת עם הפוני המקסים שסוחף בצד שממש מדהים לראות. הצדדים מעוצבים בצורה חתוכה ומשלימים יפה את המפצים הנהדרים שנסחפו בצד. מגניב ומושך, גזרת הפיקסי הזו היא באמת תוספת נחמדה לרשימת התסרוקות החתוכות ההולכות וגדלות שלנו.

תסרוקת זוהרת עם פוני סוחף צד

מָקוֹר

גזרת הפיקסי המקסימה מאוד עם צדדים תחתונים

לגזרת הפיקסי המקסימה והמפתה הזו יש את כל התכונות של תסרוקת קלאסית תחתונה. ראשית, יש לה את קווצות השיער הבלונדיניות המדהימות האלה. שנית, החלק העליון והחבטות בצד הם באמת מדהימים ושובה לב. באופן דומה, הצדדים החתוכים משלימים יפה את המפצים היפים שנסחפו בצד. באמת מדהים, תסרוקת זו ממש מושכת ומרתקת לצפייה.

חתך פיקסי מקסים מאוד עם צדדים תחתונים

מָקוֹר

תסרוקת הפיקסי הפאנצ’י המופלאה

לגזרת הפיקסי המדהימה הזו יש עליון פאנקי מקסים שהוא ממש פנטסטי להסתכל עליו. הצדדים והגב מגולחים יפה וחשיפות, בעוד החלק העליון מתהדר בשיער הדוקרני המדהים שהן ממש פנטסטיות למראה. הצבע הבלונדיני המוזהב של החלק העליון מוגדר בניגוד לדפנות החתוכות השחורות.

תסרוקת פאנקי פאנקי פנטסטית

מָקוֹר

גזרת הפיקסי המדהימה עם חתכים מדהימים

גזרת הפיקסיה המדהימה הזו מתאפיינת באותן קווצות עבות של שיער שחור המעניקות לתסרוקת זו מרקם ונפח מספיקים. ובכל זאת, המאפיין המרגש ביותר של תסרוקת זו הוא החלק העליון המדהים שמגיע לשיאו בפוני המקסים. הצדדים והגב חתוכים יפה וחושפים חיתוך מגניב. מגניב וייחודי, גזרת הפיקסי הזו ממש נחמדה לצפייה.

חתך פיקסי מדהים עם חיתוכים מדהימים

מָקוֹר

גזרת הפיקסי הנהדרת עם טופ מדהים וחתך נחמד

גזרת הפיקסים הנהדרת הזו באמת מדהימה ומרגשת להסתכל עליה. ההיבט המרגש של גזרת הפיקסיה הזו הוא החלק העליון הגלי הנהדר שמגיע לשיאו בפוני המדהים. החלק העליון בצבע נחושת מספק מספיק ייחודיות לתסרוקת הזו. יתר על כן, הצדדים והאחוריים משובצים בצבע שחור היוצרים ניגודיות ערה עם החלק העליון הלוהט.

גזרה של פיקסי עם טופ מדהים וחתך נחמד

מָקוֹר

גזרת הפיקסי המגניבה והנחמדה עם צדדים תחתונים

גזרת הפיקסי המגניבה הזו ממש נחמדה להסתכל עליה. יש לה קווצות דקיקות של שיער חום בהיר. עם זאת, הצדדים החתוכים נותנים תסרוקת זו מספיק סגנון. באופן דומה, הצדדים החתוכים פועלים בניגוד לפוני הפנטסטי ולחלק האחורי של תסרוקת זו. מגניב ונחמד, התספורת הזו היא בהחלט תוספת טובה לרשימות המדהימות שלנו של תסרוקות תחתונות.

חתך פיקסי מגניב ויפה

מָקוֹר

גזרת הפיקסי המבולגנת עם צדדים נחמדים

לגזרת הפיקסי הזו יש עליון מבולגן ודפנות חיתוך נחמדות כדי לספק לתסרוקת הזו את המשיכה הייחודית שלה. החלק העליון המבולגן מגיע לשיאו בפוני המדהים המכסים מעט את הצד השמאלי של הפנים. הקישוטים הנחמדים של הצדדים נותנים מספיק ניגודיות לתסרוקת הזו. מגניב ויפה, גזרת הפיקסים הזו ממש מקסימה למראה.

חתך פיקסי מבולגן עם צדדים נחמדים

מָקוֹר

חיתוך הפיקסי המופלא מאת ריהאנה

גזרת הפיקסי הניסיונית הזו של ריהאנה נחמדה ומרגשת. יש לו את החלק העליון המקסים והמדהים הזה ומגניב ומעוטר יפה. באופן דומה, החלק העליון מעוטר יפה בצבע בלונדיני נחושת בעוד שהצדדים החתוכים חדורים בכוונה בצבע שחור. תספורת זו היא באמת ניסיונית וייחודית.

חתך פיקסי פנטסטי מאת ריהאנה

מָקוֹר

גזרת הפיקסי הנהדרת והעסיסית

גזרת הפיקסי הנחמדה הזו היא באמת חצופה ומדהימה למראה. החלק העליון המדהים מאפיין את התסרוקת הפנטסטית הזו. יתר על כן, הצדדים החתוכים נותנים לתסרוקת זו מספיק ניואנסים וסגנון. תספורת זו היא בהחלט תוספת נחמדה ומקסימה לרשימת התסרוקות החתוכות שלנו.

גזרה פיקסית נהדרת וחצופה

מָקוֹר

גזרת הפיקסי הניסיונית עם צדדים תחתונים מדהימים

לגזרת הפיקסים הזו יש קווצות מקסימות של שיער שחור עבה בינוני. בצדדים יש קיצוצים בעוד שהחלק העליון מלוטש ומעוצב יפה ומגיע לשיאו בחזית הפריקית המגניבה. מגניב ומרגש, גזרת הפיקס המסוגננת הזו ממש מקסימה וייחודית למראה.

חיתוך ניסיוני של Pixie עם צדדים תחתונים מדהימים

מָקוֹר