15 תסרוקות חומות קצרות לנשים

חום הוא צבע שיער מאוד תכליתי. זה נראה טוב על כמעט כולם ויש הרבה סוגים או זנים שאפשר להוסיף לזה גם. חלק פופולרי גוונים של חום הם אבוני, נחושת שוקולד, ערמונים, דבש, אגוז זהב, ערמוני כהה וכו ‘.

תספורות קצרות או תסרוקות נראות נהדר על כמעט כל גווני השיער החום. תסרוקות מסוג זה נותנות אשליה של עובי ונפח. אבל אנשים רבים נוטים לעשות את אותן תספורות קצרות ומשעממות, שהן לגמרי מחוץ לאופנה בתקופה זו של טרנדים ואופנה. זו הסיבה; ריכזנו למטה 15 תסרוקות כדי לתת לך מושג לגבי הטרנדים האחרונים בתסרוקות קצרות לגוונים שונים של שיער חום.

1- תסרוקת חומה קצרה

עיצוב שיער חום קצר, בוב קצר Balayage שיער

ההכנות ליציאה מהירה עם התסרוקת החומה הקצרה הזו! כפי שאתה יכול לראות, סגנון זה דורש שורשים שחורים עם בוב גלי חום. כל כך פשוט, אך מציע אפקט תוסס. נדרשת כמעט אפס תחזוקה ותוכל להמשיך להשתתף באירועים מזדמנים ופורמליים באותו מראה. מומלץ מאוד!

2- פיקסי מקסימה

פיקסי מקסימה, דוגמנית פרנקו ג'יימס

תסרוקת קצרה זו חמודה מאוד ונראית מושלמת על שיער חום. זה קצת שונה מהחתכים הרגילים של הפיקסיות הקצרות. תספורת זו אינה מרובדת בצורה קוצנית. במקום זאת, לתספורת הפיקסית המקסימה הזו יש שכבות רופפות אך קצרות המפיצות אווירה של שנות ה -70. זו בהחלט תסרוקת שחובה לנסות לעונה זו.

3- אונה חומה מבולגנת

אונה חומה מבולגנת, שיער אפ דגם חום

תספורת ‘Lob’ פירושה בעצם תספורת בוב אבל באורך ארוך יותר. חתכי האונה נשמרים בדרך כלל ממש מעל הכתף. תסרוקת מבולגנת זו לשיער חום כוללת חתך באונה בעל שכבות גסות ומבולגנות. חוסר השלמות של כל זה גורם לתסרוקת להיראות מאוד פלרטטנית ומדהימה. עיצוב מסוג זה נראה טוב בכל גווני השיער החום אך מתאים ביותר לשיער ברונטי כהה.

4- Balayage Pixie Bob Style

Balayage Pixie Bob Style, Bobb Pixie Long רב שכבתי

Balayage היא מעין טכניקת צביעת שיער. כולנו יודעים איך נראים הדגשים בשיער. Balayage הוא סוג של שיער מודגש אך יש לו נגיעה רכה יותר. נקודות השיא ניכרות פחות בתסרוקת מסוג זה מאשר הדגשים הרגילים. צבע שיער כזה משתלב בצורה מדהימה עם חתך בוב פיקסי קצר. זו בהחלט תסרוקת מהנה מאוד וחסרת דאגות לנסות.

5- Ashy Blonde Long Bob Style

Ashy Blonde Long Bob Style, שיער Cara Brown Makeup

תסרוקת יפה זו כוללת בלונד אפרפר או צבע שיער חום בהיר. הוא משלים בתספורת בוב רגילה שנופלת ממש מעל הכתפיים, ומסגרת את הפנים. אתה יכול להשלים את המראה הזה על ידי הוספת גלים עדינים או תלתלים לשיער. זה ייתן לך מימד נוסף ויגרום לשיער שלך להיראות בריא ומלא נפח בו זמנית. מושלם לחופשת חוף באיי בהאמה!

6- נקודות עיקריות בקרמל

גולת הכותרת של קרמל שיער חום

7- שיער מילי בובי בראון

סגנונות מפורסמים קצרים בצבע חום

8- אורות סגולים על שיער חום כהה

שיער קצר של פיקסי סגול

9- בוב עגול מהמם בזווית

אורך שכבות של בוב בראון

10- רעמה קצרה חום שוקולד מריר

Pixie Short Emma Hathaway

11- Pixie Wavy Cut

Pixie Short Wavy Messy

12- תספורות קצרות עם פוני אלכסוני

שיער קצר של פיקסי בראון

13- חתך נער מגולח בצד האחורי

ברונטית שחורה פיקסי בראון

14- מבט חמוד

שיער קצר תסרוקות חום

15- תסרוקת חומה מבולגנת Balayage

בוב בראון אורך כהה