רעיונות שיער חמודים לשיער קצר

הדבר החשוב ביותר שאתה צריך לדעת על השיער שלך הוא העובדה שאתה יכול לחתוך אותו איך שאתה רוצה ולעצב אותו איך שאתה מוצא לנכון. עם זאת, הבחירות שתעשה ישפיעו על כל המראה שלך. זה לא ממש משנה אם אתה לבוש היטב או אם יש לך בדיוק את האיפור הנכון כל עוד קיבלת החלטה נוראית בנוגע לשיער שלך. בעניין זה, אתה צריך לחשוב ברצינות על שינוי המראה אם ​​אתה חושב על להשיג אחד. האמת היא שהמראה שלך והאופן שבו תיתפס על ידי אחרים בידיים שלך. אז, במקום לבחור א תספורת חמודה שראית פעם בלי לחשוב יותר על זה, עדיף שתשקול גם היבטים אחרים, לפני שתבצע שינויים. אז הדבר הראשון שאתה צריך לעשות הוא להסתכל על תספורות קצרות שנמצאים בחוץ ובוחרים את החמודים ביותר!

שיער רב שכבתי

בדרך כלל זה לא משהו שאתה רואה אצל נשים צעירות, אלא דווקא בנות קצת יותר מבוגרות שרוצות לשמור על הפיתוי הצעיר הזה. זה תספורת נהדרת וזה באמת יכול לעזור לך להשיג מגוון של מראה.

תספורת חמודה עם שכבות קצרות

מָקוֹר

בוב ישר

למרות שזו גישה קלאסית של תספורת בוב, רק תסתכל עליה. זה פשוט, אבל ממש אפקטיבי בכל הנוגע לאפקט המעניין שיש לזה על פניה. אתה רק צריך לחתוך את השיער בקו ישר!

תסרוקות חמודות לשיער חלק קצר

מָקוֹר

בוב בשכבות חלקיות

תספורת בוב זו חמודה במיוחד בשל העובדה שלגברת מימין, זו עם הבוב הבלונדיני יש רק כמה שכבות שתוכלו לראות בחלק התחתון של שערה. הוא מפואר להפליא ויש לו אפקט מגניב!

תסרוקת קצרה בלונדינית חמודה

מָקוֹר

בוב גלי

כעת, אחד המראות המעניינים ביותר שתוכל לבחור בהם, במיוחד כאשר יש לך שיער קצר יהיה בוב שעיצבת כגלי או לפחות מעט מתולתל. הדבר הגדול בזה הוא שזה נראה נהדר!

שיער גלי קצר וחמוד

מָקוֹר

קצר חמוד

זו אחת הגרסאות הקצרות ביותר של תספורת בוב והיא נראית פשוט פנטסטית כי היא גורמת לך להיראות צעיר יותר, בלי קשר לגיל שלך וזה מראה שאתה סוג האדם שאוהב ליהנות!

תספורות קצרות וחמודות לשיער דק

מָקוֹר

פיקסי קלאסית

אם אתה רוצה לדעת מהי הדרך הקלה ביותר לקבל מראה חמוד, אז תסתכל על כל תספורות הפיקסי שאתה יכול למצוא. החדשות הטובות הן שאתה לא צריך להתאמץ יותר מדי. כל שעליך לעשות הוא לבחור פיקסי קלאסי.

סגנון Pixie Cut קלאסי

מָקוֹר

לוק וינטג ‘

זהו סוג המראה שיש בו את כל האלמנטים הפנטסטיים של מראה וינטג ‘. לא מדובר רק בנפח או בעובדה שיש לה שיער כהה כהה, אלא בשילוב של כל האלמנטים הנהדרים האלה יחד!

תסרוקת וינטג 'קצרה וחמודה

מָקוֹר

בוב שכבה כהה

זה לא בעצם בוב מרובד במיוחד, אלא כזה שיש לו כמה שכבות שגורמות לו להראות מגניב. אתה יכול לעצב אותם להיראות כמו כמה קוצים אמיתיים ועדיין יש להם מראה של מרד וחמוד בו זמנית.

סגנון שיער כהה וחמוד קצר

מָקוֹר

Pixie Short Dark

זוהי גרסה קצרה יותר של תספורת הפיקסי ובגלל צבע השיער הכהה באמת, אתה אומר שאתה בעל השפעה מעניינת באמת. כל מה שאתה צריך לעשות הוא לספר את השיער שלך ממש קצר ואז לתת לגלים להיות!

סגנונות פיקסי קצרות וחמודות

מָקוֹר

אפרו תראה

בשל השיער המתולתל במיוחד שיש לו נפח רב, אפשר לומר שמדובר במראה אפרו. הדבר הגדול בזה הוא העובדה שמדובר במראה חמוד באמת שתוכל לנסות אם תרצה משהו אחר.

תסרוקת אפרו קצרה וחמודה

מָקוֹר

בוב בצבע בהיר

הדבר המעניין ביותר בבוב זה אינו הצבע הבהיר, אלא העובדה שאתה יכול לעצב את שיערך מעט גלי ולוודא שהפוני לא יכסו את פניך. זה נראה מדהים!

בוב בצבע בהיר

מָקוֹר

פיקסי מבולגן

עכשיו, אם אתה רוצה לחוות שיער קצר שאתה יכול לעצב כדי להיראות שהוא מבולגן במיוחד, אז כל מה שאתה צריך לעשות הוא לספר את השיער שלך בצורה כזו. קל להיות בעל שיער קצר אם תבחר בגזרת פיקסי.

שיער פיקסי מבולגן

מָקוֹר

פיקסי פשוטה

מבט חמוד נוסף הוא זה מכיוון שיש לה פיקסית מרובדת וחמודה שייראה פנטסטי גם כשיערה יגדל. בלי קשר לזמן שהיא תחליט לא לספר את השיער, היא תמיד תיראה פנטסטית.

שיער פיקסי פשוט

מָקוֹר

שיער קוקו קצר וחמוד

עכשיו, אם אתה מוכן לעשות משהו בנוגע לתספורת הבוב שלך, תוכל לבחור לעצב אותה בזנב פוני קצר ושהתפרצות מספר קווצות שיער. זהו המתכון המושלם לעומס יתר על המידות.

תסרוקת קוקו חמודה לשיער קצר

מָקוֹר

פיקסי כהה חמודה

למרות שזה עשוי להיראות כמראה מרדני, תסתכל מקרוב על הסגנון הכללי שלה. הדוקרנים מינוריים והשיער הכהה יותר פשוט חמוד. פשוט בחרו בפיקסיה קצרה שתעצבו איך שבא לכם!

שיער סלבריטאי קצר וחמוד

מָקוֹר