קיצורי דרך חמודים 2013

האם אתה מרגיש כאילו שיער ארוך זה משהו יותר מדי לסבול? אז אתה צריך לחשוב לעשות את זה קצת יותר קצר. למעשה, אם אתה רוצה להרגיש איך זה לחיות בלי העול של שיער ארוך, אז אתה צריך לדעת שיש לך אפשרויות רבות. עכשיו, לגבי צורת הפנים שלך, הסגנונות שאתה נהנה מהם ואפילו גוון העור, תוכל לבחור בשינוי מראה מלא כל עוד אתה יודע לאיזה מראה אתה רוצה ללכת. אולי קשה לקבל החלטה, אך על מנת לקבל את ההחלטה הנכונה, עליך לוודא שראית את כל החשובים תמונות של קיצורי דרך חמודים שהם אופנתיים השנה. אתה עשוי להאמין שכל התהליך של שינוי המראה שלך הוא קצת מכריע, אבל הרגע שאתה רואה את הזכות תספורת קצרה, אתה תדע שזה בדיוק מה שאתה רוצה. הדבר הבא לעשות הוא להתקשר למעצב השיער שלך ולבצע את השינוי!

סגנון קצר וחמוד

זהו סוג התספורת שתוכל להסיר ללא קשר לגוון העור שלך או לצורת הפנים שלך. המפץ הנחמד והעובדה שאתה יכול לעבור מחמוד לסקס עם מעט מוצר זה מדהים!

סגנון קצר וחמוד

שיער חמוד מבולגן

אם אינך רוצה לבלות שעות מול המראה על מנת לגרום לשיערך להיראות נהדר, בחר את הסגנון החמוד והמבולגן הזה שבוודאי יעזור לך להסיר את סוג המראה שאליו אתה הולך..

שיער חמוד מבולגן

שיער מפונפן קצר

אם תבחר ללכת על סוג זה של שיער, אז לא תצטרך לדאוג לגבי נפח השיער שלך. זה ייראה מרופט ופשוט מדהים, במיוחד אם תסרקו את המפצים הארוכים שלכם מצד אחד.

שיער מפונפן קצר

בוב חמוד קצר

ה תספורת בוב הוא אחד מסגנונות השיער האהובים ביותר בשנים האחרונות. עם זאת, אם אתה לא רוצה ללכת על מראה קיצוני למדי, אז אתה יכול לבחור בוב קצר וחמוד זה שייראה מדהים כל היום!

בוב חמוד קצר

קצר מלפנים וארוך יותר מאחור

זה סוג התספורת שאתה לא רואה לעתים קרובות כל כך בימים אלה כי זה מזכיר לכולם את העבר. אם אתה רוצה לקבל מראה חמוד משנות ה -90, אז קיצור הדרך הגלי הזה יהיה הבחירה המושלמת עבורך!

קצר מלפנים וארוך יותר מאחור

שיער חמוד קצר

הדבר הטוב ביותר במראה הזה הוא העובדה שהוא יגרום לך להיראות חמוד בכל צבע שיער או צורת פנים. גם אם אתה נראה עצבני, התספורת הזו בהחלט תציל את היום על ידי כך שתראה מקסים!

שיער חמוד קצר

שיער בוב גלי חמוד

הדבר הטוב ביותר בעובדה שחוטי השיער החיצוניים ארוכים יותר הוא העובדה שאתה יכול לקבל את המראה הגלי הזה שגורם לשיער שלך להיראות הרבה יותר ארוך ממה שהוא נראה באופן חריף. קבל את התספורת ותהנה מזה!

שיער בוב גלי חמוד

תספורת קצרה יוקרתית

זוהי בחירה ממש אלגנטית לנשים שרוצות להיראות יוקרתיות בכל אירוע שהן צריכות להשתתף בו או לאן שהן רוצות להגיע. זה קל לתחזוקה וקל מאוד לעיצוב, עובדה שהופכת אותו ליותר ממושלם!

תספורת קצרה יוקרתית

מראה קצר ונערי חמוד

אם את רוצה שיער ממש קצר ועדיין תהני מהמראה הגלי שיש לשיערך, אז לך על המראה הנערי הקצר הזה שיגרום לך להיראות חמוד, גם בלי איפור. בעזרת כמה משיכות תוכל לעצב את שיערך בקלות!

מראה קצר ונערי חמוד

בוב קצר אסימטרי

זהו סוג התספורת שאינה נראית רגילה כלל עקב קווצות השיער בעלות אורכים לא שווים. אתה יכול לבחור להיראות מקורי וחמוד בו זמנית אם אתה מקבל בוב קצר אסימטרי זה!

בוב קצר אסימטרי

שיער חמוד קצר במיוחד

אם אתה רוצה שיהיה לך סגנון שיער המאפשר לך לסרק את כל השיער שלך לפנים על מנת לגרום לו להיראות עבה יותר, אז אתה יכול לבחור את הגזרה הקצרה הזו. אתה תראה נהדר בלי קשר לגילך!

שיער בלונדיני חמוד קצר מאוד

בוב קצר וחמוד בלונדיני

אם אתה רוצה לקבל את אחת התסרוקות החמודות מכולן, אז עליך לבחור בבוב הקצר הזה וגם לצבוע את שיערך בלונדיני. שום דבר לא אומר תמים וחמוד יותר מאשר בוב קצר בלונדיני!

בוב קצר וחמוד בלונדיני

שיער קצר וחמוד גלי

אתה כבר יודע שיש שיער גלי זה דבר שלא מאפשר לך להסתפר. עם זאת, אתה יכול לבחור את הסגנון הקצר הזה שיאפשר לך לשמור על השיער שלך גלי ללא צורך להחליק אותו.

שיער קצר וחמוד גלי

קיצור עם פוני ארוך

הפוני הארוך ידגיש את החיוך היפה שיש לך. אם אתה רוצה לבחור תספורת זריקה שתגרום לך להיראות חמוד ומקסים בו זמנית, אז התקשר לסטייליסטית שלך והראה לו את התמונה הזו!

קיצור עם פוני ארוך

בוב פשוט קצר

אם יש לך שיער חלק, אז בחירה בתספורת זו תגרום לך לחסוך הרבה זמן שבדרך כלל היית מבלה בעיצוב השיער שלך. במקום זאת, תוכל לנצל את הזמן הזה כדי להתפעל מהמבט הפשוט והחמוד שלך במראה!

בוב פשוט קצר