תספורות קצרות וחמודות לשנת 2013

איך כל אישה רוצה להיראות? ובכן, היא רוצה להיות יפה וזו האמת האולטימטיבית. עם זאת, על מנת להשיג פסל זה של אישה יפה, אתה צריך להיות מסוגל לבצע כמה שינויים ולדאוג לעצמך. עכשיו, כשזה מגיע לביצוע שינויים, אחד מהם והחשוב ביותר הוא לגבי התספורת שאתה עומד לעשות. אם את רוצה להיחשב לאישה יפה, את צריכה לוודא שבחרת בדיוק את התספורת הנכונה כדי שהכל ייראה אפילו יותר חמוד ממה שהוא נראה בפועל. עם התספורת הנכונה, פשוט תצטרך לעצב את שיערך מעט, להתאפר וכל אדם יסובב את ראשו. האם אתה רוצה להיראות חמוד ומעניין בו זמנית? המשמעות היא שאתה צריך להיות מוכן לבחור תספורת שתתאים לך ביותר מדרך אחת. בחר את החמוד ביותר!

דרך חמודה בוב

אחת התספורות המעניינות ביותר היא בוב. עכשיו, אם תאפשר לשיער שלך גלי אחד ואינך מעצב אותו יותר מדי, תוכל להיראות חמוד ויפה בו זמנית. קבל את המראה בעזרת כמה גזרות פשוטות!

דרך חמודה בוב

בוב עבה קצר

כשיש לך הרבה שיער ואתה רוצה לעצב אותו באופן שיגרום לכולם להעריץ אותך, אז עליך להחליק את השיער ולעצב את הפוני בצד אחד. זה אמור לעשות את העבודה!

בוב עבה קצר

בוב קצר מאוד

זוהי באמת הגרסה הקצרה ביותר של הבוב, אך היא גם גרסה נשית מאוד. זה בהחלט יגרום לך להיראות חמוד ומעניין ויהיו לך כמה אפשרויות בכל הנוגע לעיצוב זה בדרכים שונות.

בוב קצר מאוד

גזרת שכבות חמודה

אחד הדברים הראשונים שאתה יכול להבחין בהם בתספורת מסוג זה היא העובדה שתוכל ליהנות מהנפח רב. מורבואר, תוכל לעצב את השכבות באופן שהצוואר שלך ייראה ארוך יותר.

גזרת Layerd חמודה

פיקסי עם שכבות קצרות

זו בהחלט גרסה ארוכה יותר של מראה הפיקסי המסורתי שאנחנו כל כך רגילים אליו, אבל זה באמת נראה יפה. המשמעות היא שתוכל להשתמש בחוטי השיער המחודדים כדי למשוך תשומת לב לתכונות היפות שלך.

פיקסי עם שכבות קצרות

שיער חמוד קצר

אחד הדברים המעניינים ביותר בתספורת זו היא העובדה שהפוני מפנים את תשומת הלב לתכונות היפות של הפנים שלך, בעוד שהנפח גורם לתספורת כולה להיראות מעניינת וחמודה ביותר..

שיער חמוד קצר

בוב קלאסי חמוד

זהו סוג הבוב שאתה לא רואה לעתים קרובות כיום, כיוון שאנשים ניסו לשנות אותו ולהמציא גרסאות שונות שלו. זה באמת קלאסי וזה התספורת המושלמת לכל אירוע.

בוב קלאסי חמוד

שיער קצר במיוחד

הטון הבלונדיני הבהיר באמת והשיער הקצר במיוחד הופכים את התספורת לחמודה ושונה. בדרך כלל אינך רואה נשים עם שיער קצר עד שנראה טוב כל כך. עם זאת, אתה יכול לנסות את זה ולראות איך זה מרגיש!

שיער קצר במיוחד

בוב חמוד

השכבות בתספורת בוב זו יגרמו לך להיראות צעיר יותר. עכשיו, אם אתה לא יודע את זה עד עכשיו, התספורת הנכונה יכולה לגרום לך להיראות צעיר בהרבה ממה שאתה. האם תרצה להרוויח מכך?

בוב חמוד

שיער בלונדיני חמוד

הדבר הראשון שאתה מבחין בתספורת זו הוא העובדה שהפוני החתוך יפה גורמים לכל המראה עוצר נשימה. אם אתה רוצה להיראות כך, כל שעליך לעשות הוא להתקשר לסטייליסטית שלך ולהראות לו את התמונה הזו!

שיער בלונדיני חמוד

גזרה יפה יפה

כשאתה לא בטוח לגבי השינוי שאתה רוצה לעשות, אתה יכול ללכת קצת יותר קצר עם התספורת, כך שיהיה לך זמן לחשוב על דרכים שונות לעצב את השיער שלך כשהוא מתארך קצת יותר!

גזרה יפה יפה

פיקסי נועזת קצרה

זהו סוג של תספורת פיקסי שאינך רואה די לעתים קרובות בגלל העובדה שזה קצת נועז. בדרך כלל רואים נשים עם תספורות פיקסיות ששומרות את הפוני על המצח ולא מעוצבות כלפי מעלה.

פיקסי נועזת קצרה

בוב מבולגן וחמוד

למרות שזה נראה מבולגן מדי, האמת היא שהבוב נחתך בקו ישר והרוח שיחקה בשיער הדוגמנית. אתה יכול לבחור בבוב הזה ולצבוע את שיערך בגוונים שונים של בלונדינית.

בוב מבולגן וחמוד

בוב מתולתל חמוד

זה רשמי שהבוב הוא אחת התספורות החמודות שיש. עם זאת, אנו יכולים לומר כי הגרסה המתולתלת היא החמודה מכולן. אם יש לך שיער קצר ותסלסל אותו מעט, אז תראה מדהים.

בוב מתולתל חמוד

תספורת בהירה ומבולגנת

תספורת זו אינה רק שונה, אלא גם פנטסטית בו זמנית. הצבע הבהיר של השיער והשכבות המבולגנות הופכות אותו לבחירה נועזת באמת. עם זאת, רק נשים אמיצות ינסו זאת!

תספורת בהירה ומבולגנת