20 תסרוקות חמודות עם שיער קצר

כפי שאנו יודעים שתספורות קצרות הן במגמה בשנת 2013 כך שהרבה תסרוקות לשיער קצר הן גם במגמות ונשאות על ידי נשים רבות. כדי להיראות יפה, ייחודי ואופנתי הרבה התסרוקות האחרונות עם גזרות וסגנונות ייחודיים הם במגמות. להלן כמה דוגמאות ל -20 התסרוקות החמודות והאופנתיות הטובות ביותר עם שיער קצר.

בתמונה זו למטה, לילדה הייתה תספורת חמודה מאוד, קצרה, פשוטה וקלה. כדי לשנות את תסרוקתה היא צובעת את שערותיה בצבע שיער שחור וחום. היא גם נושאת את שיערה גזור בשיער חלק.

תספורות קצרות וחמודות

בנות יכולות לשאת שערות קצרות מדי עם סגנונות שונים ורעיונות שונים. תסרוקת גלי ומחוספסת עם תספורות קצרות נראית חמודה ואופנתית.

רעיונות חמודים לתסרוקת לשיער קצר

ב -2013, גווני צבע שיער בלונדיני פופולריים. כל הגוונים הבהירים והכהים יותר של צבע שיער בלונדיני פופולריים ונראים אופנתיים עם תספורות קצרות.

תספורות קצרות בלונדיניות חמודות

אמילי בראונינג היא מפורסמת ידועה והיא גם גברת אופנתית ומסוגננת מאוד. בשנת 2013, היא נושאת תספורת קצרה וחמודה מאוד והיא נראית יותר מסוגננת ואופנתית בתספורת קצרה זו.

תספורות קצרות וחמודות

תספורות קצרות באמת נראות חמודות וגם מאוד אופנתיות ופופולריות בקרב בנות השנה.

תספורות ממש חמודות

בנות אוהבות לספר תספורות קצרות ואופנתיות כי התספורות הקצרות האלה גורמות להן להיראות מסוגננות וחמודות וגם קלות התספורות לתזות ולסחוב לכל מקום.

קיצורי דרך חמודים לבנות

תסרוקות גלי עם תספורות קצרות גם הן מאוד פופולריות ונראות חמודות. לילדה בתמונה למטה הייתה תספורת קצרה מאוד חמודה וייחודית עם תסרוקת גלי שגורמת להן להיראות אופנתיות ומסוגננות.

תספורות גלי קצרות וחמודות

באנגס היא אחת התספורות הפופולריות והמאוד אופנתיות, בעיקר עם תספורות קצרות. פוני נראה ייחודי מדי ואופנתי מדי עם תספורות קצרות.

שיער קצר וחמוד עם פוני

תסרוקות חמודות עם שיער קצר

תסרוקות חמודות עם שיער קצר -1

תסרוקות חמודות עם שיער קצר -2

תסרוקות חמודות עם שיער קצר -3

תסרוקות חמודות עם שיער קצר -4

תסרוקות חמודות עם שיער קצר -5

תסרוקות חמודות עם שיער קצר -6

תסרוקות חמודות עם שיער קצר -7

תסרוקות חמודות עם שיער קצר -8

תסרוקות חמודות עם שיער קצר -9

תסרוקות חמודות עם שיער קצר -9

תסרוקות חמודות עם שיער קצר -10