20 תסרוקות חמודות וקלות לשיער קצר

לפעמים גם יש יותר מדי שיער. זה דורש הרבה תחזוקה. מכיוון שהוא דורש הרבה תחזוקה ותשומת לב, הוא מפריע לחיי היום יום ולעבודנו. מכאן שאנשים נוטים לקצר את שיערם. אבל הבעיה היא שהם כבר לא יכולים להתהדר בשיער. יש הרבה פחות אורך לשיער וצמות ארוכות הופכות לחלום של העבר. יש תחושה פתאומית זו שאין תסרוקות טובות עבורם. רובם חושבים שהם יכולים לסבול רק בוב ותו לא. אבל יש כמה תסרוקות המושכות את העין הזמינות לאלה עם שיער קצר. הם נראים חמודים ומסודרים גם כן. אם אתה מתכנן לקצר את שיערך, הנה כמה מהתסרוקות שכדאי לך לנסות.

ישן זהב הוא פתגם פופולרי. והאמירה נשמעת מתאימה אפילו לתסרוקות. למרות שאנו רואים התקדמות בכל יום, תסרוקת רטרו תמיד בולטת מזמנה. תסרוקות רטרו, שנלבשו על ידי ידוענים הוליוודיים בשנות ה -20, נמצאות כיום באופנה ועושות סגנון נהדר. לא משנה כמה גרסאות תסרוקת חדשות עולות, חלק מסגנונות הרטרו לא יוצאים מהאופנה. לחמנייה כפולה מתגרה היא תסרוקת רטרו אחת המעניקה מראה מתוחכם ומסודר. עדכון מגולגל נראה כמו תסרוקת חדשה עבור רבים, אך למעשה מדובר בתסרוקת רטרו שיכולה להיראות נהדר אפילו ללבוש המשרד שלך. שלא לשכוח את גלי האצבעות שזכו לפופולריות של מרילין מונרו. אם יש לך שמלה לבנה, אתה יודע מה לעשות עם התסרוקת הזו.

הרבה אנשים גם מניחים שתסרוקות מרובדות מיועדות רק לבעלי שיער ארוך יותר. אבל תספורות מרובדות נראות להפליא ושיק גם לנשים עם שיער קצר יותר. השכבות נהדרות בגלל תשומת הלב המפורטת שהיא נותנת. שכבות עוזרות לך גם להגביר את נפח השיער והעובי, וזה מה שרוב הנשים יעדיפו כיוון שחתכו את שיערן. שכבות מציעות גם מגוון סגנונות. אתה תמיד יכול להמציא את הטעם שלך משכבות. קצוות השיער ניתנים לעיצוב גם בהתאם לצרכיך. אתה יכול ללכת על קצה בוטה או נוצות דקות ועדינות, מה שמתאים לך ביותר. אבל זה סגנון נהדר לבעלי שיער קצר יותר.

בכל פעם שזה שיער קצר יותר, פיקסי תמיד מוצאת מקום ברשימת התסרוקות. גזרות פיקסי תמיד נמצאות במצעדים הטרנדיים בגלל הסגנון הפופולרי שלה. הוא נותן דימוי נועז וביטחון לאישה ומתייחס גם לגישה שלה. גזרות פיקסי קצרות אך הן אחת הגזרות האופנתיות ביותר. הרבה מפורסמים ודוגמניות מובחרות בוחרות בפיקסיה בכל פעם שהם מקצצים את השיער.

עכשיו אם אתה חושב שאתה לא יכול לצמות את השיער שלך, אתה טועה לחלוטין. צמות קצרות הן טרנד של המאה ומדגישות את היופי של הלובש. צמות קצרות תמיד מוצלחות ואף פעם לא מאכזבות אותך. אתה יכול גם למצוא עוד כמה מעניין תסרוקות חמודות לְהַלָן:

תסרוקת 1-חמודה וקלה לשיער קצר

תסרוקת חמודה וקלה לשיער קצר, שיער תסרוקות קיץ פשוט

סגנון 2-רטרו

סגנון רטרו, שיער קל וחמוד קצר

תסרוקת בלונדינית בת 3 שכבות

תסרוקת בלונדינית שכבה, שיער בלונדיני קצר

פיקסי 4 קלאסי

פיקסי קלאסית, פיקסי שיער קל ג'ניפר

5-צמה חמודה

צמה חמודה, שיער תסרוקות קל קצר

6-

קצר קצוץ קל חמוד

7-

שיער קצר תסרוקות קיץ

8-

בוב צ'ופ בראון שאג

9-

בוב קצר שיער לשנת 2017

10-

תסרוקות של בוב קצר

11-

איפור קשר נוח לשיער

12-

ג'ניפר לורנס צ'ופי קל

13-

פוני קל מפותל

14-

Pixie Undercut Short Choppy

15-

סגנונות שיער בוב בינוני

16-

תסרוקות שיער קל חמוד

17-

איפור שיער ורוד קל

18-

שיער בנדנה פיקסי חמוד

19-

יופי חמוד Pixie Easy

20-

שיער קצוץ בצד חלק