10 התסרוקות הטובות ביותר לגברים מקריחים

התסרוקות הטובות ביותר לגברים מקריחים מנצלים את השלבים של נשירת שיער. הגזרה הנכונה יכולה לגרום למינימום הופעת קו השיער הנסיגה ושיער דליל בקו השיער והכתר.

תסרוקות לשיער דליל יש הרבה סגנון. חלק מאלה הם טרנדים לוהטים השנה בעוד שאחרים הם גזרות קלאסיות שלעולם לא יוצאות מהאופנה. הצדדים הקצרים והאחוריים מתספורת דוהה, תסרוקת גברים פופולרית נוספת, מצוינת גם היא כדי לגרום לשיער להיראות סמיך יותר מלמעלה.

לאחר נקודה מסוימת, באזז או ראש מגולח עשויים להיות הבחירה הטובה ביותר. מדובר בללבוש את התסרוקת המחמיאה ביותר ולדעת שאתה נראה טוב. ביטחון חשוב יותר מכל דבר אחר.

בדוק את התסרוקות הטובות ביותר לשיער דליל, לפי הארוך לקצר ביותר.

1. חלקלק אחורה

כאשר קו השיער מתחיל לסגת, הוא הופך לשיא של אלמנה בעל צורה מובחנת. אין סיבה להסתיר את קו השיער החדש הזה. בפנים, הדגש אותו בשיער חלקלק בגב ובנוסף נפח מחמיא.

התסרוקות הטובות ביותר לגברים מקריחים שיער דליל

שיער אחורי חלקלק מחמיא גם לשיער דליל כי הוא כמו מסרק לאחור במקום מסרק מעל. כאן, דהייה בצדדים גורמת לשיער דק מלמעלה להיראות סמיך יותר.

2. תסרוקת מעל תסרוקת

זו לא המלצה למסרק בסגנון טראמפ. תסרוקת המשולבת היא פחות או יותר תסרוקת צד צדדית ללא החלק המוגדר. זהו תספורת ארוכה יותר, צדדים וגב קצרים שאפשר ללבוש גם עם דהייה.

התסרוקות הטובות ביותר לגברים נשירת שיער

Uredništvo Pričesk Robert

סגנון שיער על ידי סירוק זה עם פומדה קלילה או פשוט סיים אותו עם ספריי שיער. תסרוקת זו עובדת היטב לשיער דליל בחלקו העליון וכן לנסיגה של מקדשים.

3. פומפ קצר

התספורת הטובה ביותר לשיער דליל הנסיגה של קו השיער

המספרה של הארדין

הפונפדור הוא תסרוקת באורך בינוני אבל יש הרבה וריאציות למראה הקלאסי שם בחוץ. שיער קצר מעוצב בצורה הפומבית המסורתית הזו כדי להסתיר שיער דליל. כמו הגב החלקלק, גם תסרוקת זו פועלת לקו השיער הנסיגה.

מייבש הוא כלי חיוני לבחורים המתמודדים עם נשירת שיער ויעזור להשיג את התספורת המגניבה הזו.

4. קוצים

התספורות הטובות ביותר עבור דק שיער לגברים

בריאן גוטיירז

מרקם קוצני הוא אחד התסרוקות הטובות ביותר לשיער דליל. זה נועד כאשר הקרקפת הופכת גלויה יותר מעל המצח אך עדיין קיים שיער. הגובה והמרקם מפחיתים את מראה שיער דליל.

קוצים הם מראה מחמיא שלעולם לא יוצא מהאופנה. גזרה זו עם דהייה באמצע, שיער קצר מאחור והארוך מלפנים עובדת היטב לשיער דליל.

5. חיתוך מרקם עם שוליים קדימה

תספורות פוני שוליים לגברים עם קו שיער נסיגה

ג’ק רובינסון פולן

טרנד שיער הגברים הלוהט הזה הוא גרסה מודרנית של גזרת הקיסר. עם אורך ומרקם רב יותר, פוני קצר מעל המצח מסתירים קו שיער נסוג בעוד שעיצוב מעוגל בחלקו העליון עובד היטב עם שיער דליל.

תספורות מקו הנסיגה

שיער טום בקסטר

היבול הקצר נחתך כדי לשפר את המרקם אך מעוצב בעזרת תרסיס מלח, ג’ל ללא אלכוהול או פומדה מאט קלה.

6. תספורת סטיב מקווין

תספורות קצרות הטובות ביותר לגברים מקריחים סטיב מקווין

אנדרו עושה שיער

התספורת של סטיב מקווין היא בעצם גרסה ארוכה יותר של הבאזז. שיער הוא בעצם אותו אורך בכל רחביו, אולי עם מגע ארוך יותר במצח. זה גזרה טובה להתקרחות מסוג II ו- III, כאשר קו השיער הופך לצורת M אך השיער עדיין עבה במקומות אחרים.

תספורות לשיא האלמנות

אנדרו עושה שיער

תספורת זו עובדת גם עם קרחת בכתר כל עוד שיער דליל באזור כדי להתמזג היטב. סגנון הגזרה הזו בעזרת משחה קלה כדי להוסיף קצת גובה ונפח לשיער בעל מראה מלא יותר.

7. Crewcut או 8. High and Tight

תספורות קצרות לגברים מקריחים חתך צוות

מר פיין ליין

תספורות קצרות יותר מדגישות שיער דליל. הצוות הצבאי גזור וקצר גבוה וגבוה מחמיא כי הצדדים המגולחים גורמים לשיער מלמעלה להיראות מלא יותר. לכתמים קירחים בכתר, יש לחתוך את הגזרה הזו קצר מאוד כך שהיא תשתלב עם שיער דק יותר.

תספורת דוהה לגברים מקריחים

אל Uppercut

אמנם אין צורך בעיצוב, אך נגיעה במוצר יכולה להוסיף מרקם נפח.

9. באז

התספורות הטובות ביותר לגברים מקריחים בגזרת באז

ראס הספר

ברגע שהשיער מתרחק לשלב מסוים, גזירת הבאזז היא הבחירה הטובה ביותר לשמור על שיער. הבאזז הטוב ביותר לגברים מקריחים הוא באורך אחד בכל רחביו (אם אתה רוצה לעשות זאת בעצמך) או מעט יותר בצדדים בחלקו העליון, אך לא עד כדי כך שדגש על שיער דליל..

10. קירח + זקן

ראש קירח עם זקן מלא

וויזי דה ברבר

גילוח על הראש הוא מראה אטרקטיבי להרבה גברים. זה עובד לבד אבל אפילו יותר טוב עם קצת שיער פנים, בין אם זה זיפים או זקן מלא. שמור על שיער פנים במראה הטוב ביותר עם שמן זקן או מזור זקן ומברשת.

אם אתה הולך על כיפת הכרום, שים לב קצת לטיפוח הגבות, כי הן יהפכו למוקד.

פוסט זה עשוי להכיל קישורי שותפים. אנא קרא את הגילוי שלנו למידע נוסף.