מוצרי שיער הגברים הטובים ביותר לשיער מתולתל

עבור בחורים עם שיער מתולתל, שתי הדרכים החשובות ביותר לניהול תלתלים הן תספורת נהדרת ושמירה על בריאות השיער על ידי קיצוץ בשמפו. בשלב הבא, המוצרים הטובים ביותר לגברים עם שיער מתולתל יכולים להפוך את השיער ליותר עקבי, לניהול ולתת לך בדיוק את הסגנון שאתה רוצה..

שַׁמפּוֹ

ראשית, השמפו הטוב ביותר לשיער מתולתל. שמני הקרקפת ששומרים על שיער בריא ולח מתקשים יותר לנסוע במורד שיער מסולסל משורש לקצה. שמפו נועד לשטוף את השמנים האלה כך לשיער מתולתל, דילוג על השמפו היומי כל כמה ימים או פעם בשבוע מסייע לשיער להישאר מותנה באופן טבעי.

אפילו במרווחים נדירים, בחירת השמפו עושה הבדל גדול אז חפשו משהו לחות או מיועד לשיער מתולתל. לשמפו לגברים נסה שמפו לחות יומי של American Crew, לאופציה זולה בבית מרקחת יש Garnier Fructis מלוטש & שמפו מבריק, ואם השיער זקוק לעזרה נוספת, שמפו שמן ניקוי של Ouidad הוא מוצר עדין ללא סולפט המיוצר על ידי מומחי תלתלים.

יש גם תנועה ללא שמפו שצוברת פופולריות. קבל את היתרונות של דילוג על שמפו מבלי לדלג על שמפו עם השמפו המתולתל הטוב ביותר שיש ניקוי DevaCurl ללא פו.

מוצרי השיער המתולתלים הטובים ביותר לגברים

מְרַכֵּך שֵׂעָר

מרכך הוא חובה לגברים עם שיער מתולתל כדי להוסיף עוד לחות ולאטום מקורזל. השתמש במרכך התואם לשמפו שלך או לנוסחאות הספציפיות לתלתלים של מותג עליון אחר לתלתלים, מרכך לניקוי רוזמרין מנטה Renpure. לשיער יבש במיוחד, השתמש במוצר להשאיר כמו לחות שיאה מחזקת & שחזר מרכך להשאיר. פשוט הרחיבו שיער לח לפני הוספת המוצר להוספת מיזוג והגנה מפני אלמנטים.

מוצרים לעיצוב שיער מתולתל

עכשיו שהשיער נקי ומותנה, על מוצרי הסטיילינג הטובים ביותר לשיער מתולתל. המוצר הטוב ביותר עבורך תלוי בסגנון שאתה הולך ובכמה אחיזה זה דורש.

ג’ל הוא מוצר פופולרי עבור תלתלים שיש לו כמה מלכודות. למרות שג’לים מגדירים ומחזיקים תלתלים, סוגים רבים יכולים לגרום לשיער קרום ויבש. ג’ל לא יצא, אתה רק צריך למצוא את הנכון. קודם כל, השתמש בנוסחאות ללא אלכוהול. הג’ל הטוב ביותר לשיער מתולתל הוא אקו סטילר ג’ל סטיילינג שמן זית . הוא שולט בטפטוף, מחליק תלתלים ולעולם אינו שמנוני או פריך.

לשיער עבה או גס מתולתל, ישנן אפשרויות עבורך שיוציאו תלתלים ויאבקו בזריזות. אלה טובים במיוחד לגברים הלובשים תלתלים באורך בינוני. שיער מאולף עם Living Proof No Frizz Nourishing Creamמיטת ראש קרם הגדרת תלתלים, אוֹ סרום קרם Redken לתלתלים.

לגברים המעצבים שיער לגרסה המתולתלת של המראה החלקלק או אפילו החלק, נדרשת אחיזה נוספת. כדי להשיג את הגליל המגניב של ג’סטין טימברלייק, השתמש פמייד קרם מאט טבעי של Layrite, קווין מרפי איזי ריידר, אוֹ קרם חמאת שיאה של קאנטו שיאה.

פוסט זה עשוי להכיל קישורי שותפים. אנא קרא את הגילוי שלנו למידע נוסף.