5 הפומדות הטובות ביותר לשיער דק

לא כולם נולדים עם שיער סמיך ומבריק, אבל אתה יכול לזייף אותו ולהכניס חיים נוספים לתספורת שלך. הפומדות הטובות ביותר לשיער דק עוזרות לשיער להיראות מלא, מרקם ונפח יותר.

ראשית נתחיל מהו שיער דק. שיער דק מתייחס לצפיפות, מספר השערות על סנטימטר מרובע אחד של הקרקפת. לגברים עם שיער דק יש פחות שערות על הראש מאשר לגברים עם שיער סמיך.

דרך נוספת לחשוב על שיער היא לפי הקוטר או ההיקף של כל קווצת שיער בודדת. שיער סמיך ו/או גס גדול יותר משיער דק. לחלק מהבחורים יש שיער עבה עם צפיפות דקה, לחלקם שיער דק ודק, ואחרים עם שיער רגיל בצד הדק.

שיער דק אינו דומה לשיער דליל, אם כי אותם מוצרים אכן עובדים עבור שני סוגי השיער. שיער דק הוא בדיוק מה שנולדים איתו בזמן ששיער דליל הוא משהו שקורה לאורך זמן.

הפומדות הטובות ביותר לשיער דק

להלן מה לחפש בפומדות לשיער דק:

דָהוּי או גימור ברק טבעי משחת מאטה של ​​בונה פיד
הִתְעַבּוּת נוּסחָה משחת עיבוי קרמו
מרקם ו/או עוצמת הקול Mitch Reformer Texturizer
קל נוּסחָה אבקת עיצוב שיער גורילה חלקלקה
פרסטיילר לעובי + אחיזה BluMaan Meraki

הפומדה הטובה ביותר לגברים עם שיער דק

1. מאט

פומדות מבריקות מדגישות עד כמה שיער דק ומשקל אותו. הישאר עם ברק טבעי לכל היותר.

  • משחת מאטה של ​​בונה פיד -הספר שלי המליץ ​​על הפומדה הזו על השיער הדק, הדק והדליל שלי והייתי מאוד מרוצה ממנה. הוא מוסיף המון נפח ושולט על אותן שערות קצרות הבולטות ללא ברק. אני משתמש בו על שיער יבש אך ניתן ליישם אותו גם על שיער לח.

פומדות מאט לגברים עם שיער דקגזרה + סגנון: הספר ג’סטין פומדה: משחת מאטה של ​​בונה פיד

2. עיבוי

חלק מהפומדות מצפות את השיער כך שהוא עבה יותר. באופן כללי, מדובר בשעווה, חרסית וסיבים אך רק חפשו את העבודה מסמיכה.

  • משחת עיבוי קרמו -הפומדה הזו נראית וינטאג ‘אך בעלת גימור מאט מודרני ונוסחה מסיסה במים. זה פוגע בכל הנקודות שצריכה להיות פומדה לשיער דק – עובי, מרקם ונפח. כל זאת וזה עדיין נוגע לגעת.

שיער הטוב ביותר לגברים עם שיער דקסִגְנוֹן: ניק פלדינו מוצר: משחת עיבוי קרמו

3. נפח ו/או מרקם

עזרה לשיער לקום או יצירת חלקים במרקם שניהם עוזרים לשיער דק להיראות עבה יותר. חפש את המאפיינים האלה בכל מוצרי השיער, במיוחד pomades.

  • Mitch Reformer Texturizer -הפומדה החרוצה הזו מגבירה שיער, מוסיפה מעט מרקם אופנתי וננעלת בסטייל. בנוסף, ניתן לעבד אותו מחדש אם אתה רוצה להעביר אצבעות בשיערך.

גזרה + סגנון: בת הים מולי מוצר: Mitch Reformer Texturizer

4. הפומדה הזולה הטובה ביותר לשיער דק

המחיר הוא גורם חשוב גם ברכישת מוצרים. לפניכם אופציה מצוינת למרקחת.

  • דבק גברים+טיפול משחת פיסול עיצוב שיער – הוא מתאים לכל תקציב והוא מט, מרקם וניתן לעיבוד מחדש. זוהי דרך מצוינת להתחיל להשתמש בפומדה או תוספת לאוסף פומדה יקר יותר.

פומדה אינה האפשרות היחידה לשיער דק. להלן מספר סוגים נוספים של מוצרים שניתן להשתמש בהם לבד או עם פומדה.

5. מעצב מראש

לשיער קשה לעיצוב, מעצב מראש יכול לשפר את הביצועים של כל מוצר, במיוחד בשילוב עם ייבוש. כפי שהשם מציין, השתמש בו לפני עיצוב.

  • BluMaan Meraki -מוצר רב תכליתי זה יכול לשמש כסטיילר להוספת נפח ולהגנה מפני נזקי ייבוש, בפני עצמו כפומדה, או כמכשיר פוסט סטייל לאחיזה לאורך כל היום..

סִגְנוֹן: פארקר יורק סמית מוצר: BluMaan Meraki

מוצרים נוספים לשיער דק

6. אבקת עיצוב שיער

זהו מוצר קל במיוחד שניתן להשתמש בו לבד או בנוסף לפומדה. בנוסף לאחיזה קלה, הם מגבירים את עוצמת הקול וסופגים שמן. פשוט מפזרים מעט אבקה על שיער יבש ועובדים עם האצבעות. אם אתה משתמש גם בפומדה, החל אותו לאחר.

גזרה + סגנון: היל רויז מוצר: אבקת עיצוב שיער גורילה חלקלקה

7. ריסוס מעבה

בדיוק כמו שזה נשמע, המוצר הזה מרסס מעיל את השיער כדי להפוך אותו לעבה יותר. סוג מוצר זה גם מוסיף נפח/ו או מרקם. יש לו אחיזה קלה שניתן להשתמש בו לבד או לפני pomade.

  • ספריי לעיצוב שיער Boldify – זה מותג מתמקדת בשיער דק ו/או דליל. תרסיס העיבוי שלהם המדורג פשוט מוחל על שיער לח כדי להגביר את המלאות, הנפח והמרקם. Boldify מציעה אחריות להחזר כספי על כל המוצרים שלהם, אז נסה זאת ללא כל סיכון.

סגנון: E_s_c_o מוצר: ספריי לעיצוב שיער Boldify

פוסט זה עשוי להכיל קישורי שותפים. אנא קרא את הגילוי שלנו למידע נוסף.