תספורות לילד קטן + תסרוקות לבני פעוטות

בין אם הקטנה שלך התחילה עם שיער מלא ובין אם לקח חודשים לצמוח, הזמן לתספורות של ילד קטן מתגנב אליך.

בדיוק כמו בגדים, תיהנה להפעיל את הטעם ההורי שלך בזמן שאתה יכול. תספורות לבנים יכולות להיות אופנתיות או קלאסיות, קצרות או ארוכות, מתוקות או מגניבות. כל הגזרות האלה עובדות עם סוגי השיער השונים של בנים, החל דק ועד עבה וישר עד מתולתל.

זה יכול להיות קשה למצוא מקום אמין לתספורות של נער. קבלת המלצות מהורים אחרים היא מקום מצוין להתחיל בו. הכרת הילד שלך היא גורם חשוב נוסף. אותם ילדים תספורת עם מכוניות לשבת בהן ומסכים בכל מקום בדרך כלל לא יתנו לך את המראה המסוגנן והאופנתי ביותר אבל הם מבצעים את העבודה במהירות ויש להם ניסיון בעבודה עם ילדים.

מספרות וסלונים רבים מקבלים בברכה גם ילדים. למרות שהם עשויים לעשות תספורת טובה יותר, לעתים קרובות זה לוקח יותר זמן והסביבה עשויה להתאים לילדים או לא.

עכשיו ל -13 מהתספורות החמודות ביותר עבור ילדים קטנים ופעוטות.

1. תספורות מרקמות אופנתיות לבנים קטנים

תספורות לילדים קטנים

אלן ביק

תספורת גידול מרקם זה היא טרנד מרכזי לגברים שנראה נהדר גם על בנים. הוא שומר על שיער קצר בצורה מסוגננת שעובדת גם לסוגי שיער עבים, גליים ומתולתלים או משפרת את המרקם לשיער חלק..

2. תספורות מגניבות של ילד קטן עם קוצים + קווים

תספורות של ילד קטן

לִקצוֹץ!

גרסה זו של היבול המרקם לשיער סמיך וחלק מוסיפה מרקם קוצני מגניב. ליותר מודגש, הוסיפו את הקו המגולח הזה בצדדים במקום שיער קצר או דהייה.

3. תספורות פופולריות לבנים קטנים: עליון ארוך + צדדים קצרים

Hairlich Deluxe

זה ארוך יותר למעלה, צדדים קצרים ותספורת גב היא בחירה פופולרית מכיוון שהיא מאזנת אורך ועיצוב קל. פשוט דחוף את השיער לצד אחד כדי להרחיק שיער מהעיניים.

4. התספורות הקצרות הטובות ביותר לבנים קטנים עם דהייה גבוהה

תספורות קצרות לילדים קטנים

פאולי ד.

אם הילד הקטן שלך חושב שללכת למספר זה גרוע כמו ללכת לרופא שיניים, זו התספורת הקצרה הטובה ביותר עבורך. יש לו מעט אורך מלמעלה שנראה נהדר עכשיו וימשיך להיראות נהדר ככל שהוא יתארך. זה אמור לתת לך כמה חודשים לפני החיתוך.

5. תספורות חמודות לבנים קטנים

תספורות חמודות לבני פעוטות

לִקצוֹץ!

תסרוקות קוצניות לבנים עובדות עם שערות עבות באופן טבעי נטייה להידבק ונראית מגניבה.

6. תספורות מגניבות דוהות קירחות לבנים קטנים

תספורות דהויות לילדים קטנים ופעוטות

אמנדה ניקול

עבור בנים שיכולים להתמודד עם הרעש והרעידות של קוצץ, הדהייה היא גזרה מסוגננת ששומרת על קור רוח. אם קוצצים מסביב לדפנות ובקצוות היו תקינים, הילד הקטן שלך עשוי להיות מוכן להתעלפות העור בתספורת קצרה.

7. תספורות לילד קטן לשיער חלק

מספרות צמות

תספורות ארוכות יותר הן אופציה פופולרית גם לסט הפעוט והגן. גזרה מגניבה זו מוסיפה צורה ומרקם לשיער חלק תוך שמירה על אורך בינוני לכל אורך הדרך. בעוד שיער מעוצב כאן, הוא גם ייראה מקסים בלי עיצוב או עם מעט מיטה.

8. תספורות ארוכות של ילד קטן

אליסיה הרמייר

עבור ילדים רבים, תלתלי התינוקות האלה לא יחזיקו לנצח. הפק את המרב בעזרת תספורת ארוכה. חתך מרעה זו של תנוך האוזן שומר על תלתלים בקצוות ויוצר צורה מחמיאה שתצמח יפה.

9. תספורות מוהוק של הילד הקטן

קתרין ג.

תספורות מוהוק הן סגנון מגניב ופופולרי לבנים בכל הגילאים. הגזרה הזו קצת יותר ארוכה במרכז הראש כך שאפשר לעלות אותה בצורה מבריקה מבלי להיראות מוזר בלי עיצוב. אפשרות נוספת תהיה חתך נץ מלאכותי באורך רק למעלה. או קח את זה צעד קדימה עם מחשוף מגניב בצורת V.

10. תספורות לילד קטן לשיער מתולתל

הנרי תומאס

קבל את חולצת המגב הילדותית שאין כמותה על ידי השארת שיער מתולתל ארוך. קיצוץ מסוים עשוי להידרש כדי לעצב שיער או להרחיק אותו מהעיניים. הקפד לבקר במספרה או מעצבת המכירה תלתלים וסבלנית עם ילד מתפתל.

או פשוט תספר את עצמך קצת בכל פעם. התחל עם טבעת אחת בכל פעם, והשאיר שיער ארוך יותר סביב הצוואר והקצר ביותר בשכבות העליונות.

11. ארוך למעלה + קצר בצדדים

59 הקעקוע & מספרה

התספורת המגניבה יותר על החלק העליון עם צדדי גילוח עובדת היטב גם לשיער סמיך ומנעולים עדינים יותר. מסרק המרקם אמור להידחק לצד אחד. זה יכול גם להיות קוצץ, מסורק חלק או שחוק רופף.

12. תספורות לבנים עם פוני

לִקצוֹץ!

תספורת הבנים הקטנים והקלאסיים הזו זוכה לעדכון מודרני מכמה שכבות מרקמות ושיער קצר סביב הצדדים והאחוריים.

13. תסרוקת צד צד

 שיער טום בקסטר

חלק מוגדר הוא מראה מגניב לילד קטן. למרות שזה יכול להיות סגנון רשמי, דהייה מגניבה והרבה אישיות גם גורמים לזה לעבוד ליומיום.

פוסט זה עשוי להכיל קישורי שותפים. אנא קרא את הגילוי שלנו למידע נוסף.