55 תספורות ילדים חמודות + מגניבות לבנים

בין אם זה חזר ללימודים או שפשוט עבר יותר מדי זמן מאז ביקור הספר האחרון, בדוק את תספורות הילדים החמודות והמגניבות האלה לבנים מהפעוטות ועד בית הספר היסודי..

בין אם המבוגר או הילד בוחר את המראה, להלן כמה אפשרויות מצוינות לכל סוגי השיער והסגנונות.

תספורת הילדים הטובה ביותר היא זו שגורמת לילד להרגיש נהדר, אז בדוק את התמונות האלה עבור 55 גזרות וסגנונות שיער.

1. תספורות מגניבות לילדים

הדרך הטובה ביותר להיות מגניבה היא להיות בטוח. סגנונות טריים אלה יכולים להוות דחיפה במחלקה ההיא. זה לא קשור לעקוב אחר טרנד או להעתיק מישהו אחר, אלא להיות עצמך.

1. אלן ביק 2. אומץ לשלום 3. אלן ביק 4. פול סקריט 5. SeeCut Hairstylizh 6. תעשיות הספר 7. פיטי רוק הספר 8. צמות פלורסר 9. לה ברבייה דה מרסיי 10. חברת מספרת מאטו 11. מחסן מספרה לנייד

רוב התספורות האלה לבנים הן גרסאות של סגנונות גברים פופולריים. יש דהיית יבול, תסרוקות שוליים, תספורות דהויות ומסרקים. למה שלא תיהנה מהשיער בזמן שאתה יכול להתחמק מזה.

2. צבע שיער + עיצובים

הוספת צבע שיער או עיצובי שיער מעלה את התספורות של הבנים האלה לשלב הבא.

1. מיגל רוסאס 2. מייקל קלי 3. מייק עמרל

ראשית, תספורת דוהה גבוהה עם חלק מגולח הופכת למראה לוהט עם צבעים צהובים, כתומים ואדומים. למחויבות נמוכה יותר, נסה עיצוב שיער שיצמח כמו הצורה המגניבה הזו בצדדים. הבהרה או פסי צבע הם דרך נוספת להתנסות בצבעים בהירים.

3. תספורות ילדים שחורים

כל התספורות האלה לבנים שחורים עוסקות בהצגת היופי של שיער טבעי. מתינוקות עם דהייה ועד פיתולים זעירים, אף פעם לא מוקדם מדי לסגנון.

1.אודיזזוז 2. ג’ובאנה איבנק 3. מייקל קלי 4. אייקון מספרה 5. מייקל קלי

תספורת Waves היא דרך מגניבה לקבל שיער במרקם ללא האורך. או ללכת על אורך בינוני למעלה עם דהייה בינונית סביב הצדדים.

Na Fešáka

הילד הזה יודע שהוא נראה נהדר בחלק העליון השטוח שלו עם קו מגולח. איזו הרגשה נהדרת זאת.

4. תספורות דוהות

תספורות דהויות לבנים הופכות את כל סוג השיער לקל לניהול.

1. תעשיות הספר 2. Techneek 3. אדי רוסאדו 4.ג’וש קונולי 5. Techneek 6. ווס סטאוט

תספורות דהייה יכולות להיות באורך רב או קטן ככל שתרצה. כל אלה מראה קצר יותר לשיער חלק, מתולתל, מעורב ושחור. למעלה, השוליים הבוטים הם הטרנד האחרון, אדגר. המראות האחרים הם סגנונות דהייה קלאסיים, בתוספת חלק מגולח וקצת שוליים במרקם.

5. תספורות מוהוק

מוהוק הוא אחד מסגנונות התספורת הפופולאריים ביותר לילדים. זה כיף ונראה נהדר.

1. מכור השיער האמיתי 2. מספרה לחתוך הבאה 3. תעשיות הספר 4. מספרת אפס 5. ג’ורדן רוטלדג ‘

תספורת מוהוק לא אומר שזה צריך להיות מעוצב כל יום אלא אם אתה רוצה. ילדים מתולתלים ושחורים מקבלים הרבה נפח מהמרקם הטבעי. שיער חלק יכול להשאיר רופף או מעוצב.

עבור מדיום שמח, נסה נץ מזויף כמו תמונות 4 ו 5. אתה מקבל את הסגנון הקוצני הזה ללא התחייבות של תספורת מוהוק..

6. תספורות קצרות

תספורות קצרות הן המראה הפופולרי ביותר לגברים ולבנים. הם קלים, בעלי תחזוקה נמוכה, ומחזיקים מעמד זמן רב בין התספורות. זה לא הכל, גם תספורות קצרות לבנים נראות מצוין.

חתך הבאז עם דהייה ותור הוא פשוט ומסוגנן. זה לא אותו דבר כמו תספורת בבית אלא סגנון דיוק.

1. פיטי רוק הספר 2. פיטי רוק הספר 3. תעשיות הספר 4. פיטי רוק הספר 5. קרלוס מיגל צ’אנדיה 6. מספרות בינלאומיות 7. פרנק סוטו

דרך פופולרית נוספת ללבוש שיער קצר היא שמירה על האורך בחלק העליון והצדדים החתוכים. דהייה גבוהה היא תספורת המתאימה לכל סוגי השיער, אפילו שיער עבה ומתולתל.

כדי לעצב את הגזרה הזו, הוסיפו מוצר כלשהו וסרקו אותו לצד אחד, הוסיפו חבטה בחזית, או ספייקו אותו. הקיצוץ המסורתי קצר-הכל הוא אופציה נוספת.

7. תספורות ילדים קטנים

בשלב מסוים תינוקות גדלים והולכים וצריך לחתוך שיער. אפילו עבור סגנונות ארוכים יותר, השיער יכול להישמר מסודר ולא מחוץ לעיניים.

ראשית, בורי המתולתל הזה הוא דרך מקסימה ובאופן כללי במגמה לשמור על הטבעות האלה. שיער גזור קצר יותר מלפנים ובצדדים.

1. ניקול רנה 2. חוסיין סרב 3. לארס נובל 4. 360 ג’יזי

לילדים עם הרבה שיער כהה, גזרות קצרות יותר יכולות להיות מקסימות בהחלט. דהייה נמוכה שומרת על קו השיער מסודר והאורך מלמעלה נראה נהדר בין אם הוא מעוצב ובין אם הוא מיטה.

לילדים בהירים שלוקח שנים לגדל שיער, הורים רבים רוצים להיאחז כמה שיותר. גימור מוודא שהקצוות כולם באותו אורך ויוצרים צורה נעימה.

אלן ביק

טרנדות השיער החמות ביותר של גברים עובדות גם על ילדים. הם אפילו עשויים להיראות טוב יותר. הבחור הקטן הזה נראה מגניב יותר משנותיו בתספורת יבול.

8. שיער ארוך לבנים

שיער ארוך הוא במגמה לבנים בכל הגילאים. שיער שנמשך לאחור לתוך לחמניה או קוקו של גבר או רק כמה דרכים ללבוש שיער ארוך לילדים. שיער יכול להיות ארוך לאורך כל הדרך או לנסות לחתוך או לדעוך סביב הצדדים והאחוריים.

1. דיוקנאות פליצר 2. ג’ונוויר 3. תעשיות הספר 4. דיוקנאות פליצר

גזרת המחליקים הא -סימטרית היא אחד מאותם סגנונות מתמשכים ודרך מגניבה להביע את האישיות והאינטרסים של האדם. ולגבי אותם נערים המחוברים לשיערם, חתכו את הפוני והניחו לו לצמוח.

9. שיער מתולתל

בערך לפי הגיל, הנה כמה דרכים חמודות ומגניבות ללבוש שיער מתולתל. חיתוכים אלה מאזנים משאירים הרבה מרקם עם מראה קל לניהול.

1. שיין טג’ראן צ’רי 2. אוון דיוויד 3. אנדי אותנטי 4. אלן ביק 5. פיטי רוק הספר 6. ריאן קאלן

תספורות דהויות פופולריות גם בקרב בנים מתולתלים מכיוון שהיא שומרת על השיער למעלה וללא רוחב נוסף בצדדים. השאירו שיער בסבך פוני או שמרו על נפח גבוה יותר בחלק העליון.

המוהוק המתפוגג הוא מראה נהדר לילדים בכל הגילאים. או שמור על תלתלים רק למעלה עם דהייה גבוהה.

פוסט זה עשוי להכיל קישורי שותפים. אנא קרא את הגילוי שלנו למידע נוסף.