תספורות מרקם לגברים: היבול

שיער גברים קצר הוא לרוב שמרני, כמו תספורות צבאיות, ליגת הקיסוס והגבוה והצמוד. עם זאת, שיער קצר יכול להיות מסוגנן, אופנתי ואפילו עצבני.

תספורות המרקם האלה הן אחת ממגמות השיער המובילות השנה לגברים. המראה התחיל באירופה ומאז עשה את דרכו אל העולם החדש, הלא הוא צפון אמריקה.

נקרא יבול או יבול במרקם, זו תסרוקת ורסטילית אחת. לכל הגידולים שוליים, צדדים דהויים ועיצוב מרקם. שילוב זה ועוד כמה אלמנטים אופציונליים יכול ליצור מגוון רחב של מראה. פוני יכול להיות ישר לרוחב, זוויתי או קוצני. סוגי דהויות שעובדות כוללות דהייה גבוהה, דהיית טיפה, דהיית עור ודהייה של מקדשים. לבסוף, הוסיפו קו מגולח או שוליים משוננים ליצירת מראה ייחודי.

אחת הסיבות לתספורות גידול פופולריות היא שהן פועלות לכל סוג שיער. העיצוב במרקם מחזק שיער דק ודק. בצד השני של הספקטרום, חיתוך שיער לשיפור המרקם יכול להבהיר שיער סמיך. ולסוגי שיער גלי עד מתולתלים יש כבר הרבה מרקם טבעי שרק צריך לשפר אותו עם נגיעה של קרם תלתלים או פומדה ליותר נפח.

להלן רק כמה דרכים שונות ללבוש את המגניב ביותר תסרוקות מרקם לגברים.

תספורת גברים עם מרקם שיער קצר

(L-R שיער טום בקסטרשיער טום בקסטר, Iisakki Nummiקאל ניוזוםג’ייק לאנסלי,שיער טום בקסטר)

מרקם מסולסל כלשהו מוסיף מבולגן מגניב למראה הזה. חפש פומדות עם שעווה, חימר או סיבים שיחברו את השיער יחדיו ויעניקו לו קצת חצץ. אחת הדרכים הטובות ביותר להשיג את המראה היא באמצעות שילוב של מוצרים.

תרסיס מלח ים הוא דרך מהירה וקלה לשחזר את הקסם שקורה בשיער ביום השני על מנעולים שטופים לאחרונה. עבדו מעט בשיער לח תוך כדי עידוד שיער. פשוט תן לזה להתייבש באוויר ולשיער יהיה קצת נפח ואחיזה. סיימו עם טיפת פומדה מרקמת. משפשפים אותו בין הידיים כדי לחלחל ולעבוד בשיער. סיימו על ידי צביטת קטעי שיער קטנים ליצירת מרקם קוצני.

אלטרנטיבה לרסס מלח ים היא אבקת סטיילינג המשמשת לאחר פומדה לשיער סמיך או לבדה לשיער עדין יותר. אבקות סטיילינג מוסיפות נפח והפרדה.

תספורות יבול מגניבות

(L-R מספרות צמותג’אבי הספר, הסלון של קומודור, קאל ניוזום)

שחקו עם גדלים וכיוונים שונים של קוצים כמו גם עם הצורה והמרקם של פוני. קוצים יכולים להיות דקים או עבים, מצביעים כלפי מעלה או בזווית. שוליים יכולים להיות ישרים ובוטים, להגיע לנקודה אלכסונית, או לקבל גימור משונן ומשונן.

פוסט זה עשוי להכיל קישורי שותפים. אנא קרא את הגילוי שלנו למידע נוסף.