סוגי תספורות גברים: הסגנונות הפופולריים ביותר

לשיער של גברים יש הרבה יותר מאשר קצר, בינוני וארוך. אורך הוא חלק מרכזי בתספורת אך כך גם החלק, הפוני וההתחדדות דוהים סביב הצדדים והאחוריים. רבים מסוגים אלה של תספורות גברים הם מראה קלאסי בעוד שאחרים הם טרנדים חדשים יותר. ישנן גם דרכים מודרניות ללבוש מראה קלאסי מסורתי.

רשימה זו מכסה את רוב סוגי התספורות לגברים אך ישנן דרכים רבות ושונות ללבוש כל גזרה. התאמה אישית של כל לוק עם סוגים שונים של דהייה, מחשופים שונים וקווים מגולחים או עיצובי שיער.

נוסף על כך, בין אם הוא קצר, בינוני או ארוך, ניתן לעצב כל תספורת במספר דרכים שונות. ואחרון חביב, אותן גזרות נראות שונות עם סוגי שיער שונים, מעדין לעבה וישר עד גלי עד מתולתל..

אל תדאג להשתמש במינוח הנכון כשאתה הולך למספרה או מעצבת. לא כולם משתמשים באותה שפה ולכן תמיד עדיף להביא תמונה של מה שאתה רוצה.

סוגי תספורות לגברים - מדריך אולטימטיבי לפי מגמות תסרוקת גברים

באז קאט

סוגי תספורות לגבריםג’אבי הספר

על שם הצליל הזמזום שמשמיעים קוצץ, זהו תספורת הגברים הקצרה ביותר. זהו גזרה צבאית נפוצה (מינוס עיצוב השיער) אך גם בחירה מצוינת לאורח חיים פעיל או לסוגי שיער קשים לניהול. גזור אותו וסיימת, אין צורך בעיצוב.

זהו הקיצוץ היחיד שהיינו מציעים לעשות בעצמך. עם זאת, בבית חתכי באז הולכים להיות באורך אחד בכל רחבי. דהייה מטושטשת ושורה על המצח מוסיפים קצוות חתוכים נקיים ומעט סטייל למראה הקצר במיוחד. קו קשת הממשיך לתוך הגבה הופך את חתך הזמזום הזה לבלתי אפשרי שלא להבחין בו.

קצוץ

תספורת גזירת צוות לגבריםג’אבי הספר

חתך הצוות הוא סוג ארוך יותר של חתך באז עם יותר אורך בחזית המתחדד לכיוון הגב. אפשר לעצב אותו בשיער עד לפומפה קצרה, לסרק אותו לצד אחד או להשאיר אותו כפי שהוא. זהו חתך צוות קצר מאוד אך ניתן ללבוש אותו ארוך יותר, אך עדיין קצר. סוגים אחרים של חתכי צוות הם צמרות שטוחות וליגת אייבי. תספורת קלאסית מגניבה לגברים.

ליגת הקיסוס

תספורת Ivy League לגבריםשל דוד רוקו

סוג נוסף של חתך צוות, ליגת הקיסוס מספיק ארוכה כדי להיפרד מצד אחד. שיער במצח יכול להיות מעוצב גם לכדי הפוך או חיוך קצר או מסורק בצד. תספורת הגברים הזו היא באופן מסורתי די קצר אך ניתן גם ללבוש אותה יותר.

תספורת קיסר

תספורת קיסר לגבריםקולטון

תספורת הקיסר היא גזרה קצרה לגברים שתחילתה ביוליוס קיסר ולוח השנה לפנה”ס. לתספורת הקצרה יש פוני קצר במרקם. זה עובד לסוגי שיער רבים, כולל שיער עבה ומתולתל. זהו גם גזרה טובה כדי לגרום לשיער דק או דק להיראות סמיך יותר.

בדומה לקיסוס או לחתוך צוות, הקיסר הוא תספורת קצרה עם קצת יותר אורך לעיצוב.

תספורת חיתוך מרקם

תספורת חיתוך מרקם לגבריםהמספרה של קאי

לפעמים נקרא גם יבול צרפתי, תספורת גברים קצרה זו עם שוליים ארוכה יותר מהקיסר. יבול מרקם זה הוא טרנד שיער גברים מרכזי שניתן ללבוש אותו במגוון רחב של דרכים להתאים לסוגי שיער וסגנונות שונים.

כל הגרסאות של המראה הזה הן חתוכות ומעוצבות כדי להוציא מרקם. בחורים עם שיער סמיך, גלי ומתולתל, מקבלים יתרון. מוצר שיער מרקם מקבל את המראה של שיער חלק.

שיער נוי/קוצני

תספורת Faux Hawk לגבריםג’אבי הספר

הפופולריות של גידולי מרקם הביאה לגרסה מודרנית של שיער קוצני. במקום קוצים קטנים ופריך, השתמש במוצר מאט וצבט קטעי שיער יחד כדי ליצור פחות קוצים עבים יותר. ניתן ללבוש את המרקם הממדים הזה בכל רחביו, באמצע נץ מזויף או לתוך צוף עם גובה מרוכז במצח.

תספורות פרינג ‘

תספורת פרינג 'קורי פאוול

תסרוקות גברים עם שוליים נכנסות ויוצאות מהאופנה. כדי לציין כמה היו חולצות סמרטוט, תספורות אופנתיות, הפטרייה, ג’וני דפ הניינטיז, שיער אמו וזאק אפרון. כרגע, המפצים חזרו. לבשו אותם קצרים, ארוכים, בוטים, זוויתיים, עבים או משוננים.

זה אמנם לא הכל. כל גזרה עם שיער ארוך יותר למעלה שניתן לעצב למעלה או לאחור ניתן ללבוש גם עם שוליים. גזרה שכבתית באורך הסנטר לוקחת קצת השראה מקלסו בעונה המוקדמת של תוכנית 70 ההיא ונראית מגניבה עם הרבה פוני וחלק מעט מחוץ למרכז..

תספורות באורך בינוני

תספורת באורך בינוני לגבריםאנדרו עושה שיער

איפשהו בין קצר לארוך, תספורות באורך בינוני יכולות להתאים בדיוק להרבה בחורים. בנוסף לתסרוקות הפומפדור והחלק הצדדי הקלאסי, סגנונות רופפים יותר עם מרקם, נפח וזרימה גם נראים נהדר באורך זה.

פומפדור

תסרוקת פומפדורמתיו קונרד

הפונפדור, הלא הוא הפונפור, הוא אחד מתסרוקות הגברים המתמשכות ביותר. את הצדדים הקצרים, תספורת גברים עליונה ארוכה אפשר ללבוש עם דהייה או התחדדות ושיער קצר עד ארוך למעלה.

סגנון הגב החלקלק הקלאסי ממשיך להיות פופולרי, במיוחד עם הרנסנס של פומדות מבוססות שמן. יש גם פומפדור מודרני כמו זה למעלה עם גימור טבעי. מראה אופנתי נוסף הוא הוספת מרקם לצורת הפאמפ הקלאסית.

בְּלוֹרִית

תספורת קוויף לבניםג’ובאן ריינה פיגרואה

תספורת מהירה ארוכה יותר בקו השיער כך שניתן לעצב אותה. זה עוד מראה גברים קלאסי שנשאר פופולרי מכיוון שהוא נראה טוב על כמעט כולם, בדומה למפואר. לזרם המודרני הזה יש נפח מרקם כלשהו וזו דרך מצוינת להגביר שיער דק או דק.

ישנן דרכים רבות אחרות להשיג את המראה שלו, לשיער קצר עד אורך בינוני. הכל על משיכת שיער ארוך יותר במצח. עבודה עד קוצים, מראה בהשראת פונפ או אפילו רק מרקם אנכי.

חלק צדדי

תספורת צד צד לגבריםטאריק קסטילו

תסרוקת החלק הצדדי היא בדיוק מה שזה נשמע, תסרוקת עם חלק צדדי. מלבד זאת, ניתן לעצב שיער בכל מיני דרכים. חלקלק או מבולגן, קצר או ארוך, גבוה, או נשאר נמוך על הראש. אותה תספורת יכולה להיות מעוצבת לחלק מפואר, כיף או צד.

מסרק מעל דומה לתסרוקת חלק צדדי. בדרך כלל הצדדים דהויים או חתוכים תחת כריתת שיער, עם שיער ארוך יותר מלמעלה נסחף לצד אחד וללא חלק אבל יש הרבה דרכים להשיג את המראה.

תספורת מחודדת

תספורת מחודדתאריאל קויוגאן (Boss Baby)

תספורות מחודדות נחתכות במספריים בכל מקום. לגרסה הקלאסית בדרך כלל יש צדדים קצרים עם שיער ארוך יותר למעלה המעוצב לגב, פומפדור או חלק צדדי. לתסרוקת זו באורך בינוני יש קצת יותר אורך בכל הגזרות שעדיין חתוכות נקיות אך בעלות תנועה וזרימה רבים. עוד אחד מאותם סוגים של תספורות לגברים שלעולם לא ייצאו מהאופנה.

מוהוק

תספורת מוהוקאריאל קויוגאן (Boss Baby)

המוהוק הוא תסרוקת גברים אייקונית. אנשים רבים חושבים על פאנק כשהם שומעים את המילה הזו אבל מקור התסרוקת אצל האינדיאנים המוהוקים. סגנון זה ממשיך להיות פופולרי בקרב לוחמים, במיוחד ספורטאים.

ההגדרה של מוהוק היא רצועת שיער מלפנים לאחור. הצדדים יכולים להיות מגולחים או דהויים. המוהוק יכול להיות צר או רחב, קצר או ארוך, ישר או מתולתל. דרך פופולרית להשיג את המראה היא עם דהייה מתפרצת בצדדים. הקפיץ או השמיד אותו, אין דרך שגויה לקבל את המראה.

תספורת בורי

תספורת בוריווס סטאוט

מה שאתה חושב על בורי, זה מראה נועז. תסרוקת “מסיבה מאחור” מעולם לא יצאה לגמרי מהאופנה מאז חובקה אותה בשנות השבעים. כמה בולים מפורסמים כוללים את דיוויד בואי, סאני קרוקט, וויין גרצקי וצ’רלי בלאקמון.

תספורת בורי לא מתאימה לכולם אבל אנחנו חושבים שזרימה קצרה או ארוכה מאחור היא מראה מגניב. ניתן להוסיף קצת אורך בצוואר לכל מיני תסרוקות כולל מוהוקס, פומפס, גב חלקלק ועוד..

צדדים קצרים, עליון ארוך

סוגי תספורות לגברים: תסרוקת צד קצר ארוך למעלהרוגר ברבר

התספורת הצדדית הקצרה והארוכה העליונה היא שילוב פופולרי. בנוסף לסגנון גב חלקלק, הוא נראה מגניב כשהוא נלבש מבולגן. שיער בחלק העליון יכול להיות באורך בינוני או ארוך יותר.

תספורת תחתונית לגברים

תספורת תחתונית לגבריםויקטור הוגו

החתך התחתון הוא דהייה גבוהה מאוד. ניתן לחתוך שיער לדהיית עור, דהיית צללית או לכל אורך. ניתן לחבוש את החתך עם שיער קצר אך הוא הדרמטי ביותר עם אורך בינוני או אפילו ארוך יותר.

שיער יכול להיות מעוצב, אחורי או מעל לצד אחד. או להשאיר שיער רופף לתסרוקת מנותקת. הצדדים החתוכים גם הופכים את משיכת השיער לחמניה לגבר לקלה ומסוגננת מאוד. זהו אחד מסוגי התספורות לגברים שהיה פופולרי מזה זמן רב.

אורך סנטר איש בוב

גברים שיער ארוך בינונירודי קולון

תספורת גברים באורך הסנטר, המכונה לפעמים גבר בוב, היא אחת התסרוקות האחרונות של דייויד בקהאם. שיער ארוך לא מגיע מדילוג על ביקורים במספרה. למעשה, ביקורי ספר קבועים הם חלק חיוני בצמיחת שיער. התסרוקת הארוכה הזו נראית נהדר כשהיא שחוקה עם מגע של מוצר, חלקלק לאחור או נמשכת לחמניה לגבר.

שיער גברים ארוך

סוגי תספורות: שיער ארוךליין דורסי

אפילו עם הפופולריות הגוברת שלהם, תסרוקות ארוכות לגברים תמיד בעלות תחושה של תרבות נגדית. אל תיראה כמו היפי מחורבן על ידי טיפול בשיער עם שמפו מינימלי, מרכך יומי ועיטורים רגילים להסרת קצוות פגומים. ניתן לחתוך שיער באורך הכתפיים באורך אחד, כמו למעלה, או לקבל שכבות מסוימות להגברת הנפח ולהסרת המשקל.

הנה לך, כל סוגי התספורות השונות שגברים יכולים לקבל עכשיו. הישאר קריר.

פוסט זה עשוי להכיל קישורי שותפים. אנא קרא את הגילוי שלנו למידע נוסף.