70 קעקועים זעירים לנשים עם חשיבה מינימליסטית

בכל פעם שאנו שומעים או קוראים את המילים “קעקוע זעיר”, אנו מתרגשים במיוחד ואז קצת עצובים. נרגש כי אנחנו תמיד מחפשים עוד קעקוע זעיר להוסיף לאוסף שלנו ועצוב כי נגמר לנו הנדל”ן ברצינות.

אם אתה חדש בקעקועים ומחפש משהו קטן להרטיב את הרגליים, בהחלט הגעת למקום הנכון. עיצובים גדולים, מרשימים ככל שהם, לא תמיד מתאימים לכולם. למעשה, רוב הקעקועים בדיו על בסיס יומי הם מהמגוון הקטן יותר. זמן, כסף ונוחות הם כולם גורמים המשפיעים על גודל הקעקוע, אך לרוב, זה באמת תלוי בהעדפה אישית..

במאמר זה נחקור את עולם עיצובי הקעקועים הזעירים והמינימליסטיים ששותפו, אהבו ונחשקו על ידי אלפי נשים בדיוק כמוך מכל רחבי העולם. אנו מקווים שתיהנו מרשימה זו כמו שנהנינו להרכיב אותה!

יונק הדבש הזה.

יונק על כלוב צלעות מאת דונגוואן קים

כשהקיץ מתקרב במהירות, הגיע הזמן שתתחיל לקנות את הקעקוע ההוא שהבטחת לעצמך שתקבל בקיץ הקרוב. ומה יכול להיות אופנתי יותר מקצת עיצוב על כלוב הצלעות שלך שנותן לך תירוץ ללבוש אחת מחולצות המזנון האופנתיות האלה..  (צילום: דונגוואן קים)

קעקוע פרק כף היד הזה של לבנדר.

פיסת לבנדר על פרק כף היד מאת Jayko

מי היה מאמין שצמח הלבנדר הפורח יהיה בין עיצובים הפרחוניים הפופולריים השנה. אם זה הצבע או הצורה, לעולם לא נדע, אבל דבר אחד בטוח; לבנדר יוצר עיצוב פרחוני מקסים בעל מראה דק לאלו מכם המחפשים משהו קצת יותר ייחודי מהוורד או האדמונית הסטנדרטיים שלכם. (צילום: Jayko)

הסרט הכחול הקטן הזה.

סרט כחול קטן מאת ננדו

מבחינת קעקועים בצוואר האחורי, זה לא נהיה הרבה יותר מקסים מהסרט הכחול הקטן הזה. עיצובים זעירים המוצבים בחלק האחורי של הצוואר יוצרים מראה אלגנטי ומתוחכם שתרצו להראות בכל הזדמנות שתקבלו. חבר אותו עם עליון תואם ויהיה לך יותר מחמאות ממה שאתה יכול להתמודד.  (צילום: ננדו)

הפרג היפה הזה.

קעקוע פרח יפה של זיג'י

אם אתה כל הזמן מגולל עיצובים של קעקועים באינסטגרם ובפינטרסט, אז אתה יודע עד כמה קעקועים פרחוניים של רנטגן הם כרגע. בעיצוב זה, Zihee לוקחת דף מאותו ספר על ידי הוספת אלמנט שקוף לעלים של הפרג הזה.   (צילום: Zihee)

המיקרו בננה הזה.

קעקוע מיקרו בננה מאת דוי

מחפש משהו אקראי ומעניין? למה לא לעשות קעקוע פירות קטן כדי להתחיל את השיחה? מדי פעם קעקוע הדרום קוריאני דוי מפתיע אותנו במשהו לא צפוי ומענג לא פחות. אם אתה חובב קעקועים זעירים באופן כללי, אל תשכח לבדוק את עמוד האינסטגרם של דוי.  (צילום: דוי)

הסנונית הזעירה הזו.

סנונית זעירה על פרק כף היד של סנפיר קעקועים

פרק כף היד הוא אחד ממקומות הקעקועים הפופולריים ביותר עבור טיימרים ראשונים ומחפשי טאט זעירים כאחד. כאן יש לנו סנונית קטנה ושחורה כלשהי שנוצרה בטכניקת הנקודות, שמתבררת רק בבדיקה מקרוב.  (צילום: קעקועים סנפירים)

צדף זה.

צדף צבעוני מאת אנה אברהאו

בכל הנוגע ליופי טבעי, צדפים הם כמה מהדוגמאות הטובות ביותר לכישורי טבע האם. המכונים לעתים קרובות “תכשיטי הטבע”, הפגזים שנמצאו באוקיינוסים, אגמים ונהרות העולם שימשו כתכשיטים במשך אלפי שנים על ידי תרבויות רבות ושונות. בדוגמה זו, אנה עשתה עבודה מדהימה בלכידת הצבעים והקימורים של קליפת הקונכייה. (צילום: אנה אברהאו)

קו העץ הזעיר הזה.

קו עץ מאת צ'אהווה

להיות אחד עם הטבע עם שורה מרתקת של עצי צבע מים זעירים. אם היה פרס שנתי לקעקוע הקטן ביותר בצבעי מים, עיצוב זה בהחלט היה תופס את המקום הראשון.  (צילום: צ’אהווה)

הצוואר האחורי הזעיר הזה.

טאט צווארון אחורי זעיר של מקסים לופז

סמל “מנוחה” זה הוא מושג מעניין בעל מראה אלגנטי עד כה. אמנם איננו בטוחים אם הבעלים של עיצוב זה עוסק במוזיקה או שאולי פשוט בחר את הקעקוע הזה כתזכורת חכמה להירגע, המיקרו טאט הזה בוצע לשלמות.  (צילום: מקסים לופז)

עיצוב ורדים זה.

עיצוב ורדים יצירתי של Resul Odabas

למרבה ההפתעה, הקעקוע הזה לא קעקע על ידי דוקטור וו. בסגנון דומה בהחלט, ורד הדיו השחור והאפור הזה מכיל את כל המבטאים והסטיילינג המוכר שאנחנו רגילים לראות בעבודתו של וו. אבל הקרדיט על העיצוב הזה מגיע לרזול אודבאס המוכשר לא פחות שעיצובים שלו מוצגים לעתים קרובות ברשימות שלנו. (צילום: Resul Odabas)