65 קעקועי אשליה אופטית מהפנטים

קעקועים מהפנטים של אשליה אופטית

ללא ספק עיצובי הקעקועים המשעשעים ביותר להסתכל עליהם, קעקועים בסגנון תלת מימד או “אשליה אופטית” כבשו את עולם הקעקועים בסערה. לראות משהו בצורה שאינה קיימת מבחינה טכנית מעורר מחזה גדול ורמה מסוימת של תמיהה שפשוט לא קיימת כאשר מסתכלים על קעקוע דו-ממדי מסורתי. החל מאובייקטים תלת -ממדיים על פני העור ועד כתמי בשר גרוסים לכאורה, הגאונות היצירתית והחדשנות שאמנים מציגים הם פשוט עוצרי נשימה.

אם הגעת לכאן אתה כנראה באחת משתי סירות. סירה ראשונה, אתה שוקל ברצינות לעשות קעקוע אשליה אופטית ובמקרה כזה הגעת למקום הנכון – אנו מבטיחים לך שתעזוב את הבלוג הזה עם כמה רעיונות והשראה נהדרים לקעקוע העתידי שלך. וסירה מספר שתיים, אתה רק רוצה לראות כמה עיצובים קעקועים מגניבים. כך או כך, ריכזנו רשימה של כמה מעיצובי הקעקועים הטובים ביותר המכופפים את הדעת והמיסטית שאתה עשוי להיתקל בהם..

 1. הכל כפתור

אשליה אופטית-קעקוע-דרך-עור-3d-34rfr3

2. מחבט מעופף עף דרך חור תולעת

אשליה אופטית-קעקוע-דרך-עור-3d-66

5. פנים מקושטות על הידיים

אשליה אופטית-קעקוע-דרך-עור-3d-55re

6. ביומכניקה של גילוי עור פתוח

אשליה אופטית-קעקוע-דרך-עור-3d-88u6u

7. ציפורניים מציאותיות בכתף

גבר הקעקוע הזה נראה כל כך אמיתי שאפשר להסתבך קצת כשהוא מסתכל עליו. הצללים והדם נעשים במומחיות אך זהו אחד מאותם קעקועים שצריך לראות אותם בזווית הנכונה.

R: 172 G: 255 B: 132 X: 39852 Y: 0 S: 0 Zs: 0 Zp: 1 F: 760 I: 0 ImgVer: 08.05.07.23

8. מנהרה בסגנון KALEIDOSCOPE GEOMETRIC

ניסיתי לתאר את זה הכי טוב שאפשר אבל מרגישה שפספסתי קצת את הציון. עיצוב זה כל כך פשוט ובכל זאת אתה מרגיש שאתה יכול להסתכל עליו שעות.

אשליה אופטית-קעקוע-דרך-עור-3d-3eww3

9. פניני מתוך “IT” דרך עור מקוטע

אני חושב שכולנו יכולים להסכים שליצנים מפחידים. אבל פניוויס מהסרט “IT” היה כנראה הליצן המפחיד המקורי. העיצוב הייחודי הזה מציג אותו בפנים מאיימות שמציצים דרך חור שנקרע בעור. פרט הצללה המדהים מוסיף רמה נוספת של קרירות לעיצוב.

אשליה אופטית-קעקוע-דרך-עור-3d-77

10. PUZZLE PIECE CUT OUT TATTOO חושף קנה מידה

אשליה אופטית-קעקוע-דרך-עור-3d-968976