48 קעקועי זאב מדהימים שהם כל דבר חוץ מהרגיל

זוכר את השמיכה הזאת שהיתה לסבתא שלך עם הזאב האפור הענקי עליה מייללת לירח? השמיכה הזאת היא זו שנטעה את הזרע הזעיר במוח שלך שבסופו של דבר יתפתח לדחף עז שאומר לך להכניס את אחד מהיצורים הערמומיים ביותר של הטבע לנצח בעור שלך בהקדם האפשרי. טוב, אולי לא. אבל הנקודה היא, זאבים הם מדהימים, יפים, ואבותיהם של חברו הטוב ביותר של האדם, אז למה שלא תעשו קעקוע זאב?

בשנים האחרונות אוכלוסיית הזאבים עשתה קאמבק עצום. לאחר שנצוד כמעט עד הכחדה, אוכלוסיית הזאבים הצליחה להתאושש עקב מאמצי שימור למרות בית גידול הולך ומתכווץ. אך למרבה הצער, זאבים עדיין ניצודים לספורט באישור ממשלתנו.

אם בסופו של דבר תחליטו לעשות קעקוע זאב, אנו מקווים בכנות שתשתמשו בו כדי להביא תשומת לב למאמץ שימור הזאבים ברחבי העולם. המשך לקרוא למידע נוסף על זאבים ובדוק כמה מהדוגמאות הטובות ביותר לעיצובים של קעקוע זאבים שסביר שתראה אי פעם.

חתיכת כתף אחורית יפה זו.

קעקוע זאב על הכתף האחורית של אריאל נירקרה

מכיוון שהזאבים כבר בעיקר שחורים ואפורים, הבחירה להשתמש בדיו שחורה ואפורה קלה במיוחד עבור אמנים המחפשים תוצאה קלאסית אך מציאותית. צילום צד מדהים של זאב כולל כמה ענפי עלים כדי לתת לך תחושה של סביבתו הטבעית של הזאב.  (צילום: אריאל נירקרה)

קעקוע זאב כחול עיניים זה.

קעקוע זאב כחול עיניים מאת הקעקוע בנול

העיצוב האהוב עלינו ברשימה, הקווים הרכים והתוספת העדינה של דיו בצבעי מים מעניקים ליצירה זו תחושה נשית סוחפת. אם אתה אוהב את סגנון העיצוב האלגנטי הזה, הקפד לבדוק את עמוד האינסטגרם של בנול לתיק העבודות שיצרוך את 30 הדקות הבאות בחייך.  (צילום: קעקוע בנול)

פיסת האמה המחולקת הזו.

קעקוע זאב מחולק על האמה על ידי אמנות אורבנית

פיצול פני הזאב לשני סגנונות שונים הוא טרנד פופולרי בכל הקשור לקעקועי זאבים. בצד המופשט, בדרך כלל תראה שני סגנונות עיצוב שונים; דפוסי מנדלה או קווים וצורות גיאומטריות. אמן זה עשה עבודה טובה במיוחד במיזוג חלק של שני הסגנונות יחד ליצירת אפקט כמעט משתנה.  (צילום: אמנות עירונית)

קעקוע זאב בסגנון סקיצה זה.

קעקוע זאב בסגנון סקיצה של פרברסנט

אה, ולפעמים החצי השני הוא פשוט … שום דבר. זוהי מגמה נפוצה שראינו מיושמת על מגוון בעלי חיים שונים, לא רק זאבים. עם זאת, מכל העיצובים של סגנון ה”חצי שם “שנתקלנו בו, העיצוב המשורטט הזה מכיל ללא ספק את הקווים האטרקטיביים ביותר.    (צילום: להט)

קעקוע זאב של דיו שחור ואפור.

קעקוע זאב מציאותי של דיו שחור ואפור

לזאבים יכולים להיות מספר צבעי עיניים שונים. צבעי העיניים כוללים אפור, חום, צהוב, ירוק וכתום, עם כל גווני הבהירות/חושך משתנים אך לעולם לא תראה זאב בעל שתי עיניים בצבעים שונים. הטרוכרומיה, התכונה המעניקה לחיות ולחתולים עיניים בצבעים שונים אינה מצויה בזאבים.  (צילום: להט)

עבודת צבע מים חיה זו.

קעקוע זאב חי בצבעי מים על ידי אריק סילבה

אם אתה מחפש משהו צבעוני ואתה לא מפחד ממעט תשומת לב, אז משהו בסגנון יצירת המופת הפסיכדלית המתאימה ביותר עשוי להתאים לך. עיניים חודרות צהובות, נוצות אינדיאניות, מבטאי דיו לבנים ועבודות גווניות בצבעי מים בהחלט יהפכו אותך לאחד עם היקום.  (צילום: אריק סילבה)

עיצוב לוכד החלומות הנוצות הזה.

קעקוע זאב נושם חלומות נוצות מאת יולה יולאשה

כאן יש לנו קעקוע זאב רוחני נוסף עם לוכד חלומות וגבה קוצנית. בעוד שעיצובים חיים בצבעי מים תמיד מרשימים, השימוש בצבע בשילוב עם דיו שחור ואפור תמיד עושה את העבודה.  (צילום: יולה יולאשה)

הזאב הזה מיילל לירח.

זאב מיילל על הירח מאת זקה ייפ

אם אתה מחפש משהו מופשט יותר, קעקוע זאב גיאומטרי זה הוא בחירה מושלמת. זקה מוסיף עומק לצורות הגיאומטריות בתוספת מעט הצללה על מנת לתת לזאב מראה פולי נמוך.  (צילום: זקה ייפ)