45 עיצובים קעקועים תואמים לזוגות, אחים ו- BFF

45 עיצובים קעקועים תואמים לזוגות, אחים ו- BFFs | קעקוע בלנד

תגיד שאתה, בניגוד לרצונך, דיברתם על קבלת עיצובי קעקועים תואמים על ידי מישהו שיש לו קצת יותר השפעה עליכם מכפי שהוא כנראה צריך. האם אתה מוכן לאפשר לכל תהליך העיצוב להתקיים בחדר ההמתנה של חנות קעקועים מקומית כלשהי? ברור שלא. אתה חייב למערכת היחסים שלך לגלול אם כי לפחות כמה מאות (בתקווה יותר) דוגמאות של עיצובי קעקועים תואמים עוד לפני שתוכל לחשוב על התיישבות על עיצוב אחד..

בין אם אתם זוג, עם אהבה שזרמה מהאוזניים שלכם, אחים שמחפשים דרכים להפוך את הקשר האחי או האחותי לחזק עוד יותר, או רק החברים הטובים ביותר של פריג’ין לנצח, קעקועים תואמים הם תמיד רעיון טוב.

רשימה זו מלאה בעיצובים הקעקועים התואמים ביותר בסביבה. ובעוד שיש יותר מכמה עיצובים שאנו בטוחים יותר שתתאהבו בהם מיד, אין דבר מיוחד יותר מעיצוב יצירתי וייחודי המייצג את מערכת היחסים שלכם בהתאם. אז עיון בתמונות הבאות, קבל השראה, ואל תשכח להיות מקורי!

אדמוניות שחורות תואמות אלה.

קעקועים אדמוניים תואמים מאת אליזבת יאקונינה

זה לא הופך להיות אלגנטי יותר משני פיסות הפרחים התואמות האלה. לאחרונה אדמוניות הופכות יותר ויותר פופולריות, ואולי אפילו עולות על הוורד כפרח הדיו הנפוץ ביותר. (צילום: אליזבת יאקונינה)

הצמידים הכבדים האלה.

צמידים שחורים כבדים של דום ווילי

החפתים התואמים האלה מגניבים מדי. כשמדובר בדיו, זה לא הופך מעורר יראת כבוד יותר ממילוי שחור. הדיו השחור הנועז באמת מעמיד את פרחי הנקודות הרכות באופן המעניק לכל העיצוב תחושה אחידה מבלי להפוך אף אלמנט למוקד. (צילום: דום ווילי)

קעקועים של החבר הטוב ביותר התואמים.

קעקועים של החבר הכי טוב של טאפז

'תמיד תהיה שם' קעקוע החבר הכי טוב של טאפז

אם אתה מחפש משהו יפה לייצג את החברות שלך, כדאי לשקול עיצוב הדומה לעלי הכותרת העדינים האלה עם המילים “תמיד תהיה שם”.. (צילום: טאפז)

סוגים נפוצים של קעקועים תואמים.

קעקועים זוגיים. ללא ספק הקעקועים הזוגיים הפופולריים ביותר כמעט תמיד ניזונים מאהבה, ובכן, התחושה החזקה מכולם. אבל קעקועים זוגיים הם גם המסוכנים ביותר. אהבה יכולה לעיתים לעמעם את שיקול הדעת שלך ובואו נודה בזה, אהבה לא תמיד נמשכת כל עוד נרצה. ומהר החוצה במהלך ירח הדבש להחלפת נדרי דיו נצחיים יכול לחזור לרדוף אותך במועד מאוחר יותר. כולנו מכירים מישהו שלמד את הלקח הזה בדרך הקשה. עם זאת, קעקועים זוגיים יכולים גם לספק תזכורת קבועה מדוע אתה אוהב את הזולת המשמעותי שלך מלכתחילה.

קעקועים של החבר הכי טוב. קעקועים של החבר הכי טוב בדרך כלל נכללים בקטגוריה “משעמם לנו ונראה שזה יהיה כיף”. והם בדרך כלל! בין אם זו חופשת אביב וסתם טעמתם טקילה בפעם הראשונה ובין אם ראיתם זוג קעקועים בפינטרסט שאתם חיוביים שהיו לוקחים את החברות שלכם לשלב הבא, קעקוע של החבר הכי טוב הוא דרך בטוחה לתבוע דיבס על החבר הכי טוב שלך לנצח, תן לכולם לדעת מה קורה.

קעקועים של אחים. מגמה הולכת וגדלה, קעקועים של אחים הם דרך פופולרית לקרב את המשפחה אפילו יותר. עיצובים פופולריים כוללים ראשי תיבות וכן צורות גיאומטריות שונות שניתן למלא אותן או להשאיר אותן ריקות כדי לציין את מיקומו של כל אח..

קווי העץ האלה.

קווי עץ דרך שרה מארס

עד כמה שהם ייחודיים, קעקועי עצים אלה כוללים שישה עצים ממינים שונים שנוצרו באמצעות סדרה של נקודות קטנות. נושא זה יעבוד היטב עבור קעקועים של אחים, תוך שימוש בעצים בגילאים שונים כדי לייצג כל אח.  (צילום: שרה מארס)

אלה חברות נושאים בחלל.

קעקועי חברות ידידותיים בנושא חלל

באופן מפתיע, זהו עיצוב קעקועים תואם למדי ופופולרי בו אנו נתקלים לעתים קרובות. לפעמים בצבע, לפעמים בדיו שחורה בלבד, אבל הסט הספציפי הזה בולט מהשאר עם ערכת הצבעים המרשימה שלו.  (צילום: קלריסה)

אלה קעקועים זוג המלך והמלכה.

קעקועים זוג מלך ומלכה מאת ג'וליה קרניו

כאן יש לנו קבוצה פופולרית נוספת של קעקועים תואמים. קעקוע הזוג המלך והמלכה הוא כנראה הדיו הנפוץ ביותר מסוגו.  (צילום: ג’וליה קרניו)

אלה קעקועים האח ההפוך.

קעקועים אחים מולו של מאטו ננגרוני

רעיון נהדר לכל סוג של עיצוב קעקועים תואם. ממש ההפך מכל עיצוב.  (צילום: מתאו ננגרוני)

קעקועים מצפנים תואמים אלה בצבעי מים.

קעקועים מצפן תואמים בצבעי מים של רדברי

לפעמים מספיק רק לקבל שני עיצובים זהים. קעקועי מצפן בצבעי מים אלה כוללים תצוגות חיות של טכניקת צבעי מים סביב מצפן במראה וינטג ‘.  (צילום: רדברי)

קעקועים שלו ושל מפרק האצבע.

קעקועי מפרק שלו ושל אצבעותיה מאת ישעיהו נגרטה

אנחנו צריכים את אלה בהקדם האפשרי. (צילום: ישעיהו נגרט)

קעקועים זוג קוד קוד מורס.

קעקועים זוג זוג קוד מורס קשת על ידי קעקוע IDA

(צילום: קעקוע IDA)

קעקועים זוגיים מקסימים אלה.

קעקועים זוגיים מקסימים מאת מנטת גאמה

(צילום: מנטת גמזה)

הקעקועים הבוטניים היפים האלה.

קעקועים בוטניים תואמים של זיווה

(צילום: זיווה)

התאמת ידיים.

ציפורים תואמות מאת דוקטור וו

(צילום: דוקטור וו)

אלה קעקועים של אחות פיל.

קעקועים של אחות פילים מאת קאגרי דורמאז

(צילום: קאגרי דורמאז)

קעקועים זוגיים אלה.

קעקועים זוגיים של Dotwork מאת כריס פלין

(צילום: כריס פלין)