45 עיצובים קעקועים מעוררי השראה מעוררי כבוד

45 עיצובים קעקועים מרהיבים ביותר של קעקוע | קעקוע בלנד

אם ז’ורז ‘סוראט היה חי היום, הוא בהחלט היה נדהם מההשפעה שהייתה ליצירתו על המצב הקיים בעולם הקעקועים. ציורי הפוטיליזם המפורסמים של סוראט הניחו את היסודות למה שיהפוך לאחד הטרנדים המרתקים ועוצרי הנשימה בתעשיית הקעקועים..

קעקועי Dotwork, כפי שהם מכונים בדרך כלל, גדלו בפופולריות על בסיס יומי. בין אם אתם מחפשים את הקעקוע הראשון שלכם ובין אם אתם רק חושבים על הוספת עיצוב לנקודות הבד הנוכחיות שלכם, ריכזנו כמה מהדוגמאות הטובות ביותר לקעקועי נקודה, שלדעתנו תיהנו יותר ממנה..

סוגי עיצובים קעקועים של dotwork.

יצירות מופשטות, צורות גיאומטריות, פרחי מנדלה … יש לך הרבה רעיונות לבחירה לא משנה מה הסגנון הספציפי שלך..

פרח המנדלה הזה.

קעקוע מנדלה של מנדלה ברגל מאת מתיו קס

היזהרו, הרשימה הזו גדושה בפרחי מנדלה! בדרך כלל אנו מנסים להפוך כל רשימה למגוונת ככל האפשר, אך בעודנו מרכיבים את הרשימה הזו, היו פשוט יותר מדי עיצובים מנדלים מצטיינים מכדי לדגום רק כמה. עיצוב זה כולל קווי שטח שליליים שהם מגמה נפוצה בכל הנוגע לעיצובים מסוג זה. (צילום: מתייה קס)

קעקוע זה של גל הוקוסאי.

קעקוע Hokusai wave dotwork מאת OOZY

ל- OOZY יש דבר לגל הוקוסאי ונראה כאילו כל עיצוב חדש מרשים יותר מהקודם. כאן יש לנו גל שחור ולבן המתפרק באופן אמנותי לכמה מקטעים שנראים כאילו הם עברו רק דרך מגרסה לנייר. שימו לב להר הגעש הקטן על נושאי פרק כף היד שנעשו באותו סגנון.  (צילום: OOZY)

החתול הזה מוריד הלסת.

קעקוע חתול Dotwork מאת פרנק קארילו

אם אתם מחפשים יצירת בוטיק אמיתית שהיא באמת יחידה במינה, אל תראו רחוק יותר מפרנק קארילו המוכשר. פרנק הוא אחד מתקופת האמנים האהובים עלינו, והוא ידוע בסגנונו הייחודי ובעיצובים משוכללים בקנה מידה גדול. (צילום: פרנק קארילו)

השמש הזו.

קעקוע שמש של Dotwork מאת נוקסי

מהפנט, מהפנט, שובה לב. אלו הן רק כמה מהמילים שעולות בדעתך כשאתה מבין שאתה בוהה בעיצוב עבודת הנקודות המבוצעת במומחיות במשך יותר משעה. זה עיצובים כאלה שבאמת מנצלים את מה שיש לסגנון הנקודות להציע.  (צילום: נוקסי)

אריה זה בצורת יהלום.

קעקוע אריה בצורת יהלום מאת מתיו קס

על ידי התבוננות מקרוב באף ניתן להבחין במגוון צורות שונות, כמו התבוננות בדגן בתוך פיסת עץ או בדוגמאות אקראיות של קליפת עץ ורואה צורות אחרות החבויות בפנים. בבחינה מעמיקה יותר תבחין בשינוי הדרגתי בניגוד מהחלק העליון של היצירה לתחתית, כאילו אור זורח ממש מעל החיה.  (צילום: מתייה קס)

חתיכת עגל זו.

חתיכת עגל דוטוורק מאת קלרה וולשית

פרווה היא ללא ספק אחת החליפות החזקות של קלרה. אם אתה שוקל לעשות קעקוע של חיית רוח ואתה לא יכול להחליט איזו חיה לקבל, למה שלא תקנה את כולם? זוהי דוגמה מדהימה למה שאפשר כשלא מתיישבים ובמקום זאת בוחרים לשלב מספר בעלי חיים בעיצוב אחד.  (צילום: קלרה וולשית)

השפתיים המופשטות האלה.

שפתיים מופשטות מאת פאוול אינדולסקי

קל לדמיין כל אחת ויצירות האמנות המדהימות של פאוול התלויות במוזיאון מודרני אי שם עם קירות לבנים וחלונות מעוצבים שלא לצורך. העיצובים המופשטים הייחודיים שלו כוללים כמה מהדוגמאות המרשימות ביותר של פוינטליזם שתראה אי פעם בדיו.  (צילום: פאוול אינדולסקי)

עלים אלה של dotowrk.

עלים מנקודות מאת פרביק

אם אתה אחד מהאנשים שמחפשים כל הזמן השראה לשרוולים, אולי כדאי שתשים את העיצוב הזה בתיקיית השומרים שלך. אמן הקעקועים הרוסי פארביק הוא אמן קעקועים מצליח להפליא עם סגנון מובהק שאפשר לתאר אותו רק כאלוהי. עלים מרהיבים אלה הם אחד המרכיבים החתימים של פרוויק שניתן למצוא בכל יצירתו.  (צילום: פארביק)

העץ הקטן הזה.

קעקוע עץ נקודה על ידי זקה ייפ

כל כך פשוט ועם זאת כל כך אלגנטי. עצים תמיד נראים מדהים כשהם נעשים בסגנון נקודה. עיצובים זעירים של מחט בודדים הם זעם כרגע ואמנים כמו זקה ייפ ובריאן וו מפתיעים אותנו כל הזמן בכמות הפירוט שהם מסוגלים לארוז לחללים קטנים כל כך..  (צילום: זקה ייפ)

לכודים.

'לכוד' דרך קוין

מדי פעם מגיע עיצוב כל כך מרתק שהוא מעורר מיד רשימה משלו. בעוד שהרעיון של משהו או מישהו שנלכד בתוך העור קיים כבר זמן מה, אך הדוגמה הראשונה שניתקלנו בה נתקלנו בהשראה הובילה אותנו לבחון מקרוב את קעקועי הנקודות שהובילו בסופו של דבר לרשימה זו..   (צילום: קוין)