45 עיצובים קעקועים בלתי נשכחים שהפכו לוויראליים בשנת 2016

45 עיצובים קעקועים בלתי נשכחים שהפכו לוויראליים בשנת 2016 | קעקוע בלנד

בשנה שעברה נרקמו כמה קעקועים די אפיים.

יש מעט דברים שיכולים להפוך לוויראליים במהירות כמו עיצוב קעקועים המבוצע היטב. תמונות של קעקועים הפכו לוויראליות מאז שהדבר היה ויראלי, אבל בשנה שעברה היה בולט במיוחד מכיוון שכמות יוצאת דופן של עיצובים קעקועים היו בין התמונות המשותפות, המוצמדות והאהובות ביותר ברשתות החברתיות. מלבד המוני עיצובים קעקועים חדשניים ויצירתיים שהפכו לוויראליים השנה, עיצובים זעירים ומינימליסטיים היו סיפור השנה של סינדרלה..

כשאתה מחפש את עיצוב הקעקועים המושלם הזה, החיים יכולים להיות קשים. מצד אחד, אתה רוצה למצוא עיצוב קעקועים שעוצר נשימה שלך וימשיך לעשות כל כך הרבה שנים בהמשך הדרך. מצד שני, אתה רוצה לעשות קעקוע עכשיו. בהקדם האפשרי. שבוע הפריג’ין האחרון. בדרך כלל הדבר גורם לפשרה בין השניים אך לא תמיד זה חייב. כמו בכל דבר, הכנה היא המפתח, וכאשר מדובר בעיצובים של קעקועים, המשמעות היא להסתכל על כמה שיותר דוגמאות. אז בכדי לעזור לך לצאת לדרך, ובתקווה לקבל את הטוב משני העולמות, הנה מבט על כמה מעיצובי הקעקועים הוויראליים בשנה שעברה. אין ספק שתתרשם.

משולש ההיביסקוס.

קעקוע משולש היביסקוס מדהים של פליפה קרוס

כשמדובר באותם קעקועים יצירתיים שאנו מתארים לעתים קרובות בחוסר מושג כ”גליפים משולשים או מעגליים “, פליפה קרוס הוא אחד הטובים בעסק. אנו שמחים לומר שהיה לנו יד להציג את עבודותיו בפני למעלה ממאה אלף איש שכולם העריכו את עבודתו לא פחות מאיתנו. משולש ההיביסקוס הזה יירד כאחד מעיצובי הקעקועים האהובים והבלתי נשכחים של 2016.  (צילום: פליפה קרוס)

נוצה הטווס.

נוצת טווס על הגב מאת בלז ברצ'ניי

קעקוע זה אמנם לא הפך לוויראלי כמו כמה מהעיצובים האחרים ברשימה שלנו, אך בהחלט קיבל את קולות הוואו -פקטור. כשזה מגיע לעיצובים של קעקועים שהפכו לוויראליים, כמה גורמים שונים נכנסים לפעולה, וגורמים אלה בדרך כלל מתחלקים לשתי קטגוריות עיקריות. קעקועים שאנשים שומרים ומשתפים כי הם שוקלים ברצינות לעשות את הקעקוע הזה בעתיד. וקעקועים שאנשים שומרים ומשתפים על סמך כמה שהם יפים ומעוררי השתאות, לא משנה מה רמת הקושי. אתה רואה קעקועים כמו זה למעלה, ורבים אחרים אוהבים את זה, הם חלקים ייחודיים. בדומה ליצירות אמנות רבות אחרות, יש אולי קומץ אמנים אחרים המסוגלים להשיג כל דבר הדומה מרחוק לעיצוב המקורי, אם בכלל.  (צילום: Balazs Bercsenyi)

חתיכת האמה של bluebonnet.

פרחי Bluebonnet על האמה מאת אמנדה וואצ'וב

קעקועים פרחוניים הם כמעט בליגה משל עצמם בכל הנוגע לנגיף. כלומר, מספר הקעקועים הפרחוניים שהופכים ויראליים רחוקים מאוד מספרים שאינם בעלי אופי פרחוני שהופכים לוויראליים. רק ככה הדברים. ענף זה של פריחת bluebonnet תואם באופן מושלם את לבוש הנושאים וממחיש עד כמה חשוב יכול להיות הרכב התמונות.   (צילום: אמנדה וואצ’וב)

הציטוט המנחם.

קעקוע 'גם זה יעבור' מאת פין קעקועים

ציטוט עתיק יומין זה שמביא הקלה בתקופות קשות ועוזר לאנשים המשגשגים להישאר צנוע, אינו במקור ציטוט של שר הטבעות כפי שהרבה אנשים הגיבו בעבר. ציטוט זה נעשה בגופן התסריט החתימתי של פין שהוא אחד הגופנים המקוריים האהובים עלינו.  (צילום: קעקועים סנפירים)

הפיל בצבעי מים.

קעקוע פיל בצבעי מים מאת פיס סארו

כל כך הרבה מעבודתה של פיס סארו הופכת לוויראלית ללא הרף עד שהבחירה בכמה קעקועים שלה שיכללו ברשימה זו התגלתה כמשימה מרתיעה. פיל עוצר נשימה זה הוצא להורג עם כל כך הרבה סטייל ומומחיות שקשה להאמין שהוא נוצר רק בעזרת מחט ודיו..  (צילום: פיס סארו)

הציפורים על קו.

ציפורים על קעקוע קו מאת Tusz za Rogiem

עיצוב הקעקועים המינימליסטי הזה הפך לוויראלי עד שחברות קעקועים זמניות רבות החליטו לייצר גרסה משלהן – דומה מאוד ולשווק אותה להמונים. וכפי שאתה יכול לדמיין, כמות עיצובים של חתולי העתק שעושים כבוד לעיצוב הזה הם לא פחות מהממים.  (צילום: Tusz za Rogiem)

פרח הרנטגן.

קעקוע פרחי רנטגן מאת טום דה פריס

פרחי רנטגן עשויים להיות רק התמונות המגניבות ביותר שהיו בדיו אי פעם. עיצובים מרתקים אלה, שהיו מקורם בהשראת צילומי רנטגן של רדיולוג של פרחים שצולמו במהלך שנות השלושים, וממחישים את הקווים האלגנטיים של הטבע בהעדר צבע.  (צילום: טום דה פריס)

עץ החיים המעגלי.

עץ חיים מעגלי מאת מריה פרננדז

חד, נקי וכל כך מפתה שכנראה פשוט שכחתם את הקעקועים האחרים ברשימה הזו, לקעקוע עץ החיים המעגלי הזה יש כל מה שאתם יכולים לרצות כשזה מגיע ליצירת הצהרות עצמאית..  (צילום: מריה פרננדז)

חתיכת ירך הפרחונית.

קעקוע ירך פרחוני מאת קעקוע הדגנים

בשנה שעברה שלטו בסצנת הקיץ פיסות פרחים גדולות כמו האדמוניות המוצגות למעלה. כשמדובר בקומפוזיציות פרחוניות גדולות, במיוחד אדמוניות, אנה בראבו ופרחי השחורה המדהימים שלה עולים בדרך כלל לראש. אבל כשזה מגיע לקעקועים פרחוניים באופן כללי, קשה לנצח את הפרטים ואת תחושת הוינטג ‘הרכה של יצירות האמנות הנהדרות של הקעקוע הדרום קוריאני גריין..  (צילום: קעקוע דגנים)

ורד צבעי המים.

קעקוע ורדים בצבעי מים מאת אווה סרוקה

(צילום: אווה סרוקה)