40+ עיצובים קעקועים מנדלה מהפנטים

40+ עיצובים קעקועים מנדלה מהפנטים | קעקוע בלנד

לא כל קעקועי המנדלה נוצרים שווים. למעשה, אמני קעקועים לקחו על עצמם להפוך עיצוב כבר מורכב עוד יותר למורכב יותר על ידי המחשת השכבות והדפוסים ההופנטיים החוזרים של פרח המנדלה באמצעות סדרה של נקודות ממוקמות אסטרטגיות, המכונות נקודה או נקודה..

אם אתה מחפש יצירת אמירה החוגגת מורכבות ויצירתיות, אז קעקוע מנדלה נקודה עשוי להתאים לך. הדרך הטובה ביותר להתחיל את תהליך העיצוב היא לעבור כמה שיותר עיצובים שונים כדי לראות את מה שמוכתם תוך קבלת השראה לעיצוב שלך..

קעקועי מנדלה של Dotwork לא חייבים להיות מורכבים לגמרי מנקודות. עיצובים כוללים לעתים קרובות קווים מודגשים וצורות דקורטיביות אחרות המודגשות על ידי קיבוץ הנקודות הרכות. העיצוב המושלם של dotwork הוא דבר נדיר, אבל אולי מצאנו רק כמה. תסתכל על התמונות האלה של קעקועי מנדלה המבוצעים במומחיות ואל תשכח לשמור ולשתף את המועדפים שלך!

חתיכת יד זו.

פרח מנדלה מנקודות בהישג יד מאת אלכס טרז

פרחים חלקיים אלה שבמרכזה מפרק האגודל הם טרנד פופולרי יחסית בכל הקשור לקעקועי מנדלה נקודתיים. אבל עיצובים אלה אינם מיועדים לביישנים. אין דבר קשה יותר להסתיר מאשר קעקוע הממוקם בחזית ובמרכז בחלקו העליון של היד.  (צילום: אלכס טרזה)

קעקוע מנדלה גיאומטרי זה.

קעקוע מנדלה גיאומטרי מנקודות מאת כריס ג'ונס

פרחי מנדלה מורכבים משכבות על שכבות של דפוסים וסגנונות שונים. כמה מהעיצובים היפים ביותר הם תערובת מורכבת של קווים, נקודות עבודה, צורות גיאומטריות ותכונות שטח שליליות. (צילום: כריס ג’ונס)

עיצוב תעלות המרפק הזה.

פרח מנדלה בתעלת המרפק מאת קיילי קר

אמנים אוהבים עיצובים של מנדלות מכיוון שהם פונים ליצירתיות ברמה שמתאימה לעיתים רחוקות. בגלל זה, לא לעתים קרובות אתה רואה עותקים מדויקים או עיצובים כפולים. עיצוב נוכל המרפק הזה כולל מרכז גיאומטרי סימטרי עם גפנים זוחלות המגיעות מהקצוות ליצירת תחושה נטורליסטית נפלאה..  (צילום: קיילי קר)

קעקוע מנדלה זה עם דיו אדום.

פרח מנדלה עם דיו אדומה מאת מאטו ננגרוני

דיו אדומה ורצועת שחורים כבדים מעניקים לפרח המנדלה הזה גימור נועז ומראה דינאמי שכל כך הרבה עיצובים אלה ידועים בו. רק כמה כתמים של נקודות חוזרות לכיוון הקצוות החיצוניים של עיצוב זה מתאימים לרשימה, תוך מסגרת פנים עם אפקט בוקה רך.  (צילום: מתאו ננגרוני)

סמל הסנסקריט הזה.

פרח מנדלה עם סמל סנסקריט מאת כריס ג'ונס

אלמנטים עיצוביים מרווחים היטב מעניקים ליצירה זו מראה רך ונקי הדומה במידה מסוימת לפתית שלג עם הקצוות הנוצות שלה. עיצובים מנדלה מופשטים יותר מתחילים לצוץ ככל שאמנים הופכים יצירתיים יותר בעיצוב המנדלה המסורתי.  (צילום: כריס ג’ונס)

זה עיצוב קעקוע מנדלה פיבונסי.

עיצוב קעקוע מנדלה של פיבונאצ'י מאת אוליבר ויטינג

אם אתם מחפשים סגנון מהפנט של מנדלה נקודה, אז זהו. אופיו הקליידוסקופי של העיצוב נראה כאילו אתה מסתכל לתוך מנהרת מהירות עיוות או במורד חור ארנב קסום. החלק המנוגד הפוך מציג את המיומנות והיצירתיות של אוליבר שהפכו אותו לאחד האמנים האהובים עלינו.  (צילום: אוליבר ויטינג)

חתיכת פרק כף היד של מנדלה.

חתיכת פרק כף היד של מנדלה מאת כריס ג'ונס

העיצובים החצובים האלה כמעט תמיד נמצאים על פרק כף היד או היד. עיצוב חצי המנדלה מחמיא בצורה מושלמת לפרק כף היד תוך שהוא נותן לכל הגבול הסופי של השרוול שנראה כל כך טוב.  (צילום: כריס ג’ונס)

עיצוב עגל שחור זה.

פרח מנדלה על עגל מאת ססקיה וויני

במבט ראשון היצירה הזו אולי לא נראית כמו עיצוב נקודות, אך במבט מעמיק יותר תבחין כי העיצוב כולו מורכב מנקודות דיו שחורות זעירות. שפע הצורות הזעירות מעניקות ליצירה זו רמת מורכבות המפרידה בינה לבין רבים מהעיצובים האחרים ברשימה..  (צילום: ססקיה וויני)

פרק כף היד עד קצות האצבעות.

קעקוע פרחי מנדלה ביד מאת אריק סטריקר

וואו. אנחנו לא רואים הרבה כאלה. מדגם פרחי המנדלה האפי הזה כולל פרטי חלל שליליים גיאומטריים מרהיבים על הטבעות הפנימיות שמזכירות את אותן שבלונות ספירוגרף ששיחקת איתן כילד. מילוי השחור הכבד באצבעות בהחלט לא לבעלי לב חלש. כל העצמות האלו!  (צילום: אריק סטריקר)

עיצוב חיננית המנדלה הזה.

עיצוב חיננית מנדלה מאת פאולה מוראס

אם שמתם לב, רשימה זו כוללת מספר עיצובים שיש להם אובייקטים בעין המרכזית של עיצוב פרחי המנדלה. החיננית הגדולה הזו היא תוספת נחמדה, עם עלי כותרת חופפים שמשאירים אתכם תוהים איזה חלק בעיצוב הגיע ראשון? או שהעיצוב כולו הוגדר יחד?  (צילום: פאולה מוראס)

קעקוע פרחי מנדלה נוי זה.

פרח מנדלה נוי על הגב של מלו פרז

הצהרה/קטע שיחה אם היה כזה. זהו אחד מאותם עיצובים שאפשר כמעט למכור להם כרטיסים מכיוון שאנשים נוטים לבהות בפליאה, ובכן, כל עוד אתה מוכן לתת להם.  (צילום: מלו פרז)