40 קעקועים מושלמים של חפצים יומיומיים

כמה מעיצובי הקעקועים המגניבים, המוזרים והמרתקים ביותר הם של אובייקטים יומיומיים שנעשים בז’אנר הפוטוריאליזם. לא מזמן, עיצובים קעקועים של פוטוריאליזם כמעט ולא היו מעולים. בימים אלה אנו רואים כמה דוגמאות בלתי נתפסות, שכמעט ואינן מובחנות מהדבר האמיתי. עיצובים אלה מבוצעים עם מחטים בודדות דקות – המאפשרות כמות פירוט מדהימה. אם אתה לא בדיוק בטוח למה אני מתכוון, להלן 40 דוגמאות לאמנות קעקועים של היפר -ריאליזם שללא ספק תתרשם מהן.

בחירת הגיטרה הזו.

מאת הקטור דניאלס

(צילום: הקטור דניאלס)

אם אתה נגן גיטרה, הקעקוע הזה כנראה פשוט גרם לקנאת הקעקועים האחרים שלך.

הכיסא הזה.

מאת סול

(צילום: סול)

למרות שללא ספק מפואר ויקר, אני חייב לומר שהכסא הזה נראה רחוק מלהיות נוח.

הפורשה הזו.

מאת ג'פרי

(צילום: Jefree)

מדי פעם מגיע קעקוע מדהים שהוא כל כך מושלם שהוא ממש עוצר נשימה. זהו אחד מאותם קעקועים. ישן פוגש חדש בהשתקפות של עבר והווה. קעקוע זה הוא חלומו של כל חובב פורשה.

פיסת השיער הזו.

דרך בייבי אושר

(צילום: BabyBliss)

אם יש דרך טובה יותר להביע את האהבה וההערצה שלך למדונה, אני בהחלט רוצה לראות את זה. הו תראו, זה אפילו לא קעקוע;).

עלה זה.

מאת דוי

(צילום: דוי)

ובכן, אם אתה מתכוון לקעקע עלה אקראי לעור שלך, זה בהחלט איך שאתה עושה את זה. כפי שתבחין בקרוב, דוי הוא הסמכות הבלתי מעורערת בכל הנוגע לדיו אובייקטים של היפר -ריאליזם מכל סוג שהוא.

פלסטר זה בצורת לב.

מאת דוי

(צילום: דוי)

כמה פעמים קעקוע זה של Band-Aid בצורת לב טעה בדבר האמיתי לעולם לא נודע. זה סוג של עיצובים מוזרים ומגניבים שהפכו את דוי לאמן כל כך מעניין לעקוב אחריו.

הגלוק הזה.

מאת Youyeon

(צילום: Youyeon)

כשזה מגיע לקעקועי אקדח, אני רואה בהם אמנות ומתעלם מהפוליטיקה. ומבחינת האמנות, היא לא הופכת להרשימה הרבה יותר מהגלוק הקטן והמסודר הזה. כאילו קעקועי פוטוריאליזם לא היו קשים מספיק בכדי להסתלק מעצמם, כשאתה נכנס למיניאטורות הדברים לוקחים לרמה אחרת לגמרי.

אבן החן הזו.

מאת קספר

(צילום: קספר)

במהלך השנים פרסמתי כמה עיצובים מרהיבים למדי של היפר -ריאליזם. עם זאת, מעטים, אם בכלל, הצליחו לשחזר את התיאור הריאליסטי של אור הנכנס לאבן, כמו גם את הדוגמה שלמעלה. בין אם זה יהלום, אודם, טופז. או אופל, האבן החתוכה העגולה הזו היא מעבר לשלמות.

הקוקטייל הזה.

מאת דוי

(צילום: דוי)

אין דבר מרענן יותר מקוקטייל קר כקרח ביום קיץ חם המוגש בכוס יין מהודרת. לכידת ההשתקפויות הטבעיות של זכוכית וקרח היא מאוד קשה מבחינה ממחישה, והיכולת למשוך אותה ברמה הזו היא משהו שחוגגים.

הגיטרה הזו.

מאת זלאטה קולומויסקאיה

(צילום: זלאטה קולומויסקאיה)

זלאטה פשוט הורגת אותו כשזה מגיע ליצירת יצירות אמנות ייחודיות ונפלאות. גיליתי את עבודתה רק בשנה האחרונה אבל היא בהחלט אחת הטובות בעסק.