40 קעקועי אצבע זעירים המגדירים שלמות

הרם את היד אם אי פעם היה לך רצון עז להפוך את אחד מאותם קעקועי אצבע זעירים שראית באינסטגרם לעצמך. אותו. נראה כאילו לא משנה לאן אתה מסתכל בימים אלה, מישהו משתלשל קעקוע אצבע מקסים מול הפנים שלך. למרות שקעקועי אצבע עשויים להיראות בתחילה סופר גלויים, בפועל הם הרבה יותר דיסקרטיים ממה שרוב יראו. ומכיוון שהסטיגמה השלילית שקשרה פעם עם קעקועים הופכת לדלולה יותר בכל שעה, אין באמת מה לדאוג.

להלן הקולקציה האחרונה שלנו של קעקועי אצבע מדהימים ומנצנצים במיוחד שאספנו במהלך החודשים האחרונים. בין אם אתם “רק מחפשים” או אם אתם מחפשים אחד משלכם, ברשימה הזו יש משהו לכולם. תהנה, וכמו תמיד, אל תשכח לשמור ולשתף את המועדפים שלך!

קעקועים באצבעות, YAY!

סמל האינסוף הזה.

מאת באנול

(צילום: בנול)

סוג של התאמה נכון? לראות כאילו העיצוב החדש שלך יהיה קרוב לוודאי כל החיים שלך. סמלי אינסוף היו תמיד קעקוע אצבע פופולרי. ומדרגות צבעוניות מעניקות לעיצוב הזה תחושה ייחודית שהופכת אותו לבלתי נשכח למדי.

האוסף הזה.

מאת מר ק

(צילום: מר ק)

עובדה ידועה שקעקועים ממכרים. קעקוע אחד הופך בסופו של דבר לשניים, ולפני שאתה יודע את זה הקרקס שולח לך הודעות טקסט שאתה מנסה לגייס אותך כ”אישה המקועקעת “החדשה שלה. אבל הדבר הטוב בקעקועי אצבע הוא שהם קטנים יחסית, מה שמשאיר לך הרבה מקום לעיצובים מרובים.

החץ הזה.

על ידי מיחזור

(צילום: מיחזור)

קצת מוקדם להגיד את זה אבל אני הולך להגיד את זה בכל מקרה. זהו העיצוב האהוב עלי ברשימה. זה כל כך פשוט באופיו, אך עם זאת כל כך אופנתי שהוא דורש את תשומת ליבך מיידית. המיקום על האצבע האמצעית נותן לו נגיעה של סימטריה וזה די מספק.

הנחש הזה.

מאת בריאן גוטיירז

(צילום: בריאן גוטיירז)

אוקיי, זה העיצוב האהוב עלי ברשימה. אני יודע שרשימה ראויה לפרסום כשאני מופתעת ומתרשמת מכל עיצוב ועיצוב תוך כדי גלילה אחורה ברשימה. הנחש הפשוט הזה עטוף באצבע המורה של הגברת הצעירה הזו הוא קנאתו של כל משפיע אינסטגרם.

מחט התפירה הזו.

מאת ווינטרסטון

(צילום: וינטרסטון)

מחט תפירה היא כנראה הדבר האחרון שהיית מצפה לראות מקועקע על אצבעותיו של מישהו. אבל לדעתי, זה מה שהופך אותו למיוחד כל כך. עיצובים ייחודיים ומעניינים כמעט תמיד מושכים יותר מעמיתיהם הנפוצים יותר בדיו.

מילה יותר קשה.

על ידי UNO

(צילום: UNO)

בואו נהיה אמיתיים, כולנו יכולים להשתמש קצת יותר בהשראה כדי לעבוד קצת יותר מדי פעם. אלא אם כן את אמא שלי, אז ברצינות, שב ותירגע לשנייה! יש אנשים שנולדים עם מוסר עבודה קשה יותר מאחרים. “זה תורשתי!” מה התירוץ שלך?

ירח הדיו הלבן הזה.

על ידי מגרש משחקים

(צילום: מגרש משחקים)

קעקועים קטנים אלה עדינים וכמעט כאילו אין להם קעקוע בכלל. וזו הסיבה שהם כל כך מושכים לבעלי דיו בפעם הראשונה שאינם בטוחים במאה אחוז לגבי כל הרעיון שיש משהו לנצח. אה, וקעקועי דיו לבנים נראים ממש אלוהיים תחת תאורת UV. ועוד!

עבודת החרוזים הזו.

על ידי UNO

(צילום: UNO)

סופר דופר זעיר וכל כך מסובך, העיצובים האלגנטיים שלו כמו אלה המעניקים השראה ל -90 אחוז מכל קעקועי האצבע שיש. הדוגמאות המעולות האלה של עבודות חרוזים, בעלות נוי בלבד, פותחות מגוון אינסופי של אפשרויות עיצוב לכל מי שאוהב את סגנון העיצוב הספציפי הזה..

כן אתה יכול.

על ידי פלאש קעקועים

(צילום: קעקועי פלאש)

אני מודה, אני פראייר לגופן של מכונת כתיבה, והעיצוב הזה בהחלט אינו יוצא מן הכלל. אבל גם למי שפחות אוהב טיפוגרפיה, אפשר להעריך בקלות את היופי ששלישיית העיצובים הזו מציעה.

העלים האלה.

מאת לינדזי אפריל

(צילום: לינדזי אפריל)

לינדזי אפריל חיה בסגנון העיצוב המסוים הזה. וכאחת המעריצות הגדולות שלה, אני תמיד נרגש לראות את הביצוע האחרון שלה. מכיוון שעבודתה של לינדזי הפכה פורה יותר בקרב הציבור הרחב, היא עוררה השראה לחקיינים רבים אך איש אינו עושה זאת בצורה טובה כמו לינדזי כמובן.