38 קעקועי אמביגרם שתצטרכו לראות כדי להאמין

קעקועים הטובים ביותר-אמביגרם

קעקועי אמביגרם הפכו במהרה לבקשה פופולרית בקרב מחפשי דיו המחפשים דרך ייחודית ויצירתית להביע את עצמם. יצירות אמנות חכמות אלה נהנות מזינוק בפופולריות לאחרונה הודות לסופר רב המכר של ניו יורק טיימס דן בראון, שהחזיק טיפוגרף ג’ון לנגדון לצייר כמה אמברגמות מבריקות עבור ספרו הפופולרי במיוחד מלאכים & שדים.

קעקועי אמביגרם נעים בין בהירים להפליא ומעוצבים היטב לכמה דוגמאות פחות מרשימות שכמעט בלתי ניתנות לפענוח. אם אתה מתכנן להשיג אחת היצירות האלה, בשל המורכבות של כל עיצוב, הייתי ממליץ לתת לקעקוע שלך נסיעת מבחן על ידי הפיכת הסקיצה שלך לקעקוע זמני עם כמה חומרים מ- קעקוע ForAWeek.

להלן כמה מקעקעי האמביגרם הטובים ביותר שיש.

הקעקוע הזה של חיל הנחתים

סמפר-פידליס-אמביגראם-קעקוע

מחווה משפחתית זו

משפחה-אמביגרם-קעקוע

ישנם מספר קעקועים משפחתיים של אמבריגראם שמרחפים שם בחוץ. זו אחת הדוגמאות הטובות ביותר שראיתי עד כה.

אמונה תקווה אהבה

אמת-תקווה-אהבה-אמביגרם-קעקוע

אין ספק שהרבה זמן ומאמץ הושקעו בעיצוב היצירה המדהימה הזו. היווצרות היהלומים מעניקה לו את אותה צורה חטובה שהופכת אותו לנעים במיוחד לעין.

אומנות & מדע לפילוסופיה

אמנות-מדע-אמביגרם-קעקוע

היצירה הזו נראית כאילו היא שייכת לאחד הרומנים של דן בראון.

קעקוע של אמא בת

אמא-בת-אמביגרם-קעקוע

אם הייתי אמא והייתה לי בת, אלה הקעקועים שהיינו עושים.

לחלום ולהאמין

חלום-אמביגרם-קעקוע

מנת ה”חלום “לוקחת כמה שניות לפני שהיא קופצת עליך אבל בסך הכל מדובר ביצירה מעולה. הכחול הדועך לשחור הוא מגע נחמד לסגנון קעקועים שבדרך כלל רואים רק בשחור ולבן.

המסר הדתי הזה

ישו-אמביגרם-קעקוע

עכשיו אני יודע שהתנ”ך אומר להתייחס לגוף שלך כמו למקדש, אבל אני חושב שהבחור הגדול ייתן לאדם הזה לעבור. כל כך פשוט אך כל כך גאוני.

לעבוד קשה לשחק קשה

קעקוע גדול-אמביגרם

אהבת משפחה

משפחה-אהבה-אמבריגראם-קעקוע

תצוגה אחת כתובה “משפחה”, השנייה “אהבה אחת”. נראה שלבוב מארלי הייתה השפעה חיובית על מישהו. נושא זה חודר במספר סגנונות ועיצובים שונים. הספציפי הזה משתמש בגופן קלוש חלש במקום בסוג האנגלי הישן והכבד הרגיל.

הנסיכה איזבל

עיצובים של קעקוע אמביגרם הם יצירות אמנותיות כל כך לעור. ניתן לקרוא את צורת שתי המילים הזו בדיוור כצליל ומשמעות שונים מהפוך.

איזו אקט יפה של מסירות נפש לאדם שאתה אוהב. מעניין כמה הבחור הזה גובה על תהליך העיצוב.