30 קעקועי אצבע אלגנטיים לנשים

30 קעקועי אצבע אלגנטיים לנשים | TATTOOBLEND

אם אתה לוקח פיסת נייר, צייר קו במרכז והכתוב בצד אחד את “המקצוענים” ואת הצד השני, קל להבין מדוע קעקועים באצבעות הפכו לפופולאריים כל כך בימינו היום. הם קטנים, הם זולים, והם מעולים לכל מי שמחפש לטבול את רגליו בבריכת הקעקועים מבלי להתחייב למשהו גדול יותר.

עם זאת, קעקועי אצבע אינם חסרי החסרונות שלהם. לדוגמה, קעקועי אצבע יכולים להקשות על הנחיתה בעבודות תאגידיות מסוימות הנושאות מדיניות האוסרת על קעקועים גלויים.

יתר על כן, העור על האצבע הוא הרבה פחות אידיאלי לשמירה על צבעים בהירים וקווים חדים. העור סביב המפרקים מועד ללבוש והעור באצבעות באופן כללי נחשב לאחד המקומות הגרועים ביותר לקעקוע מכיוון שהוא אינו מזדקן במיוחד.

קצת על ההיסטוריה של קעקועי אצבע

קעקועי אצבע, או קעקועי מפרק, הם הרבה יותר מבוגרים ממה שאתה חושב. למעשה, כמה מהקעקועים המוקדמים ביותר שנמצאו ידועים נמצאו על האצבעות. ארכיאולוגים גילו את המומיה של איכר פרואני שתחילתו כאלף שנים עם ארבעה עיצובים לא ידועים על פני מפרקיו.

בתקופה המודרנית יותר הופיעו בסרט קעקועי מפרק ליל הצייד כשהשחקן רוברט מיצ’ום עושה את הראשון קעקועים של LOVE/HATE על פני מפרקיו.

קעקועי אצבע/מפרק מאוחר יותר הפכו לחביבי כנופיות ברחבי העולם, שאיכשהו עברו לתוך שיגעון קעקוע שפם, מה שבעצם יש לו דף ויקיפדיה משלו, ולבסוף הבשילו לקבלה כוללת של קעקועי אצבע שמופיעים כעת לכאורה כמעט בכל פיד אינסטגרם ברשת.

זה הכפיל את תפילת התפילה.

קעקוע אצבע תפילה

אף על פי שלא צריך לענוד את מחרוזת התפילה סביב צוואר או אצבעות, מעטפת האצבע הקטנה הזו נראית מספיק טוב כדי אולי לקבל מעבר מהאפיפיור. (צילום: פינטרסט)

נוצה הטווס חסרת הצבע הזו.

קעקוע אצבע נוצה של טווס

כאן יש לנו נוצת טווס שחורה ומודגשת במגע של דיו לבן. (צילום:@CARLA101X)

תאהב אותי קצת אותי.

קעקוע עם אצבע לב

“קעקוע האצבע הראשון שלי, הם קשים לביצוע, הם מטושטשים כשהם נרפאים או מתפוגגים אז אני סקרן איך ייראה הבחור הקטן הזה.” (צילום: אולס מצגר)

מילת ארבע אותיות זו.

אוהב קעקוע באצבע

כתיבה קורסיבית תמיד נראית כל כך אלגנטית. במיוחד כשהיא כותבת את המילה הרומנטית ביותר במילון האנגלי. (צילום: gudungisengblog)

הזיפים האלה.

קעקוע אצבע של שפם

אני יודע מה אתה חושב, עוד קעקוע שפם לשפם לשמש אביזר לאינספור סלפי. אבל זה מקסים מכדי לא לאהוב.  (צילום: Gplus)

זה מושלם פלורdeליס.

קעקוע fleur-de-lis-finger

התמונה הזו צולמה במקור כדי להציג את התצוגה המשובחת הזו של אומנות הציפורן, אך כמובן שלעולם לא מצלמים דברים כפי שהם אמורים לעשות באינטרנט. בכל הנוגע לקעקועי האצבעות, הפלור-דה-ליס המושלם הזה הוצמד, פורסם והוגדר מחדש בחשק ויראלי ברחבי האינטרנט ולספרי השיאים..  (עיצוב ציפורניים)

נקודות, קווים וחצים.

קעקוע האצבע הטוב ביותר

סדרת הנקודות, הקווים והחיצים הזו מגניבה בערך.  (הכל צ’לסי)

השרשראות התלויות האלה.

קעקוע יפה-אצבע

הרשתות המסוגננות והמתוחכמות הללו מקיפות בצורה אופנתית את החלק העליון של האצבע. (צילום: ד”ר וו)

החץ הזה.

קעקוע באצבע החץ

מדוע חיצים כל כך פופולריים, לעולם לא נדע. אבל הממדים שלהם אכן הופכים אותם ליותר ממועמדים קיימא לקעקועי אצבע. (צילום: oldtimeyridge)

כתר מלכותי זה.

כתר-אצבע-קעקוע

אם אתה אוהב קעקועי מלך ומלכה, סביר להניח שתאהב את המאמר הזה.