30 קעקועים יפים בהשראת יצירות אמנות מפורסמות

30 קעקועים יפים בהשראת יצירות אמנות מפורסמות | קעקוע בלנד

עבור אמן קעקועים, יצירת יצירת אמנות מפורסמת אינה קלה כפי שניתן היה להניח. יצירת כל עיצוב מחדש כרוכה בלחץ רב נוסף על מנת לתקן אותו, ולעשות צדק ביצירות האמנות המקוריות. כיצירת מחווה, האמן צריך לעמוד בעיצוב המקורי, שלמרות האיכות הגבוהה של העיצוב שאתה רגיל לראות באתר זה, רוב אמני הקעקועים בחוץ אינם ממש מיומנים..

לרשימה של היום, ריכזנו אוסף של עיצובים קעקועים בהשראת כמה מיצירות האמנות המפורסמות ביותר בעולם.

כאן, בדוק אם אתה יכול לזהות איזה אמן השפיע על כל עיצוב. ואל תשכח לשמור ולשתף את המועדפים שלך!

החלום של פיקאסו.

עיצוב הקעקועים החלום של פיקאסו של בומביי פור

הדיוקן המתחדש הזה של החלום הוא אחד הקעקועים האהובים עלינו בהשראת פיקאסו (ויש הרבה), כך שזה היה טבעי שהצגנו אותו תחילה. למרות שישנם מספר עיצובים בהשראת אמנות ברשימה השומרים על צורתם המקורית המרובעת, בחירה ללכת עם עיצוב מעגלי היא תופעה שכיחה.  (צילום: בומביי פור)

ליל הכוכבים של וינסנט ואן גוך.

קעקוע של כוכב לילה מאת אווה קרבדק

אין דבר עצוב כמו הסיפור של וינסנט ואן גוך. אחרי שהוא חי את חייו בלהט כל כך בלהט אחר משהו רק כדי למות לפני שקיבל שבחים או הכרה כלשהי, הוא הישג מממדים אפיים. מלבד שחתך את אוזנו והצליח למכור רק ציור אחד במהלך חייו, ואן גוך הצליח ליצור אמנות בשווי מיליארדי דולרים רק עם מכחול. הערכה. (צילום: אווה קרבדק)

יצירתו של מיכלאנג’לו.

יצירת אדם של מיכלאנג'לו מאת מתאו ננגרוני

כידיים המפורסמות ביותר בהיסטוריה, בריאתו של מיכלאנג’לו – אדם קטן משערי הפרסקוס הרבים שעוטפים את תקרת הקפלה הסיסטינית – נמצאת בכל מקום בחברה המודרנית שלנו. אז אין זה מפתיע שהעיצוב הזה נכנס למקום הראשון ברשימת הבילויים הנפוצים ביותר של יצירות אמנות. עיצוב מסוים זה נעשה בסגנון סקיצה מסוגנן שאולי היה דומה לטיוטה הראשונה של פרסקו מפורסם זה.  (צילום: מתאו ננגרוני)

קעקוע חלקי זה של מונה ליזה.

קעקוע של מונה ליזה מאת סנגהיוק קו

החיוך המפורסם ביותר בעולם בקושי נראה בעיצוב הפלח היצירתי הזה. בעוד מונה ליזה של דה וינצ’י נצבע בצבע, בהחלט מעולם לא התייחסו לזה כ”צבעוני “, ולכן עיצוב הדיו האפור הזה נראה כל כך אותנטי..   (צילום: Sanghyuk Ko)

האישה של קלימט בקעקוע זהב.

אשתו של קלימט בקעקוע זהב מאת הונגם

נודה, לא הכרנו את גוסטב קלימט לפני שחרורו ההוליוודי של Woman in Gold – שהוא אגב סרט מצוין. הייצוג הענקי הזה של קלימט דיוקן אדל בלוך-באואר הראשון מצליח להתאים את עבודתו בצורה מושלמת לעור. למרות שזה נראה כמו עבודה עדיין בעיצומה, היינו שומרים על תסרוקת החלל השלילית בדיוק כפי שהיא.  (צילום: הונגדאם)

היצירה האחורית של כוכב לילה כוכבי זה.

יצירת גב אחורית של כוכב הלילה הכוכבי של סול ארט

כשנכנסים בשנייה קרובה, – בהתבסס על הזמן הרב שהשקענו בהסתכלות על קעקועים בהשראת אמנות – הלילה הכוכב של ואן גוך הוא בדיוק זה, כוכב. הכל מהמיקום ועד המכל בצורת אליפסה הנעימה מבחינה ויזואלית הופך את העיצוב הזה לפיתוי נורא לא משנה איזה מין אתה עשוי להיות.  (צילום: סול ארט)

הצעקה של אדוארד מונק.

הצעקה של אדוארד מאנץ מאת אווה קרבדק

רוב האנשים אינם מודעים לכך שמונץ ‘יצר למעשה גרסאות מרובות של הציור המפורסם שלו “הצעקה”. ארבעה ליתר דיוק, שלושה ציורים ופסטל אחד. כולם נראים אותו דבר ולא פחות יקרים.  (צילום: אווה קרבדק)

פיסת זרוע זו של קלימט.

קעקוע גוסטב קלימט על האמה מאת רמובה ז'ניה

כאן יש לנו עוד קעקוע בהשראת גוסטב קלימט מהמם מבחינה ויזואלית. יצירה מושלמת לאמה לכל חובב אמנות. היצירות של קלימט נראות מסובכות כיוון שהן. רוב ציוריו שנעשו באופן דומה לזה שלמעלה לקח שנים ליצור ולהכיל שמן, כסף וזהב.  (צילום: Remova Zhenya)

השעון הנמס הזה.

השעון הנמס של דאלי מאת קעקוע דוי

קטע מתוך “התמדה בזיכרון” של סלבדור דאלי, השעון הנמס הזה ייצג חשיבה די קדימה לשנות השלושים. הציור המפורסם ביותר שלו, התמדה בזיכרון עורר השראה של אמנים בכל רחבי העולם יותר משהיו לנו חנויות ממוזגות.  (צילום: דוי)

מחווה זו של בנקסי.

עיצוב קעקועים בנקסי מאת הונגדאם

אמן הגרפיטי האנונימי ברובו אנונימי אחראי ליצירות אמנות ציבוריות רבות המכילות לא פעם אמירות פוליטיות. עיצוב זה מכיל ניגודיות נפלאה של צבע. המשך לעקוב אחר רשימה קרובה המציגה את מיטב עיצובי הקעקועים בהשראת בנקסי.  (צילום: הונגדאם)