100+ עיצובים קעקועים נשים פשוט לא יכולות להתנגד

100+ עיצובים קעקועים נשים פשוט לא יכולות להתנגד

בפרק של “קעקועי חובה” של היום, אנו מציגים את הטאט החדש של אמבר רוז בטינסלטאון, שפע קעקועים פרחוניים וערימת הספרים המהממת ביותר שתראו אי פעם.

לרגל חג האביב, שעוד מעט יעלה עלינו, ריכזנו למעלה מ -100 עיצובים קעקועים מפוארים שאף אישה שלא מעוניינת לקבל בדיו השנה לא תוכל לעמוד בפניה. ובזה אנו מתכוונים שהקעקועים האלה כל כך טובים שאם אתה מהסוג הספונטני או בעל רצון חלש במיוחד, אולי תרצה לכבות את הטלפון שלך או ללחוץ על ה- x האדום בפינה השמאלית העליונה אם נגמר לקבל קעקוע מאוחר יותר היום אינו אופציה עבורך.

היופי הגיאומטרי הזה.

דפוס גיאומטרי מאת אפריל רמירז

אם לוקחים דף מתוך ספר של אמן אחר, אפריל יוצרת מחווה יפה ל יצירת המופת הגיאומטרית של מתאו ננגרוני עם הדפוס הבלתי אפשרי הצבעוני הזה.  (צילום: אפריל רמירז)

ציפור כתף אחורית זו.

קעקוע ציפור כתפיים אחוריות מאת באנול

איזו דרך טובה יותר להתחיל את האביב עם קעקוע של ציפור שיר המספקת זר פרחי אביב קטן. אם תקראו את הרשימות שלנו באופן קבוע, תדעו עד כמה אנחנו מעריצים של עבודת האמן הקעקוע הדרום קוריאני בנול. הסגנון העדין והלא מסורתי שלה מושלם לנשים המחפשות משהו מסוגנן עם אווירה נשית.  (צילום: בנול)

היצירה הבוטנית הזו.

חתיכת זרוע בוטנית של G.NO

מעל הקרקע למטה, שרוול יצירתי זה מציג את יופיה של אמא טבע בצורה בלתי צפויה ביותר. סטייה מבורכת מהשרוול האופייני, עיצוב זה כולל חלל ריק וחכם להפריד בין הפרחים לשורשים למטה. הקווים האופקיים הנועזים פועלים כגבולות תוך הוספת מידה של ניגודיות לקומפוזיציה כולה.  (צילום: G.NO)

מצפן פרחוני אלגנטי זה.

קעקוע מצפן פרחוני אלגנטי של מיני לאו

המצפן הימי הוא אחד מאותם עיצובים של קעקועים שאנשים לעולם לא יכולים לקבל מספיק מהם. אנשים קיבלו קעקועי מצפן כל עוד אומנות הקעקוע הייתה קיימת בתרבות המערבית. למצפן יש פנייה רומנטית ונצחית שהופכת אותו לפופולרי בקרב גברים ונשים כאחד.  (צילום: מיני לאו)

הלב הפרחוני החי הזה.

קעקוע לב פרחוני חי של Zihee

אם אתה מחפש עיצוב חיפוי טוב, ייתכן שהחיפוש שלך הסתיים רק כאן. לב טרי ומלא צבעים עזים, הלב החי הזה נראה כמעט טוב מכדי להיות קעקוע. צבעים כהים ומילוי אחיד הופכים את העיצוב הזה לאופציה מצוינת עבור אלה שמחפשים רעיונות מתאימים לכסות.  (צילום: Zihee)

חתיכת כלוב הצלעות של ליאזיאנטוס.

ליזיאנטוס מאת באנול

כאן יש לנו עוד דוגמא מצוינת עד כמה מיומנות הפרחים של בנול נהדרת. עם מבטאים בצבעי מים ושימוש מעורר השראה בחלל שלילי, כל אחד מהעיצובים שלה מוליכים אותך למקום רחוק שבו הכל מריח בושם ודבש..  (צילום: בנול)

חתיכת גב פרחונית אחורית זו.

חלק אחורי פרחוני של אסתר גרסיה

אם זה לא מזכיר לך ציור שמן דומם, ייתכן שחייך חסרים מאוד במחלקת התרבות. עם הפופולריות העצומה של פרחי צבעי מים עזים ועיצובים של נקודות דיו שחורות ואפורות, הרכב פרחוני אלגנטי זה באמת נשימת אוויר צח.  (צילום: אסתר גרסיה)

חתיכת ירך הדליה הזו.

פרחי דהילה על הירך של פרח קעקועים

“פרחי פרחים לאביב, לא בדיוק פורצי דרך,” אמרה מירנדה פריסטלי. בזמן שאנחנו משתתפים להסכים איתה, קעקועים הם לנצח, ואנחנו די בטוחים שלאף אחד לא באמת אכפת – במיוחד כשהם נראים כך.  (צילום: פרח קעקועים)

צדף קסום זה.

קעקוע צדף מאת אנה אברהאו

אולי הקעקוע החמוד והמרתק ביותר ברשימה, צדף זעיר זה עמוס במלאות מרקם עשיר וצבע הרמוני. הסגנון הייחודי והמקורי של אנה הוא דבר שלא ניתן לשחזר בקלות. אז אם אתה פשוט מת לעבוד על העור שלך, תצטרך לתפוס אותה בסיור או לקפוץ לטיסה הבאה לברזיל..  (צילום: אנה אברהאו)

עיצוב פרחוני עגול זה.

קעקוע פרחוני מעגלי מאת אווה קרבדק

כאן יש לנו עוד עיצוב יפה ומקורי שנראה כפורטל לגן ורדים מיסטי. אם אתה אוהב את מה שאתה רואה כאן אז המשך לעקוב. אנו מציגים עוד הרבה מיצירותיה השמימיות של אווה לאורך שאר הרשימה.  (צילום: אווה קרבדק)