100+ קעקועים מדהימים שלא תוכל לחיות בלי הקיץ הזה

100+ קעקועים מדהימים שאי אפשר לחיות בלי הקיץ הזה

מתחיל להתחמם בחוץ מה שאומר שהגיע הזמן לאחסן את כל בגדי החורף האלה מתחת למיטה שלך כדי לפנות מקום לכל הקיץ. בגדים חדשים, איפור וכמובן נעליים, אבל רגע, לא היה משהו אחר שתכננת להשיג שיעניק השראה לחברים שלך ללכת בעקבותיו ולהפוך אותך למגדיר הטרנדים של קיץ 2017? הו … קעקוע!

תקופת החופש היא בדרך כלל הזמן הטוב ביותר להדביק כי אז כשהקיץ מתגלגל הכל כבר נרפא ונראה נהדר. אך אל דאגה, אם לא תכננתם מראש ונכנסתם לקטגוריית “דוחה ברמה עולמית”, אף פעם לא מאוחר מדי. לא משנה אם כבר התמקמתם בעיצוב או לא, אם אתם מתכננים לעשות קעקוע הקיץ, מאמר זה הוא חובה לקרוא. כאן, אוסף של עיצובים קעקועים שונים המציגים את הטרנדים הטובים ביותר שמובטח שיהיו בכל מקום הקיץ. אל תפספסו!

פריחה יחידה זו.

פריחת הפרחים של מיני לאו

אנו יודעים, קעקועים פרחוניים נמצאים בכל מקום בבלוג שלנו, אך מכיוון שזה הקיץ, והם לא הופכים פופולריים פחות, צפה להרבה קעקועים פרחוניים במהלך הקיץ, כיוון שאמנים עונים על דרישות הלקוח שלהם. פריחה זו כוללת מגע של דיו לבן להדגשה עדינה של הגוונים הוורודים הבהירים.  (צילום: מיני לאו)

המוט הזה.

קעקוע מעגל מעגלי מאת אונדרש

לאלו מכם שמעולם לא היו בפסטיבל עם אירופאי, אתם מפספסים. ריקוד התור הוא אירוע מרתק הכולל פיסות בד צבעוניות הנעטפות ונארגות סביב מוט גדול. קנה המידה של הקוטב משתנה במידה ניכרת, אך לרובן יש טבעת בחלק העליון שאליה מעוגנים כל הבאנרים.  (צילום: אונדרש)

החיננית הזו.

דייזי בהישג יד מאת לוביטה

לפעמים קצת אומץ ועיצוב נועז יכולים באמת להשתלם. אם העבודה שלך מאפשרת, ניתן לבצע קעקועים ביד עם השפעה הרסנית כפי שניתן לראות בתמונה למעלה. עם כל הסטיגמה השלילית סביב קעקועי האצבעות והידיים, נחמד לראות אנשים NGAF. בעוד שהחיננית הגדולה זוכה לרוב תשומת הלב במקרה זה, קטע פרק כף היד הוא בהחלט המועדף עלינו.   (צילום: לוביטה)

ורד פורח זה.

קעקוע ורדים פורח על ידי Drag Ink

קשה לומר מי התחיל את כל הקונספט של “פרח פורח”, אך ככל שיותר ויותר אמנים מתחילים להתנסות בעיצוב, אנו מתייחסים למגוון סגנונות שונים, כאשר לכל אחד יש את הטוויסט הייחודי שלו. עיצוב זה כולל גבעול מלא על הוורד בשלב הפריחה האחרון. (צילום: Drag Ink)

עיצוב טרופי מופשט זה.

גואם מאת בלז ברצ'ניי

בהצלחה לקחת את העיצוב הזה לקעקע המקומי שלך ולומר “זה בבקשה.” אבל זה ייצוג נהדר עד כמה עיצובים מופשטים מופלאים ומעוררי השתאות יכולים להיות. לא משנה מה דעתך על דעתך, שקול לתת לו טוויסט מופשט לתחושה ייחודית יותר.  (צילום: Balazs Bercsenyi)

הדבש המיקרו הזה.

קעקוע מיקרו יונק דבש מאת טוש זא רוג'ים

אם אתה קצת עצבני לגבי קעקוע, או אולי סתם אדם זהיר מטבעו, קעקוע קטן יכול להוות פשרה מושלמת בין קבלת חתיכה גדולה יותר לבין קבלת דבר כלל. באשר לטאט הקטן והמדהים למעלה, איננו בטוחים מה אנחנו אוהבים יותר, העיצוב או המיקום. הכל פשוט נכנס למקום בצורה מושלמת.  (צילום: Tusz Za Rogiem)

שיפוע המנדלה המדהים הזה.

שיפוע מנדלה מאת איסא ארט

עד כמה שאנו אוהבים את הרעיון של יסמין רוכבת על פיל, מה שבאמת בולט בעיצוב זה הוא שיפוע הצבע המדהים לאורך כל היצירה, והאופן שבו הוא משתלב בצורה מושלמת עם דפוס הנוי. אפשר לעשות כל כך הרבה עם שילוב צבע/דפוס זה. (צילום: Isa Art)

הגלים האלה בצבעי מים.

גלי אקוורל מאת ג'ורג'יה גריי

אני יודע, אני אף פעם לא שותק לגבי סגנון משיכת המכחולים האלוהי של ג’ורג’יה, אבל בחייך, גם לך יש עיניים. גלים הם קעקוע הקיץ המושלם שבהחלט יגרמו לכם לפזר על תמונת האינסטגרם המושלמת הזו בתקווה לקבל את 5 דקות התהילה שלכם. (צילום: ג’ורג’יה גריי)

פריחת הקמליה הזו.

פריחת קמליה מאת אמנדה וואצ'וב

עד כמה זה יפה? תמיד נחמד לראות שהפרחים הפחות מוכרים מקבלים זמן דיו, במיוחד כשהם יוצאים כך. כאשר אנו משווים קעקועים פרחוניים מודרניים לאלה שנעשו, נניח, לפני 15 שנה ההבדל הוא לילה ויום. רוב האנשים מייחסים את זה לדיו טוב יותר אבל זה בעצם שילוב של דיו טוב יותר וטכניקה טובה יותר.  (צילום: אמנדה וואצ’וב)

חתיכת ירך פרחונית מהממת זו.

חתיכת ירך פרחונית מהממת של ננדו

בניגוד לפרחים בודדים, אנו מתחילים לראות הרבה יותר זרי פרחים השנה כולל פרחים לא מסורתיים וזה טרנד מבורך.  (צילום: ננדו)