40 קעקועים טובים מזעזעים לגברים

הפנים המחוטבות האלה.

מאת ג'פרי

(צילום: Jefree)

תמיד הייתי מעריץ עצום של אמנות קלאסית, וזו כנראה הסיבה שניתן למצוא כל כך הרבה ברשימות שלי. יצירה זו נוצרה על ידי ג’פרי נדראלי הנודע, ומשלבת את סגנונו המשובב במה שאפשר היה להיחשב לצורת האמנות העתיקה ביותר..

חתיכת החזה הזו.

באמצעות דסטקס

(צילום: דסטקס)

כאוס מסודר נראה כדרך מתאימה לתאר את חזה החזה השרוע הזה. כאשר אתה מסתיר קעקוע, בדרך כלל המטרה העיקרית היא לחסל אותו בשלמותו. אבל העובדה שהיצירה הזו עדיין חושפת עקבות של עיצוב בסיסי מבלי לוותר על האסתטיקה של העיצוב החדש, מדברת רבות.

חתיכת הצוואר הזו.

מאת רפאל פרננדס

(צילום: רפאל פרננדס)

אם יש לך אומץ, משהו בסגנון חתיכת הצוואר ההרמונית הזה בהחלט יביא לך תשומת לב דמוית סלבריטאים בכל מקום שאתה הולך. וכמובן שתרצה לשמור על זקןך לחשיפה מירבית.

האדווה הזו.

מאת אוקאן

(צילום: אוקאן)

עיצובים חדשים ויצירתיים הם תמיד המרשימים ביותר בעיני. העיצוב הגיאומטרי הנקי והפשוט הזה אומר אמירה נועזת ועדיין מייצג את עצם התגלמות העיצוב העכשווי.

הפרטים האלה.

מאת בלז ברצני

(צילום: Balazs Bercsenyi)

רוב העיצובים של בלז הם סופר אמנותיים ומופשטים המאפשרים לו לשלב כל כך הרבה אלמנטים מעניינים. קטע זרוע זה מחקה את המורכבות של לוח מעגלים תוך הוספת מבטאים נטורליסטיים מרתקים.

עיצוב גיאומטרי זה.

מאת נוקיס

(צילום: נוקיס)

קעקועים מסוג זה הם לא דבר שאתה נתקל בו מדי יום. למעשה, אני לא חושב שראיתי אי פעם עיצוב די נועז באופן אישי מחוץ לאירוע בתעשייה. אבל זה לא אמור לעצור אותך מלהביע את עצמך בעזרת דיו מעניין וייחודי.

לָנֶצַח.

מאת ג'ולים

(צילום: יולים)

יש הרבה עיצובים ראויים לציון בתמונה הזו אבל הכובש ביותר הוא ללא ספק פיסת הטקסט הגדולה. האמן מבוסס ברלין ג’ולים יוצר וריאציות רבות של עיצובים גופניים גלי אלה שהם ייחודיים למדי.

שרוול גיאומטרי זה.

מאת קקו מנגז

(צילום: קאקו מנגז)

השרוול המלא הוא שובר הקופות של תעשיית אמנות הגוף. אינסוף אפשרויות יצירתיות ומוצגות בקלות, שרוול הוא חובה לכל חובבי הדיו. שרוול גיאומטרי זה מאוזן ומלא בפירוט מרתק.

מפת העולם הזו.

מאת מארק אושטיין

(צילום: מארק אושטיין)

בימינו היום, טיול בעולם הוא חלום שרבים הפכו למציאות. אנו עדים כעת לתנופת נסיעות ברחבי העולם הודות להתפוצצות של תוכן הקשור לנסיעות ברשתות החברתיות. מה שעורר השראה לכמות עצומה של קעקועים הדומים לזה שלמעלה.

האריה הזה.

מאת Parvicx

(צילום: Parvicx)

קעקועים של אריה הם אגורה תריסר. אך כפי שמוכיחה דוגמה זו, אין זה אומר שאינך יכול להשיג משהו מקורי וייחודי משלך. קעקועי אריות מסורתיים מגניבים, אבל לתת לאמן שלך קצת חופש אמנותי יכול באמת להשתלם.