27 רעיונות לתספורת ותסרוקת חלקים קשים לגברים בשנת 2021

תסרוקת יכולה להביע אמירה מסוגננת מעודנת ולתת לכל תסרוקת טוויסט מודרני! ניתן להתאים את עובי הקו בהתאם לסוג השיער שלך ולסגנון המועדף עליך. יש צורך בתחזוקה שוטפת כדי לשמור על יוצא דופן בכל עת.

לפני התספורת הבאה שלך, בדוק את הווריאציות הפופולריות האלה של רעיונות לתספורת חלק קשה.

תספורת חלקה דקה לגברים

תספורת חלקה דקה לגבריםאינסטגרם @hairby_caitlynrain

זוהי תספורת חלקה וקשה לגברים. הגימור המלוטש שלו עושה פלאים על שיער חלק. מסודר וחכם למראה-זה משהו ללבוש בערב דייט רשמי.

חלק קשה עם סגנון סוחף קדימה

חלק קשה עם סגנון סוחף קדימהאינסטגרם @deco_thebarber

החלק הקשה עם סגנון סוחף קדימה הוא וריאציה נקייה למסרק. שיער מתולתל אינו המרקם האידיאלי לסירוק, אך כאשר יחתכו אותו באורך המתאים, שיער מתולתל או גלי יוכל להתרווח מהחלק הקשה. המוצר אינו נדרש אך יכול להשאיר את השיער עם ברק יפה אם נעשה היטב.

חלק צדדי +דהייה נמוכה

חלק צדדי +דהייה נמוכהאינסטגרם @ali_bar.ber

עבודה חלקה קוצנית עם תספורת נמוכה שכזו דורשת סבלנות, יצירתיות ובקבוק שלם של ספריי שיער.

תספורת חלק קשה עם דהיית טמפ ‘

תספורת חלק קשה עם דהיית טמפ 'Instagram @cj_thebarber96

תסרוקות חלק קשות, כשהן מעוצבות מלוטשות, יוצרות את המראה הטרי, הגזור והנקי.

גזרת Pompadour חלק קשה לשיער עבה

גזרת Pompadour חלק קשה לשיער עבהאינסטגרם @abu_barber

זהו פמפדור חלק קשה. הגבהים המושכים את העין והסגנון דהוי עצבני מושלם לגברים עם שיער סמיך. עיצוב תספורת קשה הופך להיות חשוב כי אתה לא רוצה לא לקחת ממאפיינים אחרים. לעלות גבוה היא אופציה ברורה.

חלק קשיח תחתון מנותק

חלק קשיח תחתון מנותקאינסטגרם @nando.quaranta_barber

החיתוך המנותק הזה עם חלק קשה מאפשר כל כך הרבה צדדיות בעיצוב. הקו הפריך יכול ליצור ניגוד מוחלט בין העור לחלק עליון ארוך ופאנקי.

סגנון החלק הקשה של היפסטר עם זקן

סגנון החלק הקשה של היפסטר עם זקןאינסטגרם @nurii_b

הכל בחלק הקשה של ההיפסטר הזה עם זקן בהחלט על הנקודה. הזוויות החזקות, הצדדים הנקיים, החמה העליונה והזקן מביטים במראה ששווה להראות לעולם!

דהיית עור חלק קשה

דהיית עור חלק קשהאינסטגרם @lucas_kemper_hair

הבעלים של חלקו הקשה והחריף ביותר של עור חלק כאשר אתה מזווג דהייה קירחת עם פרידה מלוטשת! בהחלט תסרוקת חלקה קשה לאירועים מזדמנים ועסקיים.

שיער ארוך למעלה חלק צד קצר

שיער ארוך למעלה חלק צד קצראינסטגרם @look.dw

שיער ארוך זה בחלקו העליון + חלק צדדי קצר הוא דרך מהנה לרענן את הסגנון שלך. צדדים מגולחים מציעים הבחנה חדה של ממש לגברים עם שיער מרקם וארוך, והוא מאפשר לך לעצב אותו בכל דרך שתרצה..

שיער קצר עם חלק קשה כפול

שיער קצר עם חלק קשה כפולInstagram @a.floreshair

חלק קשה כפול על שיער קצר הוא אחד מאותם תספורות לגברים שגורמות לפעולה צמודה קיצונית. דבר עם הספר שלך על התסרוקת המגניבה הזו עם חלק קשה. עשה זאת בשני קווים על אותו חלק של הראש או בצדדים מנוגדים.

דהייה נמוכה עם חלק קשה

דהייה נמוכה עם חלק קשהאינסטגרם @erikberto_diaztorres

זהו דהייה קרחת נמוכה עם חלק קשה. מדובר בתספורת מאוד מסודרת ומעוצבת אך עכשווית עם חלק קשה.

חלק גילוח נמוך לדעוך

חלק גילוח נמוך לדעוךאינסטגרם @big_rudy_da_barber

חלק מאוד מסוגנן לגילוח קרחת נמוכה ובהחלט יהפוך אותך למרכז העניינים. החלק הקשה הזה מגולח למעשה מספק ניגוד ישיר בין הרעמה הצדדית והרמה העליונה.

תסרוקת חלק קשה עם דהייה גבוהה

תסרוקת חלק קשה עם דהייה גבוההInstagram @devan_thebarber92

אם אתה סוג של בחור שרוצה מראה מלוטש יותר, דהייה גבוהה עם חלק קשה ומסרקת ככה היא הטובה ביותר עבורך. הפוך את זה למרגש יותר על ידי הפרידה מהצד ליצירת קו וגילוי ניגוד גלוי.

אם אתה חושב שהדהייה גבוהה מדי, בדוק במקום זאת תמונות נוספות של מסרק נמוג מעל חתך.

גזרת צוות עם חלק קשה על שיער קצר

גזרת צוות עם חלק קשה על שיער קצראינסטגרם @leh_0liveira

השיער הקצר הזה עם חלק קשה וגזירת צוות כולל גם דהייה נמוכה.

דהיית אמצע העור עם חלק שיער בצד

דהיית אמצע העור עם חלק שיער בצדאינסטגרם @rippers_yanagawa

זהו דהיית עור באמצע עם חלק שיער בצד. דהיית השיער, החל מהקטע האמצעי, שמה את כל המיקוד על השיער העליון וגורמת לו ללא מאמץ ללבוש כל סוג של גזרה.

חתך באז צבאי עם חלק קשה

חתך באז צבאי עם חלק קשהאינסטגרם @milenahairtattoo

זהו זמזום צבאי פשוט עם תספורת חלקה קשה. פריט זה המושך את העין, שנוצר על ידי הסטייליסטית מבוססת מוסקבה מילנה לזרבה, יכול לעזור להדגיש את הכבוד או להסתיר את הפגמים בצורת הראש.

“שמור על הקרקפת שלך בלי קשר אם אתה שוקל חלק קשה של גברים כזה או לא. כל פגמי העור שלך יהיו ניכרים “, אומרת לזרבה.

למעשה ישנן הרבה אפשרויות סטיילינג לתספורת זו. השתמש בשעווה או ג’ל בעת ההכנה לאירוע. החליטו לאיזה מוצר להשתמש בהתאם לאפקט שאליו אתם רוצים להגיע: מבריק, מט או איפשהו בין לבין. לתספורות כמו חתך הבאזז הזה, הסטיילינג באמת עושה את ההבדל.

👉 ראה עוד תספורות צבאיות.

תספורת קו Slicked Back

תספורת קו Slicked Backאינסטגרם @danidoeshair5280

מדובר בתספורת קו קשה עם חלקלק, המכונה גם תספורת פומפדור מנותקת עם חלק קשה. הדבר הטוב ביותר במראה הזה הוא החלק הקשה שיכול ממש לשנות את הלוק כולו תוך 3 שניות.

בעת העיצוב, הסטייליסטית דני ארנסט מקולורדו מציעה להשתמש במוס כשהשיער לח ומברשת עגולה כדי לסייע בנפח. ארנסט אומר, “לאחר מכן השתמש בתערובת של משחת מרקם כדי לחתוך אותה ובמרקם יבש מרסס קצת גריסים כדי לשמור על הנפח. לאחר מכן סיימו אותו בעזרת תרסיס שיער חזק כדי שלא יזוז. “

זהו תספורת לגברים שיש להם הרבה שיער ו/או סמיך לצורכי עיצוב.

דהייה גבוהה עם חלק מגולח

דהייה גבוהה עם חלק מגולחאינסטגרם @garycorry11

סגנון החלק הקשה הזה הוא תספורת קלאסית של שנות ה 40/50 עם טוויסט מודרני, מעשה ידיו של גארי קורי, ספר מאנגליה. זהו דהיית עור נועזת עם חלק קשה, הידועה גם כחלק מגולח דהייה גבוהה. “דבר עם הספר שלך על שמירה על דהייה באמצע עד נמוך כדי לגרור את הדהייה החוצה ולשפר את המראה הדהוי עם החלק הקשה”, מציע קורי.

בעל צורת הפנים הנכונה חשוב לגזרה מכיוון שהיא משלימה בצורה הטובה ביותר את צורת הפנים הסגלגלה. גם סוג השיער עצמו חשוב. השיער הטוב ביותר שעובד הוא שיער כבד וחלק. אתה יכול לקבל את אותו מראה עם שיער עדין יותר, אך עבור קורי, שיער כבד יותר עובד הכי טוב.

Faux Hawk עם Taper קלאסי וקו חלק קשה

Faux Hawk עם Taper קלאסי וקו חלק קשהאינסטגרם @esebigtrimmer

זהו נץ מלאכותי מאוד פופולרי עם קו חלק חלקה קלאסי של הספר אנתוני חיימה מוויקטורוויל, קליפורניה.

“התספורת הזו מתאימה לכל צורת פנים. למוצרי סטיילינג, לכי עם ג’ל בעל אחיזה קשיחה או עם מראה הדבק יבש והענק לו קצת נפח “, מייעץ חיימה..

דהייה גבוהה עם חלק ישר קו ארוך

דהייה גבוהה עם חלק ישר קו ארוךאינסטגרם @momoneythebarber

תסרוקת זו נקראת משולבת דהייה קירחת עם חלק קשה. מספרה מו מפלורידה מציעה לבקש מהספר שלך חלק חלק ארוך וקו ישר להתעמעם כדי לקבל תסרוקת ספציפית זו..

בעת אימוץ חתך זה, מו מציין כי עליך להתרגל לשימוש במייבש שיער.

מו מוסיף, “המוצרים טובים, כמו פומדה או שעווה, אך מייבש שיער ייתן לשיער את הכיוון הראשוני שלו. המוצרים יעניקו לך אחיזה ארוכה יותר, במיוחד לתסרוקת הפומפדור. זה ייתן לך מראה מתוחכם במיוחד בנוסף להיותו מסוגנן ובעל דהייה טובה. זו התסרוקת הקלאסית האולטימטיבית. “

חתך גב מוברש עם חלק קשה

חתך גב מוברש עם חלק קשהאינסטגרם @stirlingstacey

זהו חלק קשה בחיתוך מופרך לאחור של האדם המודרני! הצדדים והגב המחודדים מעניקים מראה נקי ויפה בעוד שלחלק העליון יש אורך וסגנונות! אתה יכול להשיג מראה של פומפדור, קוויף, חלקלק או החלקה בצד.

“לגבר עם שיער מתולתל, ואני אוהב שאנחנו יכולים לקבל צורה ‘S’ נהדרת כדי לייחד את המראה ולתת קצת סגנון אישי”, אומרת מעצבת השיער סטייסי סטירלינג-בראון מקנדה..

סטירלינג-בראון מציע, “אם אתה שוקל תספורות קשות כמו זה, קבל מברשת משוט ומייבש עם משחה מעוז. אלה יהיו הכלים הטובים ביותר להצלחה! ”

אמצע דהייה עם חלק קשה

אמצע דהייה עם חלק קשהאינסטגרם @oscvrthebvrber_

אמצע דהייה זה עם חלק קשה הוא קלאסי, נצחי ומסורתי, ונחתך על ידי הספר אוסקר גונזלס ממאווי, HI. הדבר הכי מגניב בטרנד הזה הוא הרבגוניות של הסגנון שאתה מקבל עם הגזרה הזו.

גונזלס מציין, “לגברים עם פנים עגולות יותר, לך על קצת יותר נפח למעלה עם החלק הקשה שלך. גברים המחפשים את הסגנון המבולגן צריכים לנסות את המוצר Suavecit (Firme Clay או Matte). לגברים המעוניינים במראה חלקלק וחד יותר, נסה להשתמש ב- Suavecito (מקורי).

דהייה גבוהה עם חלק בקו קשה

דהייה גבוהה עם חלק בקו קשהאינסטגרם @detroit_dzikus

גזרה זו היא חלק קשיח משולב/פומפדור קלאסי עם דהייה קרחת בינונית עד גבוהה עם היברידית חלקה קשה. זוהי יצירה של אהרון קילקטייקה, מספרה מדטרויט, מישיגן.

“חיתוך החלק הקשה של הגברים הזה קל לסירוק. הוסף מעט פומדה על בסיס מים למראה מבריק יותר או טיט למראה טבעי יותר שנשב על ידי הרוח “, אומרת קיאלטיקה.

דהיית עור גבוהה עם מערך מסרק וחלק קשה

דהיית עור גבוהה עם מסדרת Line-Up ו- Hard Part Overאינסטגרם @הברבר_ארון

זהו תספורת מודרנית עם מסרק חלק מסכין גילוח קשיח מעל גימור! זה חלק דוהה וקשה עם ההרכב. הספר אהרון טמאיו מקליפורניה אומר, “התספורת הזו יוצרת חדות, סימטריה וניקיון. קו החלק הקשה מוסיף את החריפות הנוספת להוספת הסגנון הזה. “

הדבר המגניב בתספורות קשות לגברים הוא שאתה לא בהכרח צריך לרדת לאפס בצדדים כדי להשיג את זה. “החלק הקשה הוא פרט נחמד בתספורת כאשר החלק העליון של השיער ארוך מספיק לעיצוב”, מסביר טמאיו.

תספורת חלקה קשה של בנים

תספורת חלקה קשה של בניםאינסטגרם @hairrockerbet

החיתום הזה עם חלק קשה הוא עצבני ועסקי בו זמנית. זהו מראה נהדר לאמירה לנערים וגברים אופנתיים כאחד. החלק אותו לאחור או שאב את עוצמת הקול בעזרת פמפדור מגניב.

הסטייליסטית מאוהיו, בט ואנוי, מזהירה כי החלק הקשה של בנים הוא תספורת תחזוקה גבוהה. “כדי להישאר חד, עקוב אחר החיתוך כל 3-4 שבועות. עיצוב חימר או קרם יהיה החבר הכי טוב שלך לגימור טבעי או מאט. עבור אותו רוקר-חלקלק ומבריק, השתמש בג’ל ברק גבוה, בעל אחיזה גבוהה “, היא מוסיפה.

שיער מתולתל עם חלק צד קשה

שיער מתולתל עם חלק צד קשהאינסטגרם @jojo.larae

גזרה זו היא חלק קשה ומתולתל עם דהיית עור, שנוצרה על ידי הספר ג’ובאנה המילטון מפלורידה. החלק הטוב ביותר בחלק הצד הקשה הזה הוא עבודת הגילוח שגורמת להכל להיראות נקייה וחדה.

המילטון מציין כי החלק הקשה הזה על שיער מתולתל הופך לסגנון שטוב לבחורים שאת השיער שלהם ניתן לתמרן בעזרת המוצר בקלות או עם מספיק אורך כדי לעבור הצידה..

“רוב החבר’ה היו משתמשים בפומדה או מדביקה לסגנונות אלה, אבל אם יש לך שיער מתולתל ג’ל, קרם תלתלים או מרכך לעזוב יהיה מושלם לתלתלים וקל לעיצוב”, מוסיף המילטון..

Mid Bald Fade Razor Line Line Part

Mid Bald Fade Razor Line Line Partאינסטגרם @mr_barber91

חלק קו התער הדהוי באמצע קירח הוא נהדר לגברים עם שיער דק. הוא מדגיש את השיער למעלה תוך יצירת ניגודיות עם דהיית עור וחלק כירורגי קשה.