20 רעיונות אופנתיים לקצץ דהייה לגבר כרגע

מהו תספורת קירחת דוהה?

תספורת דהיית קירח היא תסרוקת דהויה הכוללת שיער ארוך יותר למעלה וגב ודפנות קצרים, בדרך כלל מגולחים עד לעור (קירח). דהייה מתייחסת למעבר החלק מהחלק העליון של השיער לצוואר, כשהשיער יורד לרמת העור. נעשה שימוש במיזוג מדויק בעת יצירת הדהייה הקרחת.

כיצד לחתוך דהייה קירחה בעזרת קליפרס?

כשאתה עושה תספורות דהייה קירח, חשוב לדעת היכן יתחיל הדהייה. זה מבדיל איזה גודל מגן להשתמש.

השתמש בקוצץ כדי להסיר נפח נוסף מהשיער בצדדים ומהאזור האחורי. חלק מהסטייליסטים משתמשים גם במספריים בעת הסרת אורכים רבים. כדי להשיג דהייה חלקה וטבעית למראה, שינוי גודל הקוצץ או השומר יעשה את העבודה.

קרחת דוהה מול דהיית עור

דהייה קרחת ודהייה בעור זהים. שניהם מתייחסים לעור סביב הצדדים ולעורף עורך כל כך קצר עד שהוא נראה קירח והעור נראה לגמרי.

זהו זה שמספק את אפקט הניגודיות הגבוה בין העור שלך לצבע השיער, וזו הסיבה לכך שהדהייה הזו היא מהסגנונות הפופולריים יותר. יתרון מגניב בתספורת עכשווית זו הוא בכך שהיא יכולה להאריך את הזמן בין מפגשי הספר, שכן ייקח זמן עד שהשיער שלך יגדל שוב מעור חשוף. דבר נוסף הוא שיש לו אחזקה נמוכה מאוד ויכול להפחית את כמות השיער שאתה צריך לעצב תוך שמירה על מראה מרשים.

לפני התספורת הבאה שלך, בדוק את התמונות האלה של התספורות הדהויות קירחות הטובות ביותר!

קירח דוהה מוהוק

קירח דוהה מוהוקאינסטגרם @r23barber

איך עוד אתה יכול לנדנד את תסרוקת המוהוק הקרחת הזו כשהיא לא עם צד מגולח בצורה מסודרת? זה מאפשר לך לרכוש צורה נוספת על הראש שלך לסגנון.

קירח דהייה לגברים שחורים

קירח דהייה לגברים שחורים23. @icutyobarberhair

דיוק הוא המפתח לקבלת הצורה המצטיינת הזו כמו דהייה קרחת זו לגברים שחורים. שיערך קצר וקרוב לקרקפת למראה נקי ומקצועי.

אפרו מקדש קירח דהייה עם זקן

אפרו מקדש קירח דהייה עם זקןInstagram @lordfader1

הפאר את המרקם הטבעי שלך עם אפרו דהוי קירח זה. השג זאת על ידי נקיון הרקות לעור בין זקן לשיער העליון לאווירה חדה ומסודרת. זיווג דהוי קירח אפרו זה עם זקן יוצר גימור מזדמן אך בולט שרוב הגברים יאהבו אותו.

דהייה קירחת עם עיצוב

דהייה קירחת עם עיצובאינסטגרם @theclutchbarbers

ההתקרחות הקירחת בעיצוב היא מראה נקי בצדדים ושותף מושלם לכל תסרוקת. הוסף תבנית מגולחת מגניבה למראה ראוי לציון.

מה שהכי טוב בעיכוב הקירח הזה בעיצוב שיער הוא שהוא עובד על כל אורך וסוג שיער.

דהייה גבוהה

דהייה גבוההאינסטגרם @mrliptrot

תן לשיער שלך תחושה מרעננת מיידית עם דהייה קרחת גבוהה כך שהשיער שלך ייראה מסודר יותר ופחות מרופט. בדומה לפונפדור, סגנון זה בהחלט יכול להיות מושך את העין.

חתך צוות עם דהיית אמצע קירח

חתך צוות עם דהיית אמצע קירחאינסטגרם @jayy_blessed

חיתוך צוות זה בסגנון קירח אמצע דהייה מתאים כמעט לכל הגזרות, קצרות או ארוכות. תראה מעודן עם צדדים נקיים כמו בגזרה זו כדי להעלות את משחק השיער שלך ברמה.

קירח טיפה דוהה

קירח טיפה דוההאינסטגרם @dacelebritybarber

תספורת דעיכה קירחת זו כוללת גימור חלק להשלמת כל תסרוקת אופנתית העונה.

חתך מלא דהייה קירח

חתך מלא דהייה קירחאינסטגרם @melissa_barberonfire

מדובר בתסרוקת דהייה קרחת אופנתית ורב -תכליתית הניתנת לערבוב עם כל סגנון מזדמן לתוצאה מרשימה. הניגודיות שהיא מציעה פשוט יוצאת דופן.

דהייה קרחת גבוהה לשיער ארוך

דהייה קרחת גבוהה לשיער ארוךאינסטגרם @gabybarbertnf

דהייה גבוהה מביאה את תשומת הלב לחלק העליון של השיער. תסרוקות דהייה קרחת גבוהות אידיאליות לגברים עם שיער ארוך יותר מכיוון שהוא מאפשר לך לקבל מראה רענן תוך שמירה על אורך שלך. שילוב שיער ארוך יותר ודהיית עור יוצר סגנון ייחודי.

דהיית התחדדות קירחת עם חלק קשה

דהיית התחדדות קירחת עם חלק קשהאינסטגרם @jo_barbers

אם אתה הולך על מראה עדין וקלאסי, לך עם דהיית התחדשות קירחת עם חלק קשה. זה נהדר עבור עסקים או כל יום שאתה רוצה להיראות כמו ג’נטלמן נאה.

דהייה קירחת עם חיתוך מרקם

דהייה קירחת עם חיתוך מרקםאינסטגרם @toni.luci

שלב את חלק הצד הווינטג ‘עם גילוח מודרני ונקי ותקבל תספורת דהיית עור יוצאת דופן זו עם יבול מרקם. זה עובד על גברים עם שיער דק מכיוון שהוא יוצר תוצאה מלאה יותר. כאשר מעצבים את הדהייה הקרחת הזו עם שיער יבול מרקם, אל תהסס להשתמש בכמות קטנה של ג’ל לגימור מבריק ומבריק..

קרחת עור קרחת

קרחת עור קרחתאינסטגרם @britnie_shears

דהיית עור קירח זה בצדדים מספקת את הפתרון למראה קריר מדי יום. צד מגולח גבוה כזה מאפשר יותר ניגודיות ורעננות.

Quiff with Bald Fade

Quiff with Bald Fadeאינסטגרם @iamkanvas

קווף דהוי קירח הוא גזרה נקייה וקלאסית הדורשת עיצוב מעט תחזוקה.

הדבר הטוב ביותר בגזרה זו הוא הרבגוניות שלו. אתה יכול לשלב ולשדרג את ההתמוטטות הקרחת הזו כדי לקבל מראה ורסטילי בדרך כלל שמתאים לכל סגנון שתרצה מלבד הציפה. פשוט בחר בין מסרק או כל עליון גבוה.

קירח חתוך דהייה עם גלי

קירח חתוך דהייה עם גליאינסטגרם @walt.daddy

זהו דהייה חיתוך מינימליסטי לשילוב עם חלק עליון מנופף טבעי. הוא מדגיש ומנקה את המראה שלך לגימור מהודר יותר.

דהייה קירחת עם תלתלים

דהייה קירחת עם תלתליםאינסטגרם @nicks.clips

גברים שיש להם תלתלים יכולים להתעמעם כמו זה. הניגוד של צד נקי לחלוטין וחלק עליון ארוך במרקם בהחלט מושך את תשומת הלב של כולם. דהייה קירחת זו עם תלתלים היא סגנון ייחודי ובולט המתאים יותר לגברים עם שיער ארוך למעלה.

Slicked Back Bald Fade

Slicked Back Bald FadeInstagram @stefanofasano2015

גזרות דהייה קירחות אחוריות כך יוצרות גימור חד ונקי לשיער גב מוברש. ניתן להוסיף קו כירורגי להוספת ניגודיות. קל לתחזק דהויות משולבות אך שמירה על האורך היא החלק החשוב.

דהייה נמוכה קירח עם פומפדור

דהייה נמוכה קירח עם פומפדוראינסטגרם @מסייה. יואל.ברביר

הפומפדור הקצר עם תספורת נמוגה קירחת נמוכה הוא נצחי ומגוון שיכול להשיג מבטים מרובים.

דהייה קירחת זו בפומפדור הייתה חתך איקוני בסצנת הראפ וההיפ הופ המוקדמת ועד היום היווה חיתוך מרכזי בקהילה האפרו-אמריקאית.

לדברי הספר ג’ואל בלקורט מקנדה, ההיבט הטוב ביותר של דהייה קרחת הוא הגיוון שלה. “בין אם אתה מנכ”ל חברה גדולה או ד”ר דרה הבא, הגזרה הזו נראית נקייה, מלוטשת, בוגרת ומורכבת, תוך שמירה על אופנתי, מודרני ועצבני”, מסביר בלקורט..

כל מה שנאמר, דהייה קירחת אינה בהכרח מתאימה לכולם. לפני שבלקורט מציעה למישהו את הקיצוץ, חייבים לקחת בחשבון גורמים ראשונים.

למשל, לגברים עם פנים וראש עגולים יותר, Belcourt יציע לקבל דהייה נמוכה עם אורך למעלה בגלל המעבר המסתיים באורך ארוך יותר. זה יוצר מראה מרובע המעבר מהאוזן לרכס הקודקוד, ובסופו של דבר יוצר קו אנכי ישר במקום ללבוש את צורת הראש. בלקורט מצא כי פמפדור ארוך יותר ו”חלק קשה “מלהב ישר נראים חדים מאוד.

מטבע הדברים, דהייה גבוהה תעשה בדיוק את ההפך. בלקורט מסביר, “אם החלק העליון מזמזם, התספורת מסובבת את הראש. הדהייה הגבוהה היא מראה אגרסיבי יותר בשל כמות העור החשופה. דהייה כזו עם חלק חלקלק לצד עם פמפדור יכולה לתת מראה קלאסי ”.

דהייה בינונית קירחת עם חלק

דהייה בינונית קירחת עם חלקאינסטגרם @jerm_barber

זהו דהייה בינונית קירח עם חלק, שנוצר על ידי הספר ג’רמי מויה מרומאוויל, אילינוי.

“הורדתי מהמרקם הטבעי של השיער שלו כשהתחלתי את התערובת הקירחת נמוכה ובהדרגה נמוגה לתוך מספר 2 או 1/4 אינץ ‘בצד עם החלק. עשיתי עבודת גזירה מלמעלה (טכניקת חיתוך נקודה), ואז סיימתי אותה עם עבודת גילוח ישרה על ההרכב, החלק הקשה והמחשוף “, מסביר מויה.

בהתחשב בכך שהוא כה דוהה כל כך, יש לשמור עליו גם כשהוא נראה טרי. מויה ממליצה לחתוך אותו כל שבועיים כדי לשמור על התוצאות הטובות ביותר.

כמו כן, ככל שצורת הראש עגולה יותר או מרקם השיער עבה יותר, אתה יכול לקחת את הדהייה כדי להתמזג מעט גבוה יותר בצדדים. מצד שני, ככל שצורת הראש רזה יותר או מרקם השיער דק יותר, כדאי להשאיר את הדהייה נמוכה יותר ומעט מעל האוזניים (החלק הקירח).

Bald Fade Faux Hawk

Bald Fade Faux Hawkאינסטגרם @uzicuts

נץ הדמוי קירח מציג את התערובת המושלמת של עור לשיער. העור החלק מתעמעם לאפשרויות בלתי מוגבלות לחלקו העליון של הראש.

לדברי הספר עוזי קידוואי מקנדה, “הדבר הגדול ביותר בתספורת דהיית העור הוא שניתן לשלב אותו עם כל סוג של סגנון בחלקו העליון, כולל משולבת, זמזום, יבול מרקם וקוצים עד כמה שם.”

סגנון זה דורש תחזוקה עקבית בממוצע שבועיים כדי שהשיער ייראה פריך ורענן. קידוואי מסביר, “היה מוכן לראות את הספר שלך לעתים קרובות. מצא אחד שאתה יכול לקיים איתו מערכת יחסים ארוכת טווח. בדרך כלל דהייה דורשת חתכים תכופים כדי לשמור על האורך הנכון. “

קירח דהיית באז חתוך

קירח דהיית באז חתוךאינסטגרם @gillythebarber

תספורת דהייה קירחת זו עם גזירת באז היא עירונית אך קלאסית. הדבר הכי מגניב בדהייה קצרה מאוד הוא המעבר מקצר לארוך, אומר הספר מיגל לורה מפלורידה.

“הדבר הראשון שהייתי מחפש הוא לבדוק אם יש להם צלקות או נגעים בקרקפת. הגזרה הזו מושלמת לבחור שמתדלדל למעלה. זה מוציא את השיער וגורם לו להיראות פחות דק מלמעלה. אני חושב שדהייה היא סגנונות נהדרים עבור רוב החבר’ה “, אומרת לורה.