15 תספורות Faux Hawk Fade לגברים אופנתיים בשנת 2021

דהיית נץ faux היא סוג של דהייה שמשלימה תסרוקת נץ מזויפת על ידי הוספת ניגודיות והגדרה לכל הלוק. זהו טריק פופולרי אחד שמשמשים את הספרים להפיכת נץ מלאכותי מסוגנן לתסרוקת חדה ומסודרת!

תלוי בך איזה סגנון דהייה תלך – דהייה ארוכה או קצרה, מחודדת, עור או פרץ – וגם אורך השיער העליון שלך. מוצרים המשמשים בדרך כלל לעיצוב הרעמת שלך לנץ מלאכותי הם ג’ל, שעווה, חימר או מוס.

פופולריות בקרב חובבי VIP זאין מאליק, זאק אפרון וצ’אנינג טאטום, דהייה זו גורמת לתוצאה סקסית יותר. מדובר בתסרוקת עדינה יותר אך עדיין מסוגננת שמתאימה גם למקום העבודה וגם למועדון!

לפני התספורת הבאה שלך, בדוק את התמונות הפופולריות האלה של דהיית הנץ הדויה!

דמוי עם Taper Fade

דמוי עם Taper Fadeאינסטגרם @dree_hellsing

קצוות שוליים על נץ דמוי התחדדות יוצרים מראה מרקם יפה לכל הלוק. עם זה, הכניסה להדהה בהדרגה עושה מעבר נקי מאוד.

הנץ הפוקי הקצר

הנץ הפוקי הקצראינסטגרם @mikey_teeze

תסרוקת דהויה של נץ קצרה זו היא מינימלית אך עדיין בעלת המראה המפואר הזה.

פומפדור מוהוק עם קירחת דהייה

פומפדור מוהוק עם קירחת דהייהאינסטגרם @ali_bar.ber

נץ דמוי דהוי זה הוא אוסף ייחודי של תספורות שונות הקשורות לאחת – זהו מוהוק, דהיית צללים ופומפדור מיושן.

תספורת זו היא נקודת ציון מובהקת לבחורים עם תווי פנים חזקים כמו עצם לסת חדה ועצמות לחיים. עם זאת, יהיה עליך להקדיש זמן נוסף לעיצוב זה על בסיס יומי. תסרוקת זו אינה מומלצת לגבר מסוג קם-ולך.

המוצרים המומלצים ביותר הם אבקת שורש מגביר בגימור מאט וקצת טיט עם מעט ספריי שיער לסיום המראה והחלקה לאחור של כל מעוף..

סגנון פו -הוק תחתון עם דהייה

סגנון פו -הוק תחתון עם דהייהאינסטגרם @aminheydaralii

משחק על דהייה פשוטה עם חיתוך הוא הצהרה לכל חובשי הנץ המדהים. הניגודיות מלמעלה לצדדים המתחברים לזקן היא בעלת מגע חכם. גברים עם שיער סמיך ייהנו ללבוש את החתך המפורסם הזה ללא ספק.

גזרת Faux Hawk Faded לגברים שחורים

גזרת Faux Hawk Faded לגברים שחוריםאינסטגרם @zackblendz

המראה הזה הוא חבילה שלמה, החל מחיתוך הדהייה השקוע של הדממה ועד הדהייה החלקה עד לקצוות הנשלטים. הזקן גם מאפשר הכללה של קשירת החבילה המעולה הזו לגברים שחורים.

שיער ארוך על פאוק הוק דהוי

שיער ארוך על פאוק הוק דהויאינסטגרם @mikeyyyyyyy_

אתה יכול להיכנס להיכל התהילה של הרוקנרול עם תספורת דהיית הנץ הארוכה הזו!

פאק הוק עם דהייה לשיער מתולתל

פאק הוק עם דהייה לשיער מתולתלאינסטגרם @jose.crespo_

לאמץ את הקינקים עם נץ מלאכותי מתולתל, השומר על הכל מסודר ומסודר.

שיער דמוי Faux Hawk עם עיצוב

שיער דמוי Faux Hawk עם עיצובאינסטגרם @kutzbyoc

עם עיצוב שיער קוצני, תספורת הנץ המזויפת הזו היא אחת לספרים! גם להשאיר אותו עמוס למעלה עובר דרך ארוכה.

Faux Hawk ו- High Fade

Faux Hawk ו- High Fadeאינסטגרם @great_whiite_hype

שמירה על סגנון נץ נוי רחב יותר יכולה מאוד לעצב את הפנים ולגרום לה להיראות מרובעת יותר. נסה לשחק עם האפקט הזה כדי לחפש לעצמך מראה מחמיא.

Faux Hawk Fade with Beard

Faux Hawk Fade with Beardאינסטגרם @peteyrock_thebarber

הגזרה הדהויה הזו של הוק הנץ היא המראה והסגנון שהיה צריך לקבל לת’ור, גיבור העל מסרטי מארוול. “מה שאני הכי אוהב בגזרה הזו היה מיקום השיער למעלה והקווים הסופר חדים כדי לסיים אותו”, אומר הספר פיטי רוק מניו יורק.

הגדל את שיערך ואת שיער הפנים שלך ארוך, כך שהספר יוכל לעשות את קסמו. המוצרים בהם השתמשו רוק היו סליק גורילה וזוריאן מניו יורק פסט.

Faux Hawk Drop Fade

Faux Hawk Drop Fadeאינסטגרם @hair_by_natpetrov

התספורת הנמוכה הזו של faux-hawk היא בהחלט ייחודית ולא תראה הרבה אנשים איתה. “יחד עם זאת, זה קצת במגמה מכיוון שזהו דהייה ברמה נמוכה וחלק עליון בעל מרקם. בואו נגיד שזה בהחלט יסתובב בראש “, אומר הספר נט פטרוב מבריטניה.

כדי להשיג את החלק העליון במרקם מבולגן ועדיין לשבת כך כל היום, פטרוב ממליץ על פומדה מט חזקה באמת כדי ליצור את היסודות. הוא מוסיף, “אם כך, תזדקק לרסס גימור יציב שפשוט יציב אותו במקום.”

Mid Fade Faux Hawk

Mid Fade Faux Hawkאינסטגרם @m.r.k.barber

להלן נץ דמוי בינוני של מעצב השיער מייקל קלי מטקסס. “זהו כנראה אחד ההתפוגות היעילות והארוכות ביותר שאתה יכול לתת ועדיין לכלול סטייל. כמו כן, זה המון כיף לחתוך את הדהייה הזו עם נץ מזויף “, מזכירה קלי.

סגנון זה דורש מוצר מינימלי, מאמץ מינימלי, ומתאים לבחורים שיש להם לוח זמנים עמוס ואוהבים להצהיר הצהרה במראה נקי..

Burst Fade on Faux Hawk

Burst Fade on Faux Hawkאינסטגרם @beaaastyles

גזרה זו היא נץ הדממה המתפוצץ שנוצר על ידי אמנית השיער בי פטי מקליפורניה “אני אוהב את הרעיון של כמה הדאדה היא דרסטית וכיצד הוא זורם בצורה חלקה אל החלקים הכהים והארוכים יותר למעלה”, קובע פטי..

סגנון זה עובד נהדר עם כל מרקם שיער החל הישר לסופר מתולתל.

בשביל הסגנון, פטי ייבשה את השיער להיות חלק יותר. “השתמשתי באבקת מרקם כדי ליצור את עוצמת הקול והבלגן. לאחר מכן, השתמשתי בהדבקה במרקם כדי להחזיק את הצורה והסגנון הכולל “, מסביר פטי.

Faux Hawk עם Low Fade

Faux Hawk עם Low Fadeאינסטגרם @diegomarcsant

מערבבים שני סגנונות יחדיו והופכים אותו לנץ מזויף דהוי! “אני מניח שנמאס לי מהדהייה הצבאית, מגזרת הדהייה הקלאסית וכו ‘. אני אוהב את הצורה בעקבות הראש, קווים מדויקים ואת צורת ה- V על הגב. החלק העליון הארוך יותר נותן לך את היכולת לשחק עם pomade או אפילו חלקלק בגב עם ג’ל למראה רטוב. שיער מבולגן, מיטה, למה לא? אתה יכול ללבוש אותו איך שבא לך “, מציין הסטייליסט דייגו מרסנט מברזיל.

זה מושלם לגברים מודרניים ומסוגננים. הסגנון הצבאי הזה צריך להיות תמיד נקי ורענן, ולכן צריך לחתוך אותו כל שלושה שבועות. למרות שהוא גם צומח יפה מאוד.

“הייתי אומר שזה עובד טוב יותר לגבר בעל ריבוע, סגלגל או פנים עגולות. זקנים משתלבים עם זה ומאריכים את הפנים “, מציין מרקסנט.

דהיית עור בפוקס הוק

דהיית עור בפוקס הוקאינסטגרם @charliebarberpr

הנץ הפומפוזית הקלאסית הזו עם דהייה מודרנית נוצרה על ידי הספר צ’רלי קורצ’דו מפוארטו ריקו.

“דהיית הפומפדור הדממה אידיאלית לגברים שיש להם עוד חמש עד עשר דקות בבוקר לייבש את שיערם. מספיק כדי לתת לו את הכמות הנכונה. השתמש בגימור מאט למראה מסוג זה, “קובע קורצ’דו.