13 רעיונות לתספורת באמצע דהייה לגברים במגמה בשנת 2021

תספורת בינונית לדעוך היא סוג של חתך דהייה שמתחיל ברמה בין הרקות לאוזניים. התחלת דהייה באמצע הדרך נותנת לך את היתרונות של אורך וניגודיות בו זמנית, ומאפשרת איזון מושלם בכל גזרה.

סטיילינג יומיומי הוא משב רוח כאשר יש לך דהייה כזו יחד עם תספורת ארוכה-קצרה. לא תהיה שום בעיה אם תחליט להתהדר בריצה, פומפדור, גב מברשת ואפילו חלק צד פשוט או חיתוך עצבני..

אם אתה הטיפוס שחופר תספורות קצרות, הדהייה האמצעית היא עדיין הבחירה העיקרית שלך. האמן כשאתה רואה את וויל סמית ‘, ג’ייק ג’ילנהול, ג’סטין ביבר ומראה החתימה של טום הארדי תואם את הדהייה המתאימה הזו!

בין אם אתה מחליט לשמור על נפח, מרקם או מסודר לרעמתך – דהייה זו תמיד מבטאת עד כמה היא יכולה להיות תכליתית. עם ביקורים וספריות קבועים, זה פשוט בכנות לשמור על אורכיך והאחווה הדהויים בצד הרצוי.

לפני פגישת השיער הבאה שלך, בדוק את התמונות האלה של תספורות פופולריות באמצע דהיית גברים!

אמצע דהייה + שיער ארוך עם סגנון גב חלקלק

אמצע דהייה + שיער ארוך עם סגנון גב חלקלקאינסטגרם @ניקברפורד

בד שקוף כמו דהייה בינונית קירח הוא השותף ללא תחרות לשיער ארוך המסורק חלק. אתה יכול אפילו לעצב אותו בצורה חלקה לאחור על ידי שימוש במסרקי שיניים רחבות כדי ליצור דפוסים.

מסרק חלק קשה עם דהיית עור בינונית לשיער עבה

מסרק חלק קשה עם דהיית עור בינונית לשיער עבהאינסטגרם @abu_barber

תספורת חלקה קשה עם דהיית עור בינונית יוצרת מסגרת מלכותית עבור המוברשת או המסרק מעל כדי באמת להיות כוכב הגזרה. כמובן שיש לבצע גילוח בינוני חלק סביב הראש כדי לאזן את כל הלוק. רבותיי עם שיער עבה ייהנו מללבוש את הגזרה הזו.

צוות עליון קצר לחיתוך עם דהייה באמצע

צוות עליון קצר לחיתוך עם דהייה באמצעאינסטגרם @morgthebarber

קצוות גיאומטריים מעניקים לתספורת דהייה באמצע ההתחדדות את הצורה הדרושה לה כדי להיראות מסודרת כנגד גזרת הצוות המלאה. אפילו עם גימור קצר, ניתן לעצב את החלק העליון בכל צורה, כמו לטאטא בצד, כמו זה.

תסרוקת Mid Fade לגברים שחורים עם גלי קצר

תסרוקת Mid Fade לגברים שחורים עם גלי קצראינסטגרם @ויקבלנדס

כן, אתה יכול לעשות גלים על שיער קצר עם תספורת בינונית דוהה למראה לגברים שחורים. קבל את הניקוי האחרון עם קצוות מסודרים, גילוח אפס מסביב לראש וכמה גלים מובהקים. ההרכב הוא מה שהופך אותו לחריף עוד יותר.

גזרה באמצע דהייה על שיער מתולתל

גזרה באמצע דהייה על שיער מתולתלאינסטגרם @zackthebarber

קשת נקייה ומגולחת מהווה במה נפלאה לתספורת הדהייה הבינונית לשיער מתולתל להתבלט. רק הקפד לקצץ את הצדדים מספיק קצר ואז השאר את החלק העליון המתולתל ארוך כדי להראות את המרקם טוב יותר.

הקוויד דהוי בינוני על שיער חלק

קוויף דהייה בינונית על שיער חלקאינסטגרם @josielschaper

התסרוקת הבינונית הבינונית היא השותף המהותי של האגם המוברש הזה שיש לו שיער ארוך יותר למעלה. הקו הניתוחי על הדהייה מדגיש עוד יותר את הצדדים הקצרים. כאשר מעצבים אמצע דהייה כזה עם חלק עליון ארוך, השתמש בשעווה לשיער בגימור מאט כדי לבנות היטב את מבנה הסגנון..

נתק Undercut עם אמצע דהייה

נתק Undercut עם אמצע דהייהאינסטגרם @bolly.c.u

דהייה באמצע הקרחת בתוספת התסרוקת הדמוית מוהוק הגלית המורקמת מופרדת בקו בוטה. שיער סוחף לפנים הופך אותו לאופנתי קדימה וחדשני.

דהייה אמצעית מנותקת בתספורת בעלת מרקם קצר כזה, היא תספורת גברים מהפכנית ומביאה גבריות לרמה אחרת.

דהיית אמצע הדרופ על שיער קצר גלי

דהיית אמצע הדרופ על שיער קצר גליאינסטגרם @ramirez.el.barbero

אפילו עם שיער קצר, אתה עדיין יכול להשיג את התספורת הרצויה בינונית שתפוגג בהדרגה מאחורי האוזניים. אתה רק צריך קצת שכבות ומרקם. סגנון אמצע דהייה זה עם גלים ונקה לאורך הרקות והזקן למראה כללי מחובר.

ה- Pompadour הארוך עם צד דוהה באמצע

ה- Pompadour הארוך עם צד דוהה באמצעאינסטגרם @anthonythebarber916

פומפדור גבוה ואמצע דהייה יוצרים שילוב נהדר שעובד לגברים עם שיער עבה יותר.

זהו פמפדור דהוי באמצע העור עם הרבה מרקם, מתוצרת הספר אנטוני ג’יאנוטי מסקרמנטו, קליפורניה. “אני מאוד אוהב גזרות קלאסיות כאלה. הוא מאפשר גישה מודרנית לסגנון עם מראה קלאסי ”, אומר ז’אנוטי.

“יתר על כן, בהחלט תזדקק לספר ולמוצר המתאים למראה הזה”, אומרת הסטייליסטית. “צריך לחתוך את הפוני יותר מהכתר, כך שהוא מתקפל בצורה נכונה. תזדקק למוצר קליל אך כבד להחזיק כמו ה- Victory Crown Barber Co Matte כדי להחזיק אותו במקומו. “

לדברי ג’יאנוטי, “החיתוך הזה נהדר לבחורים עם פנים רחבות יותר. החלק העליון והארוך צר את פינות הראש שלך וידלל את פניך החוצה. “

שיער מבולגן עם אמצע אפס דהייה

שיער מבולגן עם אמצע אפס דהייהאינסטגרם @theblackbeltbarber

השכבות ניכרות הרבה יותר עם חיתוך האמצע הדהוי הזה. אפילו גימור קצר יותר הוא כמו דהייה פשוטה אך תורם לחיתוך מסודר יותר.

המראה הזה הוא דהיית טיפה תחתון של הסטייליסטית לוק מלכת וירג’יניה המערבית. “הדבר הטוב ביותר בחיתוך הזה הוא דהיית הטיפה עצמה. לדעתי, הוא משלים את צורת הראש טוב יותר מאשר רק דהייה נמוכה “, מציינת קווין.

השתמש במוצר כמו הדבק בעת עיצוב. קווין ממליצה לגברים לנסות את Original By Blumaan Styling Meraki. יש לו ריח מנטה טרי טרי עם אחיזה טובה וברק נמוך.

החתך באז עם דהיית עור בינונית

החתך באז עם דהיית עור בינוניתאינסטגרם @jord_thebarber

זהו גזרה נקיה באמצע דהייה ומראה חכם. הוא תוכנן על ידי הספר ג’ורדן ג’יילס שבבריטניה,

“אני אוהב את השוליים החתוכים הישרים עם מספיק אורך שנותר, כך שאפשר גם ללבוש אותו מבולגן ועדיין להיראות מגניב וטבעי מאוד. כאן השתמשתי בציון 8 למעלה “, מסביר ג’יילס.

דהיית העור חכמה ונצחית, המעניקה מגע גברי מאוד לגידול.

ג’יילס קובע, “זוהי תספורת קלה מאוד לתחזוקה אם יש לך שיער חלק. קבל מוצר קל להחזיק אותו במקום ואולי קצת ספריי שיער. אם יש לך שיער מתולתל, ייבש את השיער קדימה ולאחר מכן השתמש בחימר חזק במראה יבש “.

תספורת Faux Hawk Crop עם אמצע דהייה

תספורת Faux Hawk Crop עם אמצע דהייהאינסטגרם @gustavovieirabarber

גזרת הנץ הדומה עם אמצע דהייה היא גזרה מודרנית מאוד שיכולה להיות גם דיסקרטית. “זה גם גזרה מאוד תכליתית כי זה יכול להתבצע בכל סוג שיער (חלק, מתולתל או גלי). זה גם בחינם לשימוש בכל פורמט פנים “, אומר הספר גוסטבו ויירה מברזיל.

המאפיין העיקרי שווירה אוהב בסוגי תספורת של נץ מזויפת הוא הנוחות וקלות הסירוק מכיוון שמדובר בגזרה מבולגנת.

“הטיפ העיקרי שלי הוא להשתמש במשחות אפקט מט או במשחה באבקה. ותזכרי תמיד למשוך את הציצית כדי להפריד בין החוטים ולגרום לו ליפול על המצח, “מציע ויירה בעת עיצוב אמצע דהייה..

שיער קוצני במרקם + דהייה בינונית

שיער קוצני במרקם + דהייה בינוניתאינסטגרם @stevestyles__

בדוק עד כמה הניגודיות מהאמצע דוהה ודהיית הזקן זורמת בכל הראש.

“מרקם השיער הקוצני הוא שגורם לכל זה להתבלט. הוספת כמות המרקם והסגנון הנכונים תאפשר לך לקבל את האיזון הנכון עם הדהייה והסגנון “, אומר הספר סטיב אוליברס מקליפורניה..

“תסרוקת החיתוך הבינונית הזו נוצרה כך שמתאימה לבחורים עם צורות פנים אליפויות ארוכות. גברים ללא קצוות חדים או שיער נסיגה עוזרים להוסיף יותר נפח וצפיפות לשיער “, מציין אוליברס.