125 קעקועים סמואיים עשירים בהיסטוריה ותרבות

לקעקועים היסטוריים יש מגע ותחושה ייחודיים עבורם והם מושלמים עבור חובב קעקועים שרואה יותר מהעיצוב בקעקוע. מלבד העיצובים הגיאומטריים המרתקים, לקעקועים סמואיים יש תרבות והיסטוריה עשירה. השבט הסמואני ראה בקעקוע טקס חיוני, והם ישתמשו באבנים ובמקלות כדי להשלים את התהליך. תהליך הקעקוע יימשך חודשים ארוכים והיה די כואב ועם זאת מאוד קדוש.

עד היום אנשים רבים מקבלים קעקועים סמואיים, במיוחד לאחר הכנסת עיצובים מודרניים. הסלע ועוד מתאבקי WWE מפורסמים יש להם כמה עיצובים קעקועים סמואיים מדהימים על גופם.

אם אתה מרגיש שאתה קשור להיסטוריה ולתרבות שמאחורי קעקועים סמואיים, אז כדאי שתקנה אחד כזה. כדי לעזור לך, להלן כמה מהקעקועים הסמואנים המרגשים ביותר, עם המשמעויות שלהם ואפשרויות המיקום המושלמות עבורך. אז אל תפספסו את הפרטים המרגשים ותן לציד הקעקועים הסמואני להתחיל!

המשמעות מאחורי קעקועים סמואיים

קעקועים סמואיים הם אחד מהקעקועים הבודדים שיש להם מגוון משמעויות ומסמלים דברים רבים. הקעקוע הסמואני כולל בתוכו סמלים וחפצים רבים; לכל אחד מהם יש משמעויות שונות. אנשים רבים מאמינים שלמרות שיש להם אותו קעקוע סמואי, אין בהכרח אותה משמעות.

היופי בקעקוע הסמואני הוא שאתה יכול לשייך כל משמעות או לפתח את הפרשנות שלך, במיוחד כזו שמרגישה לך נכונה. רוב המשמעויות הללו הן רוחניות ומתעוררות. לקעקועי סמואה יש משמעות היסטורית המצורפת אליו מכיוון שבנים בני 14 היו גורמים לקעקועים האלה לסמל גבריות. תהליך הקעקוע היה טקס ראוי.

לקעקועים סמואיים יש סמליות עמוקה של משפחה. אנשים רבים גורמים לקעקועים האלה לייצג את קו המשפחה שלהם ולהראות עד כמה הם גאים במורשת שלהם. קעקועים סמואיים מייצגים טקסים רבים; אחת המשמעויות המהותיות שיש לה היא התמדה ואומץ. קעקוע זה מראה את המאפיינים האמיצים שלך ואת כוחך.

כפי שצוין קודם לכן, לסמלים הסמואיים השונים יש משמעויות עמוקות רבות אחרות. רוב הסמלים הללו כוללים פגזים ודברים אוקיאנים שונים. לא משנה איזה סוג קעקוע סמואי תקבלו, העיצוב והתבנית עולים על משמעות היסטורית. אז גם אם אתה לא בטוח לגבי הסיבה העיקרית או הכוונה שאתה עושה את הקעקוע, העיצוב די והותר לדבר על הסמליות ההיסטורית שלו..

מקום אידיאלי לקעקועים סמואיים

לקעקועים סמואיים היו מיקומים ספציפיים בשל העיצובים השבטיים והטקסים מאחורי כמה מעצבים אלה. נשים היו מעדיפות לקבל קעקועים סמואיים קטנים על הרגליים והידיים, וגברים היו מקעקעים את זה על הגב עד הברכיים. בעידן המודרני הופיעו קעקועים סמואיים על הזרועות, במיוחד אלה המתחברים לחזה. קעקוע סמואי על היד שלך מייצג את הטבע היצירתי שלך, ומראה שאולי אתה בתנועה ביצירת משהו חדש בחיים.

אתה יכול גם לבחור לעשות קעקוע סמואי על הרגל שלך או ליד השוק שלך. מיקום זה מייצג את המאמץ שאתה משקיע בכדי להתקדם ולהשאיר את העבר מאחור. עם כל כך הרבה עיצובים קעקועים חדשים של סמואה, עיצוב סרט הזרוע הוא הטוב ביותר ונראה ייחודי. אם יש לך קשר חזק עם מסורות סמואיות ואתה רוצה להתגבר על הקעקועים הסמואיים שלך, אתה יכול לגרום לכל הגוף שלך לקעקע בעיצובים שונים של קעקועים סמואיים. זהו מהלך די נועז אך הוא סמלי מאוד.

לכל מיקום של קעקועים סמואיים יש משמעות ספציפית בפני עצמה. אם אתה מקבל קעקוע סמואי על הגב, זה ייצג את כל מה שעשית בעבר. באופן דומה, אם אתה מקבל אחד על החזה או על כל חלק קדמי של הגוף שלך, זה מייצג את העתיד שלך.

ברגע שאתה מקבל את עיצוב הקעקועים הסמואי הנכון, בחירת המיקום הטוב ביותר עבורו הופכת לקלה יותר. רעיונות הקעקועים הסמואיים המוזכרים להלן יעזרו לכם בתהליך הבחירה שלכם לבחור את הקעקוע הסמואי המושלם.

125+ רעיונות קעקועים סמואיים

קעקוע לינארי שבטי סמואי

קעקועים סמואנים

קעקועים שבטיים סמואיים הם די נפוצים והם אחד הקעקועים הסמואנים הטובים ביותר שתוכלו להשיג. קעקוע זה כולל קווים גיאומטריים שונים ועיצובים בדיו בשחור. עיצובים שונים משתלבים בקעקוע הזה; שקול את המקום בו אתה מבצע אותו בעת בחירת העיצוב. המקום הטוב ביותר לעשות קעקוע שבטי סמואי הוא על היד או הרגל. קעקועי זרוע הנמשכים עד החזה הם המקום המושלם לקעקועי שבטי סמואיים. אז תתכוננו לחיות מחדש את התרבות המרגשת של הסאומים על ידי קעקוע יוצא מן הכלל הזה.

קעקועים סמואי שיני כריש

סמלים רבים מופיעים בקעקועים סמואיים, מכיוון שזהו עיצוב קעקועים רב תכליתי. אחד הסמלים הנפוצים והסמליים ביותר הם שיני כריש. קעקוע סמואי שיני כריש זה מושלם עבורך אם אתה רוצה תג גוף שהוא סמלי ויצירתי. קעקוע זה כולל דוגמאות שבטיות שונות עם משולשים קטנים המייצגים שיני כריש.

אלה שיש להם אפקט משולש כפול הן שיני כריש מורכבות שנראות נפלאות בהחלט. שיני הכריש בקעקוע זה מייצגות כוח, הדרכה והגנה. הוא גם מתאר את הקלות והחשיבות של ההסתגלות לתרבות ספציפית. קעקוע זה ייראה כל הזמן על כל זרועך.

קעקוע Tiki Face Samoan

קעקוע סמואי פנים של טיקי הוא קעקוע ייחודי שהוא מאוד קדוש לשמואים. קעקוע זה כולל את פניו של טיקי בדיו בשחור. טיקי מייצג את כל האלים למחצה שהתנגדו לאלי אתואה, ובעיקר מופיע כדמויות דמויי אדם. מסביב לפנים כמה עיצובים שבטים מעגליים הכוללים גם סמלים חשובים כמו שיני כריש, גלים ועיני טיקי. קעקוע זה מסמל גם פוריות והגנה. מכיוון שקעקוע זה כולל עיצוב מעגלי, הוא ייראה הכי טוב על המרפק, הקדמי או הגב שלך.

חוד קעקוע סמואי

קעקוע סמואי חוד החנית הזה כולל סמל סמואי חשוב נוסף, שהוא חוד החנית. הסמל מסמל את טבעו של לוחם אמיתי. הוא מציג צד גברי וחזק באישיותך ומראה כיצד תוכל להילחם על אלה שאתה אוהב. קעקוע זה כולל תבנית חוד חנית המעוצבת בשורה עם עיצובים שבטים אחרים. קעקוע זה דומה יותר לקעקוע סרט זרוע המקיף את זרועך. אז המקום המושלם לעשות את הקעקוע הזה יהיה על היד שלך או סביב פרק ​​כף היד שלך.

קעקוע האוקיינוס ​​הסמואני

קעקוע האוקיינוס ​​הסמואני

האוקיינוס ​​הוא סמל מהותי למדי של הסמואים מכיוון שהוא מייצג את המסע שלהם, ואת המקום שגורלם תופס אותם. קעקועים של Ocean Ocean עוזרים לך להשיג מראה קעקוע עדין וייחודי. קעקוע זה כולל דפוסי אוקיינוס ​​בדיו שחורים המופיעים בדרך כלל בצורת רצועת פרק כף היד. זה הופך את הקעקוע הזה למושלם לזרוע שלך ונראה כאילו אתה עונד סרט זרוע סמואי. קעקוע זה מסמל גם את השינויים שאתה עובר בחיים ומייצג את המוות. אל תיקח סיכון או תפספס קעקוע כה משמעותי אם אתה מעוניין באחד כזה.

קעקוע סטינגריי סמואני

6.

יצורי ים הם סמלים חיוניים המופיעים בקעקוע סמואי, והם נראים מהממים בהחלט. קעקוע סטינגריי סמואי הוא עיצוב פופולרי נוסף המייצג את השבט הפולינזי ואת הסמואים. קעקוע זה כולל זנב שחור עם דיו זנב ארוך. הז’אנר בקעקוע זה מייצג הגנה מכיוון שעקצוצים יכולים להסתיר מכרישים על ידי הטמנת עצמם בחול. קעקועים מסמלים גם סכנה, מהירות, חסד, שלום וזריזות. המקום המושלם למשוך את הקעקוע הזה יהיה על הכתף שלך מכיוון שהגודל מתאים לשם בצורה מושלמת.

קעקוע צב סמואני

קעקוע צב סמואני

אתה יכול גם ללכת על קעקוע סמואי צב זה מכיוון שהוא עוד עיצובים קעקועים סמואיים פופולריים והפופולריים ביותר. הצב הוא סמל חשוב מאוד לשבט הסמואני ויש לו משמעויות רבות. קעקוע זה כולל צב סמואי בדיו בצבע שחור בעל עיצובים ופרטים שונים, מה שהופך אותו לייחודי מצבים נפוצים אחרים. מסביב לצב ישנם עיצובים גיאומטריים נוספים וסמלים סמואיים בדיו בשחור. קעקוע זה מסמל אחדות, בריאות, אריכות ימים, שלום, מנוחה, פוריות, ויסוד. המקום המושלם לקעקוע זה יהיה ליד הכתף שלך או על הגב.

קעקוע הלטאה הסמואנית

קעקועים סמואיים

באמצעות ג’נסר אוליסיו

אם אתם מחפשים קעקוע שבטי עז, עליכם לנסות את קעקוע הלטאה הסמואית הזו. קעקוע זה כולל לטאה שחורה עם זנב ארוך וכמה עיצובים סמואיים שנעשו על גופו, כולל קווים וסמלים שונים. קעקוע זה מייצג את האלים שהופיעו בשקרנים של הסמואים והפולינזים.

קעקוע זה מייצג גם את התקשורת בין אלוהים לבני אדם. אנשים רבים תופסים את הלטאות כסימן למזל טוב שכן הסמואים רואים בהם יצורים רבי עוצמה. אבל הם גם מאמינים שזה יכול לסמל מוות. המקום המושלם לקעקוע זה יהיה על האמה, הכתף או הגב.

קעקועים סמואנים

קעקועים סמואנים

שאלות נפוצות

כמה יעלה הקעקוע הסמואני שלי?

עלות קעקוע סמואי תלויה בגורמים שונים כגון העיצוב, המיקומים וחדר הקעקועים שבחרתם. אם אתה הולך על קעקוע סמואי מסורתי, זה יעלה לך לפחות 600 $ ויעלה הרבה יותר בהתאם לאופן שבו הקעקוע שלך יגבה אותך. אם אתה מקבל גרסה פשוטה וקטן יותר של קעקוע סמואי, המחיר עשוי לנוע בין 150 ל -500 דולר. יהיה עליך לפנות לאמן קעקועים מנוסה אם אתה עושה קעקוע סמואי, ואמני קעקועים מיומנים לרוב גובים יותר מאחרים.

כמה זמן ייקח עד שהקעקוע הסמואני שלי יסתיים?

אם אתה מקבל קעקוע סמואי מסורתי עם עיצובים וסמלים שונים, זה ייקח עד 9 שעות לכל היותר. לפעמים תהליך הקעקוע יכול להימשך יותר מ -9 שעות בהתאם לסובלנות הכאב שלך ולכישוריו של האמן הקעקוע. אם אתה בוחר בקעקוע סמואי רגיל, זה עשוי לקחת 60 דקות להשלים, אבל שוב, זה יכול לעלות.

כמה כואבים קעקועים סמואיים?

קעקועים סמואיים די כואבים; עם זאת, הכאב משתנה בהתאם למקום בו אתה מצייר את הקעקוע שלך והסובלנות שלך לכאב. קעקועים סמואיים בדרך כלל לוקחים הרבה זמן להשלים; מכאן שהם מביאים יותר כאב. אם אתה מקבל את זה באזורים עם פחות עצמות ויותר שומן כמו הבטן או הזרוע שלך, זה יכאב הרבה פחות. כל קעקוע שאתה מנסה מגיע עם כאב, ומה שעושה קעקוע ליפה יותר הוא הכאב שאתה סובל בשביל הדימוי המושלם על העור שלך. זה לא אמור לעצור אותך מלקבל תוצאה כי התוצאה הסופית של הקעקוע שווה את כל הכאב.

האם קעקוע סמואי הוא סימן לחוסר כבוד?

קעקועים סמואיים פופולריים למדי, ורוב חובבי הקעקועים לובשים עיצובים אלה. מכאן שזה לא מכבד אם אתה מקבל אחד כזה. אם אתה מתכנן להשיג אחד, עדיף קודם כל לחקור את העיצובים השונים ולדעת את המשמעות שיש להם. כמו כן, שקול לבצע קעקוע במקום מתאים.

איך סמואן עשה קעקועים בתחילה?

בשנים הראשונות לא היה ציוד קעקוע מתאים או מגוון דיו. הסמואים הקדומים נהגו להשתמש בקצה של מקל מסרק, לטבול אותו בדיו ולחבט במקל בעור. לשם כך הם היו פוגעים חזק במקל ומניחים את דופן המסרק על העור. תהליך זה היה די כואב אך טקס חשוב עבור הסאומים.

סיכום

בעזרת רעיונות הקעקועים הסמואנים המדהימים האלה, תוכלו כעת לקבל קעקוע סמואי מתאים בכל מקום בגופכם ולחיות מחדש את חיי הסמואים. קעקועים סמואיים לא רק נראים ייחודיים בגלל העיצובים הפנטסטיים שהם כוללים, אלא גם בגלל המשמעויות והסמלים החזקים שעוזרים לאנשים בחיי היומיום שלהם. אז אל תפספסו את רעיונות הקעקועים הסמואנים הפנטסטיים האלה!