ממש כל קעקוע קיץ שמעולם לא ידעת שאתה צריך

הלווייתן והדולפין הזה.

מאת פאבל אינדולסקי

(צילום: פאוול אינדולסקי)

עֶצֶב.

מאת אן פוקס

(צילום: אן פוקס)

אם אינך בטוח מה המשמעות של מלנכוליה, הוא משמש לתיאור “תחושת עצב מהורהר, בדרך כלל ללא סיבה ברורה”. אז בעצם דרך יותר רהוטה לתאר דיכאון. מילים ומשמעויות בצד, לא ניתן היה לבצע את מיקום ומשקל גופן זה ביתר דיוק.

משאיר.

מאת ליים

(צילום: ליים)

למרות שאפריל לינדזי זוכה לכל תשומת הלב בכל הנוגע לעיצובים עלים בלבד, היא לא הייתה הראשונה וגם לא היחידה שתרגלה את סגנון העיצוב הספציפי הזה. למרות שהנושא דומה, ניתן להבחין בקלות בסגנון האמן בהשוואה לעיצובים דומים.

האדמוניות האלה.

מאת דרגון

(צילום: דרקון)

למרות שהוא לא ידוע בעיצובים הפרחוניים שלו, אני חייב לומר, חתיכות הפרחים של דרגון הן מהטובות שראיתי. וזה לא ממש מפתיע בהתחשב בערך בכל מה שהוא עושה הוא צמרת.

הפרג האדום הזה.

מאת סבטלנה ליובצ'נקו

(צילום: סבטלנה ליובצ’נקו)

כדי להדגיש את העוז והיופי של הפרג האדום, הוסיף האמן לתערובת כמה אלמנטים נוי.

הזוג הזה.

מאת קוזו

(צילום: קוזו)

אוקיי, זהו אחד מאותם עיצובים שככל שתסתכלו עליו יותר זמן הוא נהיה יפה יותר. האלמנט האהוב עלי הוא הצללים של שני האנשים המחזיקים ידיים. למעשה, הדמויות האלה לבדן היו יוצרות קעקועים זוגיים נפלאים.

חמניות זו.

מאת פטיח אודבאס

(צילום: פטיח אודבאס)

אם מעולם לא היית עדה לשדה של חמניות ביום קיץ חם, באמת לא חיית. שישה גבעולי רגל ומעליהם כתרי זהב המנופפים ברוח מחקים את השמש עצמה, שלבטח לא היה לי חלק קטן בשם הפרח.

אדמוניות הדיו השחורות האלגנטיות האלה.

מאת סילו

(צילום: סילו)

אדמוניות, לדעתי, הרבה יותר יפות משושנים כמעט מכל הבחינות. כל דבר, החל מצורתם ועד לשלבי הפריחה המעודנים שהם עוברים, הופכים אותם למשכים כמו כל זן פרחוני.

היצורים החמודים האלה.

מאת לאם קיטי

(צילום: לאם קיטי)

לפעמים חמוד פירושו חמוד. ואם אתה הולך על חמוד, אתה יכול גם לשאוף לסופר חמוד, כפי שהושג כאן. זה שקעקועים הם דבר מבוגר, לא אומר שהעיצוב שלך חייב להיות.

חתיכת ירך זו.

מאת אולגה קורולבה

(צילום: אולגה קורולבה)

כמו שדיברנו קודם לכן, חתיכות ירך גבוהות מאוד פופולריות כרגע – ותירוץ מצוין לצילום תמונות. עיצוב זה כולל שלושה דיוקנאות מצוירים היטב עם הרבה אפשרויות לצבע מאוחר יותר.

גם ב- TattooBlend:

50 עיצובים קעקועים מדהימים שתרצו לייאוש

הנה, 80 קעקועים שכל נערה צריכה לראות

48 קעקועים יפים לנשים מעל גיל 40

30 עיצובים קעקועים מעוררי השראה שהיית צריך אתמול