ממש כל קעקוע קיץ שמעולם לא ידעת שאתה צריך

יש קעקועים ליהנות ואז יש קעקועים לחמד. רשימה זו מלאה באחרונה. אל תתנו לקיץ לחמוק השנה מבלי להקדיש קצת מחשבה לדיו. להלן 40 מעצבי הקעקועים האהובים עלינו שללא ספק יקבלו חשיפה רבה לאינסטגרם הקיץ.

ורד אדום זה.

מאת ננדו

(צילום: ננדו)

לעולם לא ניתן להפריז ביופייה של ורד. הצצה אחת לפרח המפורסם ביותר של הטבע מספיקה בדרך כלל להרגעת העצבים. זו הסיבה שקעקוע קבוע לעור שלך הוא תמיד רעיון טוב.

חתיכת ירך מקושטת זו.

מאת Yintat

(צילום: Yintat)

מסגרות נוי הן כך השנה. כן, בכוונה הפסקתי שנה מדויקת להדגיש את האופי הירוק של עדות זו. ובעוד שאנחנו עוסקים בנושא טרנדים, כל דבר גבוה על הירך נמצא גם כן.

פרוסת גן עדן קטנה זו.

מאת Eunyu

(צילום: Eunyu)

אין דבר שגורם לך לשנוא את המצב הנוכחי שלך יותר מאשר שקיעה טרופית ממוסגרת בכפות ידיים מתנדנדות. זהו הסמל האוניברסלי לחופשה. הפיתוי של שקיעה חייב אך ורק בצבע שיש לה, וזו הסיבה שהוא יוצר דיו כל כך טוב.

ברק פרחוני זה.

מאת בריאן גוטיירז

(צילום: בריאן גוטיירז)

אם העיצוב הזה נראה מוכר זה בגלל שהוא. כשהקעקוע הזה הופיע לראשונה לפני כמה שנים, אנשים לא יכלו להפסיק לשלוח לנו מייל בנושא זה. ועם סוג ההייפ הזה, חשבתי שנכון רק להציג אותו לפחות פעם נוספת באתר. אנו מציגים את עבודותיו של בריאן במשך שנים, ועם עיצובים כמו זה למעלה, קל להבין מדוע.

הזר היפה הזה.

זר פרחים מאת אווה קרבדק

(צילום: אווה קרבדק)

שום דבר לא צורח קיץ כמו זר פרחים טרי. ואולי אף פרח לא קשור לקיץ כמו החמניה היפה. אווה קרבדק היא אחת המקעקעות המוכרות ביותר בעולם. ובעוד שהיא ידועה בעיקר בנופיה, עבודותיה האחרות מרשימות לא פחות.

פרח רנטגן זה.

מאת פטיח אודבאס

(צילום: פטיח אודבאס)

פרחי רנטגן הם הטרנד שלא מפסיק. למעשה, הם היו כל כך פופולריים כל כך הרבה זמן שאני חושב שזה הוגן לומר שהם הצליחו להפיל את סטטוס ה”טרנד “שלהם. לעיצובי רנטגן יש דרגת קושי גבוהה-מה שהופך אותם לייחודיים במידה מסוימת ומבוקשים מאוד.

פסגת ההר הזו.

מאת ויסוטה

(צילום: Visota)

מיקומים ייחודיים תמיד מרגשים. טרטוז חזה תמיד יהיה אחד המיקומים האהובים עלי. הגרסה הקצת יותר נמוכה של קעקוע עצם החזה היא הריבה החדשה שלי. אני אפילו לא בטוח איך לקרוא לזה?

הלבבות האלה של קו אחד.

מאת נמו

(צילום: נמו)

קעקועים שנראים פשוטים אבל ממש לא נמצאים במקום בו הם נמצאים. סדרה זו של לבבות שנמשכים להיראות כאילו הושלמו ללא הרמה של העט יפה בפני עצמה, אך כשמוסיפים שיפוע צבעים אלגנטי לתערובת הדברים מתרוממים לרמה אחרת לגמרי..

הפרפר הזה.

מאת סבטלנה ליובצ'נקו

(צילום: סבטלנה ליובצ’נקו)

קעקועי פרפרים בהחלט עברו דרך ארוכה מאז ימי קעקוע הקרסול של דודתך. פרפרים מגיעים בכל הצורות והגדלים השונים, אשר בתעשייה הממוקדת כעת לפרטי פרטים, הופכת אותם לבחירות עיצוב מושלמות עבור אמנים המעוניינים להציג את כישוריהם. נראה כי פרפר זה נוסף במועד מאוחר יותר כדי להחמיא להרכב הפרחוני.

הגזע הזה מלא פרחים.

מאת סול

(צילום: סול)

אני מאמין שהעיצוב הזה מתייחס לשיר K-pop אבל אני לא יכול להיות בטוח. עם זאת, זהו גזע מלא פרחים עם תחושה מאוירת יפה שבעצמו הופך אותו למדהים בספר שלי.