הנה, 80 קעקועים שכל נערה צריכה לראות

פרחי הבר האלה.

פרחי בר מאת לנה

(צילום: לנה)

כן. אני יודע. כל הפרחים פרועים מבחינה טכנית. אבל כשאני רואה הרבה פרחים שסביר יותר שתראה בשדה המקומי שלך מאשר בחנות הפרחים המקומית שלך, אני בדרך כלל מסמן אותם כ”פרחי בר “. זר פרחי הבר הזה כולל ייצוג מבריק ומגוון של צבע, מה שהופך אותו למעניין עוד יותר לצפייה.

הלב הפרחוני הזה.

לב פרחוני של סייג'ם

(צילום: Saegeem)

הקעקוע הזה עשה את הסיבובים בזמן האחרון אז חשבתי שאפשר גם להציג אותו. אם ראית את העיצוב הזה בעבר אז אני מתנצל אבל האופן שבו הלב הזה מראה הצצות קטנות של עלים שונים גורם לי לחשוב שיש לו המון פוטנציאל כמושג מופשט.

הקולה הסגולה הזו.

קולה סגולה של הקעקוע דוי

(צילום: דוי)

הפרח הזה נראה מוכר אבל האמת שלא היה לי מושג מה זה קולה סגולה ואני אפילו לא בטוח איך לבטא אותו עכשיו. עם זאת, אני אוהב את המראה של הפרח הזה וחושב שהוא נראה מצוין בדיו.

דוב קוטב.

דוב קוטב של קעקוע איתי

(צילום: tattoowithme)

דובי הקוטב הם הדובים הגדולים ביותר על פני כדור הארץ. ואני יכול להגיד לך בוודאות (ראיתי כמה בגן חיות) שתמונות לא עושות צדק בגודלן – הן ענקיות. קעקוע איתי, כן זה מה שהאמן עובר, יוצר את עיצובי החיות היפים האלה הכוללים קטעים קוסמיים שבהחלט הופכים אותם למעניינים יותר..

טינקר בל.

טינקר בל מאת באנול

(צילום: בנול)

טינקר בל היא פיה קטנה, ומעולם לא דמיינתי אותה כאישה אמיתית, כלומר עד שראיתי את העיצוב הזה. קעקועים של דיסני פופולריים להפליא כרגע, וכל סרטי האנימציה הנוסטלגיים שעליהם גדלו בני דור המילניום מתחילים להופיע בדיו עכשיו כשהמעריצים הגדולים ביותר שלהם הם בגיל המתקעקע..

מחווה זו של ואן גוך.

מאת סול

(צילום: סול)

לא תמצא שום אמן אחר מיוצג יותר בדיו מאשר וינסנט ואן גוך. זה כנראה קשור הרבה לסגנון האימפרסיוניסטי שלו שעובר היטב לדיו. תמיד ניתן לשכפל משיכות רחבות יותר מאשר קווים דקים. עיצוב זה כולל את האמן עצמו ומדגם של אחת מעבודות הנוף שלו.

חתיכת זרוע דקורטיבית זו.

מאת בלז ברצני

(צילום: Balazs Bercsenyi)

כמה מהקעקועים הטובים ביותר אינם של משהו מיוחד. חתיכת זרוע זו נעשית בסגנון החתימה ה”סופר מעניין “של בלאז ומהווה ניצחון סימטריה מוחלט. כשאתה מצליח להזמין Balazs, אתה לא אומר לו מה אתה רוצה, הוא אומר לך.

העיצוב המחבר הזה.

מאת בלז ברצני

(צילום: Balazs Bercsenyi)

חיבור קעקועים הוא מושג מאוד מגניב אבל יש להם חיסרון אחד: הם לא תמיד נראים כל כך נהדרים כשהם בנפרד. כמו ביום, הקעקוע המחבר שלך הוא “לא מחובר”, שתלוי בעיצוב, אולי נראה מרהיב כל כך. אבל באמת, למי אכפת? במיוחד כשהם נראים טוב ביחד.

ורדי הדיו השחורים והאפורים האלה.

ורדי דיו שחורים ואפורים של מונגו

(צילום: מונגו)

פרחי דיו בשחור ואפור לעולם לא ייצאו מהאופנה. במה שממשיך להיות אחד העיצובים הפרחוניים הפופולריים ביותר משנה לשנה, אשכולות דיו שחורים ואפורים של אדמוניות הם אופציה אלגנטית לכל אישה שמחפשת משהו נצחי ויפה..

הפלמינגו הזה בצבעי מים.

פלמינגו בצבעי מים של LWS

(צילום: LWS)

הפלמינגו הוא חיה שפורחת בסגנון צבעי המים. לעתים קרובות אנו רואים פלמינגו צבועים במחט בצבעי מים, וכאשר התוצאה הסופית נראית כמו הדוגמה שלמעלה, קל להבין מדוע אמנים פשוט אינם יכולים להימנע מלצמד את שניהם יחד.