65 קעקועים מקסימים לפרק כף היד שכל נשים צריכות לשקול

65 קעקועי פרק יד מקסימים שכל נשים צריכות לשקול | קעקוע בלנד

לאחר שבילה בסוף השבוע האחרון לעזור לחבר שלי לשפוך על לא פחות מ -1000 עיצובים שונים של קעקוע פרק כף היד – כי זה מה שחברים טובים עושים, אני אישית יכול להעיד על כך שכל העיצובים ברשימה הזו הם קצף של כוס גדולה מאוד של פרק כף היד עיצובים של קעקועים. אמנם כן, לכל אחד יש את הטעם והיעד שלו כאשר מדובר בבחירת קעקוע בפרק כף היד, אך ישנם כמה עיצובים המתעלים על העדפה אישית..

עיצובים קעקועים אלה יתאימו באופן מושלם לאותו חלק בגופך המחבר את היד שלך לידך, ולא משנה מה הסגנון שלך. כשאתה מסיים לגלול את הרשימה הזו, אתה תוהה מדוע קיללת עם שני פרקי ידיים בלבד במקום אינספור מפרקי רדיו -קרפל שתצטרך לספק את התשוקה שלך לדיו..

פרק כף היד הוא אחד המקומות הפופולריים ביותר עבור noobs קעקועים כדי לקבל דיו. במיוחד עם נשים. אם לא מסיבה אחרת מאשר הגורם המגניב בלבד. השילוב של עיצובים מינימליסטיים זעירים, עבודות צבעוניות חיות, צמידים אלגנטיים ותצוגות נוי מורכבות, בגלריה הבאה מדגמים כמעט את כל אפשרויות העיצוב השונות במכה אחת. למרות שברור שהסיכויים לקעקוע פרק כף היד הקרוב שלך רק השתפרו בהרבה, אנו עדיין מקווים שתסתפק במשהו מקורי ומעורר השראה כדי שנוכל להיכנס לרשימה עתידית..

עיצוב מנדלה מפולח זה.

עיצוב מנדלה מפולח מאת שרה רייכארדט

יצירתיות במיטבה. קעקוע פרק כף היד המעוצב הזה כולל רצועת חלל שלילית תוך מתפארת בשכבות מרובות של עלי כותרת מנדלה. הצללה עדינה מעניקה ליצירה מימד נוסף של עומק המחמיא לאלמנט החלל השלילי.  (צילום: שרה רייכארדט)

חיצי הנקודות האלה.

חיצי נידון על פרק כף היד מאת מקסים לופז

יצירה גיאומטרית מופשטת המעוגנת בצורות חץ בעיצובים שונים. בעוד החלק העליון והתחתון של פרק כף היד הם המקומות המסורתיים ביותר לקעקועי פרק כף היד, הצד האחורי של פרק כף היד הופך במהירות האהוב עלינו.  (צילום: מקסים לופז)

עלה יפהפה זה בצבעי מים.

קעקוע עלה יפה של צבעי מים על פרק כף היד מאת באנול

כאן יש לנו עיצוב נוסף הממוקם בצד האחורי של פרק כף היד. עלה רך ואלגנטי מודגש להפליא עם משיכות צבעי מים עדינים. (צילום: בנול)

הכוכבים האלה.

קעקוע פרק כף היד של קעקוע גרעינים

כל כך פשוט ובכל זאת כל כך יפה. הכוכבים המרווחים האלה יוצרים צמיד שעליו כתוב כיתה. איך Gain הצליח להשיג כוכבי מיקרו אחידים כאלה הוא לא פחות ממדהים.  (צילום: קעקוע דגנים)

קעקוע פרק כף היד הזר פרחוני הזה.

קעקוע פרח פרק כף היד של יליז אוסקאן

האמן תייג את העיצוב הפרחוני הזה כ”מינימליסטי “, אך נרצה לטעון זאת. מקרוב צמחייה זו עשויה להיראות פשוטה אך כשאתה רואה את היצירה ממרחק בכללותה, היא נראית מורכבת למדי.  (צילום: Yeliz Ozcan)

הוורד הזה.

קעקוע שורש כף היד של זיווה

הוספת מעט צבע לעיצוב דיו שחור ואפור הופכת את הכל בעולם לתקין. אף שזו לא הפעם הראשונה שזיווה מתעסקת בעיצוב מנוגד שכזה, היא בהחלט אחת הטובות ביותר שלה.  (צילום: זיווה)

קעקוע פרק כף היד הזה.

קעקוע פרק כף היד על ידי חלל על ידי Zihee

מאז מאוחר, קעקועים בחלל הם כל הזעם. אז אין זה מפתיע שהרשימה הזו כוללת לא אחד, לא שניים, אלא שלושה מהעיצובים הקוסמיים האופנתיים האלה. זה במקרה היחיד שהוא צובע. (צילום: Zihee)

הלב האנטומי הזה.

קעקוע לב אנטומי על פרק כף היד מאת OOZY

עבודת מחט אחת מפורטת זו כוללת שילוב מומחה של נקודות וקווים. לבבות אנטומיים הם אפשרויות קעקוע פופולריות אך זוהי הראשונה שראינו על פרק כף היד. למעשה, זה יכול להיות רק הקעקוע הבא שלנו. (צילום: OOZY)

פרח המנדלה הזה.

פרח מנדלה Dotwork מאת כריס ג'ונס

מגמה עולה ביחס לעיצובי מנדלה של נקודה היא המרווח השלילי בין כל קטע, וקעקוע פרק כף היד הזה הוא דוגמה מצוינת. עיצובים אלה אינם קלים כפי שהם נראים לביצוע נכון. (צילום: כריס ג’ונס)

קעקוע פרק כף היד הפרחוני הזה.

קעקוע פרק כף היד הפרחוני של ליאנה ג'וי

אין דבר יותר קלאסי מקעקוע פרחוני קטן. עיצוב זה נהנה ממיקום ייחודי של החלק העליון של פרק כף היד. כעיצוב שלעולם לא ייצא מהאופנה, זוהי אופציה מצוינת לכל מי שמחפש משהו פשוט וקלאסי.  (צילום: ליאנה ג’וי)