60 קעקועים יפים שבאמת ירגשו אותך

הקפל הזה של אווזים.

מאת נדיה נטסיה

פרחים פורחים וציפורים במעוף הם כמה מעיצובי הקעקועים האהובים עלינו עד מאוחר. אבל עד כה שמנו לב רק לצבעי השיפוע המוחלים על קעקועי הציפורים המעופפים, מה שגורם לנו לתהות מתי נראה את הראשון – זה רק עניין או זמן כמובן. שורת אווזים זו מדגישה קמט מסוים של העור אשר ללא ספק יעלה את משחק הביקיני שלך בזמן הקיץ. (צילום: נדיה נטסיה)

כלוב הציפורים הזה.

מאת Saegeem

כלוב הציפורים הזה מביא אלגנטיות ונשיות לעור של כל אישה. משהו בסגנון כלוב הציפורים הוא אופציה מצוינת לכל אישה שמחפשת משהו יפה ומתוחכם. אם מרגישה שהרשימה הזו היא מחווה לאמני קעקועים קוריאנים, אנחנו יכולים להבטיח לכם שזה נראה רק כך. הם פשוט כל כך טובים בלקעקע את העיצובים העל -ילדותיים שכולם כל כך אוהבים. (צילום: Saegeem)

האדמוניות חסרות הצבע האלה.

אדמוניות מאת סילו

פסק הדין רשמי ב: קעקועים אדמוניים > קעקועים ורדים. כן אמרנו את זה, אבל רק בגלל שכולם חושבים על זה. ורדים החזיקו במקום הראשון כמעט לנצח, אך ברגע שאנשים התחילו לקעקע אדמוניות, הטרנד פשוט השתלט ורדים – למרות שהם יפים ועדיין נמשכים בדיו – לא ממש משתווים לאדמוניות מבחינת המבנה והערעור העיצובי.. (צילום: סילו)

הפרג המהמם הזה.

פרג בצבעי מים מאת ג'מקה

אם אתם מחפשים עיצוב קעקוע פרחוני יחיד, אל תחפשו יותר את הפרג הקסום הזה בצבעי מים. (צילום: ג’מקה)

בירית זו.

מאת קראקה

אנחנו לא רואים כל כך הרבה קעקועי בירית כמו פעם. אני מניח שזה רק סימן לזמנים. אבל עם כל האפשרויות היצירתיות שיש לעיצובים בסגנון בירית, אני צופה קאמבק בעתיד הקרוב עד הקרוב. (צילום: קראקה)

הקוי האלה.

דג קוי מאת צ'נג'י

יש מעט דברים בעולם שליו ומרגיע כמו צפייה בדגים שוחים. בריכות קוי היו לנצח מקום של מדיטציה והרפיה וזה עשוי להישמע טיפשי, אך רק למראה של דג קוי יכולה להיות השפעה מרגיעה על הנפש. קעקועי דגי קוי הם תמיד בחירה עיצובית פופולרית, וסגנון העיצוב בצבעי מים מתאים להם להפליא. (צילום: צ’נג’י)

ירחים.

מאת בלז ברצני

אם שמרת מקום על הצוואר שלך לעיצוב קעקועים, אז זהו. למעשה, אם היה לי את החדר הייתי עושה את אותו קעקוע בדיוק באותו מקום בדיוק – למרות שאני יודע כמה אמנים שונאים אנשים שמעתיקים את העיצובים שלהם. בלי לפגוע בלאז, אבל אתה רחוק מדי ואני יודע שאני לא יכול להרשות לעצמי אפילו משהו קטן כמו זה מידיך המוכשרות. (צילום: Balazs Bercsenyi)

פיסת פרחים אלגנטית זו.

יצירה פרחונית אלגנטית של Tritoan Ly

אז טריטואן יוצר שפע של עיצובים ירך פרחוניים מדהימים אלה. הם נהדרים לאינסטגרם, מסתכלים על עצמכם במראה אחרי מקלחת, ואולי גם פעילויות אחרות בחדר השינה אבל חוץ מזה, הקהל הרחב כנראה לעולם לא ייהנה מהחברה של העיצוב הזה. אבל למי אכפת? קעקועים הם בדיוק בשבילך כמו לכל אחד אחר. (צילום: Tritoan Ly)

מפת העולם העדינה הזו.

מפת עולם מתוחכמת של ווינטר סטון

עם כל העולם בקצות האצבעות, הרצון שלך לטייל יגיע ללא ספק למימדים אפיים. לטייל בעולם הוא מושג רומנטי. וסתם מראה כל אותן מדינות שיש לחקור כדי לרגש את החושים. זו אולי הסיבה שראינו כל כך הרבה סוגים שונים של קעקועים של מפות העולם בימים אלה.  (צילום: אבן החורף)

רקדן בצבעי מים זה.

רקדנית בצבעי מים מאת ג'ורג'יה גריי

כל בחורה חולמת להפוך לבלרינה. אז אם החיים האמיתיים זרקו ברגים לתוכניות שלך, קעקוע מדהים בצבעי מים זה כנראה הדבר הטוב הבא. אבל אז כמובן שאתה צריך להתמודד עם כולם ואמא שלהם ושואלים אותך “האם אתה רקדן?” (צילום: ג’ורג’יה גריי)

גם ב- TattooBlend:

50 רעיונות לקעקוע באצבעות למי שמחפש

85 צילומים שישכנעו כל אישה לקבל דיו

30 עיצובים קעקועים מעוררי השראה שהיית צריך אתמול