40 דרכים מדהימות להדפסה בקיץ

בכל קיץ אינספור נשים עושות קעקוע ראשון.

ההחלטה לבצע את הקעקוע הראשון שלך היא בדרך כלל ספונטנית – שלא תמיד מניבה את התוצאות הטובות ביותר. זה בערך איך התהליך עובד, אבל היום אני הולך להראות לך מה אפשר כשאתה מקדיש קצת יותר זמן לתהליך העיצוב. כל אחד מהעיצובים האלה בוצע להפליא וברור שהושקע הרבה זמן בלקבל את העיצוב בדיוק. תסתכל, ואל תשכח לשמור ולשתף את המועדפים שלך.

40 דרכים מדהימות להדפסה בקיץ

הלב הפרחוני הזה.

מאת קארה

(צילום: קארה)

אם אתה מחפש משהו ילדותי ויפה עם טוויסט מודרני ויצירתי, אז משהו בסגנון העיצוב הפרחוני המדהים הזה עשוי להיות בסדר. עיצובים פרחוניים בצורת לב רחוקים מלהיות ייחודיים ברשת, אך הסיכויים שתתקלו במישהו בעל עיצוב זהה ברחוב קלושים עד לאין שיעור.

השמש הזו.

על ידי EQ

(צילום: EQ)

תמיד יש עיצוב אחד ברשימה שבולט מעל השאר. ואור השמש הטעים הזה הוא בהחלט זה. ממד דינמי מבחינת הצבע והמבנה הן מעניקים לעוצמה זו מראה כמעט תלת ממדי.

הצמיד הזה.

מאת Bicem

(צילום: Bicem)

כמה עיצובים יחמיאו ללבוש הקיץ שלך טוב יותר מצמיד הקסם הקטן והמסוגנן הזה. נועד להיראות כאילו הוא תלוי ברפיון ביד הנבדק, זהו אחד מאותם עיצובים שנראים כל כך טוב שתצטרך להגיד לאנשים שזה קעקוע.

האדמוניות האלה.

מאת בריאן גוטיירז

(צילום: בריאן גוטיירז)

אדמוניות הן אחד הפרחים היפים ביותר שקיימים. וזו הצהרה די נועזת בהתחשב בעובדה שיש כ -400,000 זנים שונים של צמחים פורחים על פני כדור הארץ. האופן שבו עלי הכותרת מרובדים בעליל באדמונית הופכים אותו לבחירה פופולרית בקרב אמנים.

העלים האלה.

מאת דוי

(צילום: דוי)

אם נמאס לך מכל קעקועי העלים נטולי הפרחים שפרסמנו עד מאוחר, מאשר הייתי ממליץ לבדוק את ראשך. מכיוון שרוב העיצובים “עלים בלבד” המופיעים באתר זה מרתקים יותר מתשעים אחוזים מהעיצובים הפרחוניים שאנו מציגים.

הנסיך הקטן הזה.

מאת באנול

(צילום: בנול)

עיצוב כבוד לסרט הנסיך הקטן, עיצוב זה לוכד את מהותו של הסרט בצבע מדהים ופרטים נהדרים.

החתול הזה.

מאת קוזו

(צילום: קוזו)

לאלו מכם שמעולם לא ראו חתול מעשן מקטרת, עכשיו יש לכם. כשאני נתקל בקעקוע מוזר ומעוצב כמו זה למעלה, אני מרגיש מחויב מבחינה חוקית להציג אותו באתר. שימו לב למרקם העץ והווילונות.

היופי הנרדם הזה.

מאת קוזו

(צילום: קוזו)

הקעקוע הזה הוא מתוך סצנה מארוחת הבוקר בטיפאני. מי היה מאמין שיום אחד נראה נתפי מסך מסרטים כעיצובים של קעקועים? קוזו הוא אמן חדש יחסית עבורנו. אבל צפה לראות הרבה יותר מעבודותיו בעתיד.

היהלומים האלה.

לפי EQ

(צילום: EQ)

בתוך היהלומים האלה מסתתרים מה שנראה כדוגמאות בד בצבעים ומרקמים שונים. לפעמים עיצובים הקעקועים הטובים ביותר הם אלה שהכי פחות הגיוניים.

העוגן הזה.

מאת ג'יאנג 47

(צילום: Giang47)

אני לא חושב שראיתי קעקוע עוגן שמייצג טוב יותר את האוקיינוס ​​ואת כל הדברים בו טוב יותר מהעיצוב הקוסמי היפהפה הזה. הנושא הקוסמי של יצירה זו ממחיש את אופיו הבלתי נגמר של האוקיינוס.