40 קעקועים זעירים שהם כאלה בקיץ

40 קעקועים זעירים שהם כאלה בקיץ | קעקוע בלנד

קעקועים חמודים, אלגנטיים ומהנים, זעירים נחשבים בהחלט לדיו שער. זאת אומרת שאם תחליט שאתה צריך אחד מהחבר’ה הקטנים האלה על הגוף שלך, כנראה שזה לא יהיה האחרון שלך. כשהקיץ ממש מעבר לפינה, אין זמן טוב יותר מאשר עכשיו להתחיל להפוך את חלומות הדיו למציאות. על פי המגמות באינסטגרם, קעקועים זעירים יהיו בכל מקום הקיץ. לכן חשבתי שזה מתאים להרכיב רשימה מרהיבה של טרנדים קעקועים זעירים שתוכל לעקוב אחריהם בקיץ הקרוב. למטה, 40 קעקועים זעירים המושלמים לעונה הכי שטופת השנה.

השרשרת הזו.

מאת קעקוע חתיכה

(צילום: פיס)

ישנן דרכים רבות לעשות עיצובים של שרשראות, אך דוגמה זו היא בהחלט ראשונה בשבילי. כאילו הגיחה מהעור, שרשרת הזהב הזו כוללת אבן כחולה כחלחלה, הלוכדת את ההשתקפויות של סביבתה. החלק האהוב עלי בהרכבת רשימות קעקועים הוא גילוי מושגי עיצוב חדשים ומעניינים כמו זה שלמעלה.

כתר המלכה הזה.

מאת דואה

(צילום: דואה)

כל מלכה צריכה את הכתר שלה. ואם אתה יכול לחשוב על קעקוע מגניב יותר מהכתר הקטן הזה שמוצג בצורה בולטת בחלק האחורי של הצוואר שלך בזמן שהבטן שלך בחול עובדת על השיזוף שלך, אנא שלח לי אותו כי אני לא אאמין בזה עד שאראה אותו. קעקועי מלך ומלכה תמיד יהיו ותמיד יהיו מושג פופולרי – אז אל תדאגו שהעיצוב הקטן והסקסי הזה ייצא מהאופנה.

היהלום הזעיר הזה.

מאת ג'ון בוי

(צילום: ג’ון בוי)

יהלומים הם לנצח. וכך גם קעקועים. אז אל תטעו אם תקבלו משהו שאתם מתחרטים עליו בהמשך חייכם. קעקועים זעירים הם תמיד אופציה טובה למי שבאמת לא בטוח אם הם מתעניינים בקעקועים או לא. הסרת קעקועים היא יקרה וכואבת. קעקוע קטן עוזר להקל על חלק מהעומסים האלה גם עכשיו וגם מאוחר יותר.

לא משנה.

מאת נמו

(צילום: נמו)

דהיית שיפוע מסוגננת זו שהופיעה בדיו טרי, כה יפה, מקיפה את כל שלושת הצבעים האהובים עלי. שיפועי צבע כמו זה למעלה היו בכל מקום בשנים האחרונות – ואני לא מדבר רק על תעשיית הקעקועים. המגמה החלה בעותק מודפס ובעיצוב אתרים ואומצה במהירות על ידי תעשיית הקעקועים.

הפרפר הזה.

מאת באנול

(צילום: בנול)

אמן גדול יכול לגרום לכל עיצוב להיראות טוב, לא משנה מה הנושא בהישג יד. עכשיו אני לא אומר שפרפרים הם דבר מלבד רצוי, אבל הזמן הקשה על כמה אנשים לעבור את הקלישאה של החרק הספציפי הזה ואת הפופולריות העצומה שהוא נהנה ממנו פעם. טאט זה הוא הוכחה שכאשר הם מבוצעים היטב, פרפרים עדיין שולטים במעלה.

יַסמִין.

מאת האני

(צילום: האני)

בכל הנוגע לדמויות של דיסני, יסמין יפה בערך כמו שהן מגיעות. מספיקות העיניים הגדולות האלה והפוני האינסופי הזה כדי להביא כל פרינס של דיסני על ברכיו. אז בין אם אתה מתעל את הנסיכה הפנימית של דיסני או שאתה פשוט מאמין ביופי על ידי אסוציאציה, אתה יכול לעשות הרבה יותר גרוע מביצוע של יסמין מאלדין ללא עיניים..

סמל לב אינסופי זה.

מאת האני

(צילום: האני)

עבור רבים, להבטיח שהקעקוע שלך יצירתי, ירך ומקור לגמרי הוא בראש סדר העדיפויות. ואני חייב לומר, אין דבר מתגמל יותר מעיצוב קעקוע מקורי שאתה יכול לומר בגאווה שהוא יחיד במינו – למיטב ידיעתך. הלב האינסופי הזה הוא, ובכן, בואו נגיד שכנראה אין יותר מדי עותקים זהים שצפים שם בחוץ.

המשקפיים האלה.

מאת ג'יי שין

(צילום: ג’יי שין)

מוזר. מוזר. מגניב. מְקוֹרִי. סט המשקפיים הזה כמעט מגניב מדי לבית הספר. שימו לב לצללים העדינים שהמסגרות זורקות. תאמינו או לא, קעקועים למשקפיים היו בכל מקום השנה!

החיפוי הזה.

מאת פיס

(צילום: פיס)

לדברי האמן, כיסוי קטן וחכם זה הוא אבן ממוסגרת זהב שנועדה להיראות כמו תכשיט וינטאג ‘. אבל לי זה נראה יותר כמו חור נמל מוזהב ממערכת שומרי הגלקסיה.

הציפורים האלה.

מאת פולם

(צילום: פולם)

הטרנד הפופולרי הזה הוא טרנד שלעולם לא יימאס לי לראות. עד כה אמני קעקועים קוריאנים יצרו כמה עיבודים יפים לעיצוב זה של “ציפורים במעוף”, שעד כה יש להם כמעט כל דבר מרהיב.