Category: נשים

48 קעקועים יפים לנשים מעל גיל 40

ציפור השיר הזו.

ציפור השיר מאת ויקטוריה דו

ציפורים ופרחים שניהם כל כך יפים. כך שאי אפשר באמת לטעות באחת משתי אפשרויות העיצוב, שלא לדבר על שילוב של השניים. (צילום: ויקטוריה דו)

הינשוף המורכב הזה

ינשוף נוי מאת פדרו קונטסוטו

כולנו יודעים עד כמה סבתא מעריכה את שולחן הקפה הישן והמעוטר שלה, שיש בו מיליון דברים בעיצוב. שלא לומר עיצובים מקושטים אינם יפים (כי הם) רק שאנשים מבוגרים נוטים להעריך יותר עיצובים נוי מאשר עמיתיהם הצעירים.(צילום: פדרו קונטסוטו)

הפורטל הקוסמי הזה.

פורטל קוסמי מאת אדריאן באסקור

כאן יש לנו עוד עיצוב מסוג אופנתי המדגים עד כמה עיצובים עתידניים יכולים להיות יפים. (צילום: אדריאן באסקור)

הרכב יפה זה.

מאת בריאן גוטיירז

בין אם אתה מחפש משהו אלגנטי ובין אם לא. אתה לא יכול שלא להעריך את החזון והיצירתיות שנדרשו כדי למשוך את העיצוב המדהים הזה. (צילום: בריאן גוטיירז)

פרוסת גן עדן זו.

גן עדן טרופי מאת קרלוס אדוארדו

לפעמים די בדימוי של חופשה טרופית כדי להוריד את לחץ הדם ולהרגיע את החושים. אז אנו מניחים שאם אחד בדיו לתוך העור שלך יביא אותך למצב של אושר מוחלט. (צילום: קרלוס אדוארדו)

הטרגדיה הזו.

מאת לינה קידיס

אין דבר חזק יותר מעיצוב קעקועים סנטימנטלי שמעורר רגש של זיכרון, אדם או אירוע. תמונה שווה אלף מילים, אבל זה לא אומר שמילים לא יכולות להיות חזקות בפני עצמן. (צילום: לינה קידיס)

הפרחים האלגנטיים האלה.

פרחים אלגנטיים מאת Youyeon

אנחנו לא בדיוק בטוחים איזה סוג של פרחים אלה אבל הם בהחלט יפים. התוספת העדינה של דיו ורוד מעניקה לעיצוב תחושה סופר אלגנטית. (צילום: Youyeon)

הגולגולת הזו.

גולגולת פרחים מאת Youyeon

כן, גולגולות מבשר רעות וסמל מוות. אך כשהיא מוקפת בזר הפרחים הנפלא הזה, הגולגולת הזו נראית לא מזיקה כמו יונה שנבדקה שלילית לשפעת העופות.. (צילום: Youyeon)

ינשוף זה.

ינשוף מאת באריס יסילבס

כאשר המוחות היצירתיים משתחררים, דברים מדהימים כאלה פשוט קורים מעצמם. (צילום: באריס יסילבס)

הגור הזה.

גור של מיני לאו

כולם אוהבים את הכלבים שלהם, ואיזו דרך טובה יותר לחגוג את זכרונם מאשר לעגן אותם בדיו לנצח נצחים. (צילום: מיני לאו)

גם ב- TattooBlend:

40 קעקועים לנשים בכל הגילאים

80+ קעקועים אולטרה יפים לנשים 2018

100+ קעקועים שכל אישה צריכה לראות לפני שהיא נכנסת לדיו

לא תמיד עדיף 40 קעקועים זעירים שמוכיחים שהם גדולים יותר

60 קעקועים יפים שבאמת ירגשו אותך

הקפל הזה של אווזים.

מאת נדיה נטסיה

פרחים פורחים וציפורים במעוף הם כמה מעיצובי הקעקועים האהובים עלינו עד מאוחר. אבל עד כה שמנו לב רק לצבעי השיפוע המוחלים על קעקועי הציפורים המעופפים, מה שגורם לנו לתהות מתי נראה את הראשון – זה רק עניין או זמן כמובן. שורת אווזים זו מדגישה קמט מסוים של העור אשר ללא ספק יעלה את משחק הביקיני שלך בזמן הקיץ. (צילום: נדיה נטסיה)

כלוב הציפורים הזה.

מאת Saegeem

כלוב הציפורים הזה מביא אלגנטיות ונשיות לעור של כל אישה. משהו בסגנון כלוב הציפורים הוא אופציה מצוינת לכל אישה שמחפשת משהו יפה ומתוחכם. אם מרגישה שהרשימה הזו היא מחווה לאמני קעקועים קוריאנים, אנחנו יכולים להבטיח לכם שזה נראה רק כך. הם פשוט כל כך טובים בלקעקע את העיצובים העל -ילדותיים שכולם כל כך אוהבים. (צילום: Saegeem)

האדמוניות חסרות הצבע האלה.

אדמוניות מאת סילו

פסק הדין רשמי ב: קעקועים אדמוניים > קעקועים ורדים. כן אמרנו את זה, אבל רק בגלל שכולם חושבים על זה. ורדים החזיקו במקום הראשון כמעט לנצח, אך ברגע שאנשים התחילו לקעקע אדמוניות, הטרנד פשוט השתלט ורדים – למרות שהם יפים ועדיין נמשכים בדיו – לא ממש משתווים לאדמוניות מבחינת המבנה והערעור העיצובי.. (צילום: סילו)

הפרג המהמם הזה.

פרג בצבעי מים מאת ג'מקה

אם אתם מחפשים עיצוב קעקוע פרחוני יחיד, אל תחפשו יותר את הפרג הקסום הזה בצבעי מים. (צילום: ג’מקה)

בירית זו.

מאת קראקה

אנחנו לא רואים כל כך הרבה קעקועי בירית כמו פעם. אני מניח שזה רק סימן לזמנים. אבל עם כל האפשרויות היצירתיות שיש לעיצובים בסגנון בירית, אני צופה קאמבק בעתיד הקרוב עד הקרוב. (צילום: קראקה)

הקוי האלה.

דג קוי מאת צ'נג'י

יש מעט דברים בעולם שליו ומרגיע כמו צפייה בדגים שוחים. בריכות קוי היו לנצח מקום של מדיטציה והרפיה וזה עשוי להישמע טיפשי, אך רק למראה של דג קוי יכולה להיות השפעה מרגיעה על הנפש. קעקועי דגי קוי הם תמיד בחירה עיצובית פופולרית, וסגנון העיצוב בצבעי מים מתאים להם להפליא. (צילום: צ’נג’י)

ירחים.

מאת בלז ברצני

אם שמרת מקום על הצוואר שלך לעיצוב קעקועים, אז זהו. למעשה, אם היה לי את החדר הייתי עושה את אותו קעקוע בדיוק באותו מקום בדיוק – למרות שאני יודע כמה אמנים שונאים אנשים שמעתיקים את העיצובים שלהם. בלי לפגוע בלאז, אבל אתה רחוק מדי ואני יודע שאני לא יכול להרשות לעצמי אפילו משהו קטן כמו זה מידיך המוכשרות. (צילום: Balazs Bercsenyi)

פיסת פרחים אלגנטית זו.

יצירה פרחונית אלגנטית של Tritoan Ly

אז טריטואן יוצר שפע של עיצובים ירך פרחוניים מדהימים אלה. הם נהדרים לאינסטגרם, מסתכלים על עצמכם במראה אחרי מקלחת, ואולי גם פעילויות אחרות בחדר השינה אבל חוץ מזה, הקהל הרחב כנראה לעולם לא ייהנה מהחברה של העיצוב הזה. אבל למי אכפת? קעקועים הם בדיוק בשבילך כמו לכל אחד אחר. (צילום: Tritoan Ly)

מפת העולם העדינה הזו.

מפת עולם מתוחכמת של ווינטר סטון

עם כל העולם בקצות האצבעות, הרצון שלך לטייל יגיע ללא ספק למימדים אפיים. לטייל בעולם הוא מושג רומנטי. וסתם מראה כל אותן מדינות שיש לחקור כדי לרגש את החושים. זו אולי הסיבה שראינו כל כך הרבה סוגים שונים של קעקועים של מפות העולם בימים אלה.  (צילום: אבן החורף)

רקדן בצבעי מים זה.

רקדנית בצבעי מים מאת ג'ורג'יה גריי

כל בחורה חולמת להפוך לבלרינה. אז אם החיים האמיתיים זרקו ברגים לתוכניות שלך, קעקוע מדהים בצבעי מים זה כנראה הדבר הטוב הבא. אבל אז כמובן שאתה צריך להתמודד עם כולם ואמא שלהם ושואלים אותך “האם אתה רקדן?” (צילום: ג’ורג’יה גריי)

גם ב- TattooBlend:

50 רעיונות לקעקוע באצבעות למי שמחפש

85 צילומים שישכנעו כל אישה לקבל דיו

30 עיצובים קעקועים מעוררי השראה שהיית צריך אתמול

40 קעקועים זעירים שהם כאלה בקיץ

40 קעקועים זעירים שהם כאלה בקיץ | קעקוע בלנד

קעקועים חמודים, אלגנטיים ומהנים, זעירים נחשבים בהחלט לדיו שער. זאת אומרת שאם תחליט שאתה צריך אחד מהחבר’ה הקטנים האלה על הגוף שלך, כנראה שזה לא יהיה האחרון שלך. כשהקיץ ממש מעבר לפינה, אין זמן טוב יותר מאשר עכשיו להתחיל להפוך את חלומות הדיו למציאות. על פי המגמות באינסטגרם, קעקועים זעירים יהיו בכל מקום הקיץ. לכן חשבתי שזה מתאים להרכיב רשימה מרהיבה של טרנדים קעקועים זעירים שתוכל לעקוב אחריהם בקיץ הקרוב. למטה, 40 קעקועים זעירים המושלמים לעונה הכי שטופת השנה.

השרשרת הזו.

מאת קעקוע חתיכה

(צילום: פיס)

ישנן דרכים רבות לעשות עיצובים של שרשראות, אך דוגמה זו היא בהחלט ראשונה בשבילי. כאילו הגיחה מהעור, שרשרת הזהב הזו כוללת אבן כחולה כחלחלה, הלוכדת את ההשתקפויות של סביבתה. החלק האהוב עלי בהרכבת רשימות קעקועים הוא גילוי מושגי עיצוב חדשים ומעניינים כמו זה שלמעלה.

כתר המלכה הזה.

מאת דואה

(צילום: דואה)

כל מלכה צריכה את הכתר שלה. ואם אתה יכול לחשוב על קעקוע מגניב יותר מהכתר הקטן הזה שמוצג בצורה בולטת בחלק האחורי של הצוואר שלך בזמן שהבטן שלך בחול עובדת על השיזוף שלך, אנא שלח לי אותו כי אני לא אאמין בזה עד שאראה אותו. קעקועי מלך ומלכה תמיד יהיו ותמיד יהיו מושג פופולרי – אז אל תדאגו שהעיצוב הקטן והסקסי הזה ייצא מהאופנה.

היהלום הזעיר הזה.

מאת ג'ון בוי

(צילום: ג’ון בוי)

יהלומים הם לנצח. וכך גם קעקועים. אז אל תטעו אם תקבלו משהו שאתם מתחרטים עליו בהמשך חייכם. קעקועים זעירים הם תמיד אופציה טובה למי שבאמת לא בטוח אם הם מתעניינים בקעקועים או לא. הסרת קעקועים היא יקרה וכואבת. קעקוע קטן עוזר להקל על חלק מהעומסים האלה גם עכשיו וגם מאוחר יותר.

לא משנה.

מאת נמו

(צילום: נמו)

דהיית שיפוע מסוגננת זו שהופיעה בדיו טרי, כה יפה, מקיפה את כל שלושת הצבעים האהובים עלי. שיפועי צבע כמו זה למעלה היו בכל מקום בשנים האחרונות – ואני לא מדבר רק על תעשיית הקעקועים. המגמה החלה בעותק מודפס ובעיצוב אתרים ואומצה במהירות על ידי תעשיית הקעקועים.

הפרפר הזה.

מאת באנול

(צילום: בנול)

אמן גדול יכול לגרום לכל עיצוב להיראות טוב, לא משנה מה הנושא בהישג יד. עכשיו אני לא אומר שפרפרים הם דבר מלבד רצוי, אבל הזמן הקשה על כמה אנשים לעבור את הקלישאה של החרק הספציפי הזה ואת הפופולריות העצומה שהוא נהנה ממנו פעם. טאט זה הוא הוכחה שכאשר הם מבוצעים היטב, פרפרים עדיין שולטים במעלה.

יַסמִין.

מאת האני

(צילום: האני)

בכל הנוגע לדמויות של דיסני, יסמין יפה בערך כמו שהן מגיעות. מספיקות העיניים הגדולות האלה והפוני האינסופי הזה כדי להביא כל פרינס של דיסני על ברכיו. אז בין אם אתה מתעל את הנסיכה הפנימית של דיסני או שאתה פשוט מאמין ביופי על ידי אסוציאציה, אתה יכול לעשות הרבה יותר גרוע מביצוע של יסמין מאלדין ללא עיניים..

סמל לב אינסופי זה.

מאת האני

(צילום: האני)

עבור רבים, להבטיח שהקעקוע שלך יצירתי, ירך ומקור לגמרי הוא בראש סדר העדיפויות. ואני חייב לומר, אין דבר מתגמל יותר מעיצוב קעקוע מקורי שאתה יכול לומר בגאווה שהוא יחיד במינו – למיטב ידיעתך. הלב האינסופי הזה הוא, ובכן, בואו נגיד שכנראה אין יותר מדי עותקים זהים שצפים שם בחוץ.

המשקפיים האלה.

מאת ג'יי שין

(צילום: ג’יי שין)

מוזר. מוזר. מגניב. מְקוֹרִי. סט המשקפיים הזה כמעט מגניב מדי לבית הספר. שימו לב לצללים העדינים שהמסגרות זורקות. תאמינו או לא, קעקועים למשקפיים היו בכל מקום השנה!

החיפוי הזה.

מאת פיס

(צילום: פיס)

לדברי האמן, כיסוי קטן וחכם זה הוא אבן ממוסגרת זהב שנועדה להיראות כמו תכשיט וינטאג ‘. אבל לי זה נראה יותר כמו חור נמל מוזהב ממערכת שומרי הגלקסיה.

הציפורים האלה.

מאת פולם

(צילום: פולם)

הטרנד הפופולרי הזה הוא טרנד שלעולם לא יימאס לי לראות. עד כה אמני קעקועים קוריאנים יצרו כמה עיבודים יפים לעיצוב זה של “ציפורים במעוף”, שעד כה יש להם כמעט כל דבר מרהיב.

65 קעקועים מקסימים לפרק כף היד שכל נשים צריכות לשקול

65 קעקועי פרק יד מקסימים שכל נשים צריכות לשקול | קעקוע בלנד

לאחר שבילה בסוף השבוע האחרון לעזור לחבר שלי לשפוך על לא פחות מ -1000 עיצובים שונים של קעקוע פרק כף היד – כי זה מה שחברים טובים עושים, אני אישית יכול להעיד על כך שכל העיצובים ברשימה הזו הם קצף של כוס גדולה מאוד של פרק כף היד עיצובים של קעקועים. אמנם כן, לכל אחד יש את הטעם והיעד שלו כאשר מדובר בבחירת קעקוע בפרק כף היד, אך ישנם כמה עיצובים המתעלים על העדפה אישית..

עיצובים קעקועים אלה יתאימו באופן מושלם לאותו חלק בגופך המחבר את היד שלך לידך, ולא משנה מה הסגנון שלך. כשאתה מסיים לגלול את הרשימה הזו, אתה תוהה מדוע קיללת עם שני פרקי ידיים בלבד במקום אינספור מפרקי רדיו -קרפל שתצטרך לספק את התשוקה שלך לדיו..

פרק כף היד הוא אחד המקומות הפופולריים ביותר עבור noobs קעקועים כדי לקבל דיו. במיוחד עם נשים. אם לא מסיבה אחרת מאשר הגורם המגניב בלבד. השילוב של עיצובים מינימליסטיים זעירים, עבודות צבעוניות חיות, צמידים אלגנטיים ותצוגות נוי מורכבות, בגלריה הבאה מדגמים כמעט את כל אפשרויות העיצוב השונות במכה אחת. למרות שברור שהסיכויים לקעקוע פרק כף היד הקרוב שלך רק השתפרו בהרבה, אנו עדיין מקווים שתסתפק במשהו מקורי ומעורר השראה כדי שנוכל להיכנס לרשימה עתידית..

עיצוב מנדלה מפולח זה.

עיצוב מנדלה מפולח מאת שרה רייכארדט

יצירתיות במיטבה. קעקוע פרק כף היד המעוצב הזה כולל רצועת חלל שלילית תוך מתפארת בשכבות מרובות של עלי כותרת מנדלה. הצללה עדינה מעניקה ליצירה מימד נוסף של עומק המחמיא לאלמנט החלל השלילי.  (צילום: שרה רייכארדט)

חיצי הנקודות האלה.

חיצי נידון על פרק כף היד מאת מקסים לופז

יצירה גיאומטרית מופשטת המעוגנת בצורות חץ בעיצובים שונים. בעוד החלק העליון והתחתון של פרק כף היד הם המקומות המסורתיים ביותר לקעקועי פרק כף היד, הצד האחורי של פרק כף היד הופך במהירות האהוב עלינו.  (צילום: מקסים לופז)

עלה יפהפה זה בצבעי מים.

קעקוע עלה יפה של צבעי מים על פרק כף היד מאת באנול

כאן יש לנו עיצוב נוסף הממוקם בצד האחורי של פרק כף היד. עלה רך ואלגנטי מודגש להפליא עם משיכות צבעי מים עדינים. (צילום: בנול)

הכוכבים האלה.

קעקוע פרק כף היד של קעקוע גרעינים

כל כך פשוט ובכל זאת כל כך יפה. הכוכבים המרווחים האלה יוצרים צמיד שעליו כתוב כיתה. איך Gain הצליח להשיג כוכבי מיקרו אחידים כאלה הוא לא פחות ממדהים.  (צילום: קעקוע דגנים)

קעקוע פרק כף היד הזר פרחוני הזה.

קעקוע פרח פרק כף היד של יליז אוסקאן

האמן תייג את העיצוב הפרחוני הזה כ”מינימליסטי “, אך נרצה לטעון זאת. מקרוב צמחייה זו עשויה להיראות פשוטה אך כשאתה רואה את היצירה ממרחק בכללותה, היא נראית מורכבת למדי.  (צילום: Yeliz Ozcan)

הוורד הזה.

קעקוע שורש כף היד של זיווה

הוספת מעט צבע לעיצוב דיו שחור ואפור הופכת את הכל בעולם לתקין. אף שזו לא הפעם הראשונה שזיווה מתעסקת בעיצוב מנוגד שכזה, היא בהחלט אחת הטובות ביותר שלה.  (צילום: זיווה)

קעקוע פרק כף היד הזה.

קעקוע פרק כף היד על ידי חלל על ידי Zihee

מאז מאוחר, קעקועים בחלל הם כל הזעם. אז אין זה מפתיע שהרשימה הזו כוללת לא אחד, לא שניים, אלא שלושה מהעיצובים הקוסמיים האופנתיים האלה. זה במקרה היחיד שהוא צובע. (צילום: Zihee)

הלב האנטומי הזה.

קעקוע לב אנטומי על פרק כף היד מאת OOZY

עבודת מחט אחת מפורטת זו כוללת שילוב מומחה של נקודות וקווים. לבבות אנטומיים הם אפשרויות קעקוע פופולריות אך זוהי הראשונה שראינו על פרק כף היד. למעשה, זה יכול להיות רק הקעקוע הבא שלנו. (צילום: OOZY)

פרח המנדלה הזה.

פרח מנדלה Dotwork מאת כריס ג'ונס

מגמה עולה ביחס לעיצובי מנדלה של נקודה היא המרווח השלילי בין כל קטע, וקעקוע פרק כף היד הזה הוא דוגמה מצוינת. עיצובים אלה אינם קלים כפי שהם נראים לביצוע נכון. (צילום: כריס ג’ונס)

קעקוע פרק כף היד הפרחוני הזה.

קעקוע פרק כף היד הפרחוני של ליאנה ג'וי

אין דבר יותר קלאסי מקעקוע פרחוני קטן. עיצוב זה נהנה ממיקום ייחודי של החלק העליון של פרק כף היד. כעיצוב שלעולם לא ייצא מהאופנה, זוהי אופציה מצוינת לכל מי שמחפש משהו פשוט וקלאסי.  (צילום: ליאנה ג’וי)

40 דרכים מדהימות להדפסה בקיץ

בכל קיץ אינספור נשים עושות קעקוע ראשון.

ההחלטה לבצע את הקעקוע הראשון שלך היא בדרך כלל ספונטנית – שלא תמיד מניבה את התוצאות הטובות ביותר. זה בערך איך התהליך עובד, אבל היום אני הולך להראות לך מה אפשר כשאתה מקדיש קצת יותר זמן לתהליך העיצוב. כל אחד מהעיצובים האלה בוצע להפליא וברור שהושקע הרבה זמן בלקבל את העיצוב בדיוק. תסתכל, ואל תשכח לשמור ולשתף את המועדפים שלך.

40 דרכים מדהימות להדפסה בקיץ

הלב הפרחוני הזה.

מאת קארה

(צילום: קארה)

אם אתה מחפש משהו ילדותי ויפה עם טוויסט מודרני ויצירתי, אז משהו בסגנון העיצוב הפרחוני המדהים הזה עשוי להיות בסדר. עיצובים פרחוניים בצורת לב רחוקים מלהיות ייחודיים ברשת, אך הסיכויים שתתקלו במישהו בעל עיצוב זהה ברחוב קלושים עד לאין שיעור.

השמש הזו.

על ידי EQ

(צילום: EQ)

תמיד יש עיצוב אחד ברשימה שבולט מעל השאר. ואור השמש הטעים הזה הוא בהחלט זה. ממד דינמי מבחינת הצבע והמבנה הן מעניקים לעוצמה זו מראה כמעט תלת ממדי.

הצמיד הזה.

מאת Bicem

(צילום: Bicem)

כמה עיצובים יחמיאו ללבוש הקיץ שלך טוב יותר מצמיד הקסם הקטן והמסוגנן הזה. נועד להיראות כאילו הוא תלוי ברפיון ביד הנבדק, זהו אחד מאותם עיצובים שנראים כל כך טוב שתצטרך להגיד לאנשים שזה קעקוע.

האדמוניות האלה.

מאת בריאן גוטיירז

(צילום: בריאן גוטיירז)

אדמוניות הן אחד הפרחים היפים ביותר שקיימים. וזו הצהרה די נועזת בהתחשב בעובדה שיש כ -400,000 זנים שונים של צמחים פורחים על פני כדור הארץ. האופן שבו עלי הכותרת מרובדים בעליל באדמונית הופכים אותו לבחירה פופולרית בקרב אמנים.

העלים האלה.

מאת דוי

(צילום: דוי)

אם נמאס לך מכל קעקועי העלים נטולי הפרחים שפרסמנו עד מאוחר, מאשר הייתי ממליץ לבדוק את ראשך. מכיוון שרוב העיצובים “עלים בלבד” המופיעים באתר זה מרתקים יותר מתשעים אחוזים מהעיצובים הפרחוניים שאנו מציגים.

הנסיך הקטן הזה.

מאת באנול

(צילום: בנול)

עיצוב כבוד לסרט הנסיך הקטן, עיצוב זה לוכד את מהותו של הסרט בצבע מדהים ופרטים נהדרים.

החתול הזה.

מאת קוזו

(צילום: קוזו)

לאלו מכם שמעולם לא ראו חתול מעשן מקטרת, עכשיו יש לכם. כשאני נתקל בקעקוע מוזר ומעוצב כמו זה למעלה, אני מרגיש מחויב מבחינה חוקית להציג אותו באתר. שימו לב למרקם העץ והווילונות.

היופי הנרדם הזה.

מאת קוזו

(צילום: קוזו)

הקעקוע הזה הוא מתוך סצנה מארוחת הבוקר בטיפאני. מי היה מאמין שיום אחד נראה נתפי מסך מסרטים כעיצובים של קעקועים? קוזו הוא אמן חדש יחסית עבורנו. אבל צפה לראות הרבה יותר מעבודותיו בעתיד.

היהלומים האלה.

לפי EQ

(צילום: EQ)

בתוך היהלומים האלה מסתתרים מה שנראה כדוגמאות בד בצבעים ומרקמים שונים. לפעמים עיצובים הקעקועים הטובים ביותר הם אלה שהכי פחות הגיוניים.

העוגן הזה.

מאת ג'יאנג 47

(צילום: Giang47)

אני לא חושב שראיתי קעקוע עוגן שמייצג טוב יותר את האוקיינוס ​​ואת כל הדברים בו טוב יותר מהעיצוב הקוסמי היפהפה הזה. הנושא הקוסמי של יצירה זו ממחיש את אופיו הבלתי נגמר של האוקיינוס.

ממש כל קעקוע קיץ שמעולם לא ידעת שאתה צריך

יש קעקועים ליהנות ואז יש קעקועים לחמד. רשימה זו מלאה באחרונה. אל תתנו לקיץ לחמוק השנה מבלי להקדיש קצת מחשבה לדיו. להלן 40 מעצבי הקעקועים האהובים עלינו שללא ספק יקבלו חשיפה רבה לאינסטגרם הקיץ.

ורד אדום זה.

מאת ננדו

(צילום: ננדו)

לעולם לא ניתן להפריז ביופייה של ורד. הצצה אחת לפרח המפורסם ביותר של הטבע מספיקה בדרך כלל להרגעת העצבים. זו הסיבה שקעקוע קבוע לעור שלך הוא תמיד רעיון טוב.

חתיכת ירך מקושטת זו.

מאת Yintat

(צילום: Yintat)

מסגרות נוי הן כך השנה. כן, בכוונה הפסקתי שנה מדויקת להדגיש את האופי הירוק של עדות זו. ובעוד שאנחנו עוסקים בנושא טרנדים, כל דבר גבוה על הירך נמצא גם כן.

פרוסת גן עדן קטנה זו.

מאת Eunyu

(צילום: Eunyu)

אין דבר שגורם לך לשנוא את המצב הנוכחי שלך יותר מאשר שקיעה טרופית ממוסגרת בכפות ידיים מתנדנדות. זהו הסמל האוניברסלי לחופשה. הפיתוי של שקיעה חייב אך ורק בצבע שיש לה, וזו הסיבה שהוא יוצר דיו כל כך טוב.

ברק פרחוני זה.

מאת בריאן גוטיירז

(צילום: בריאן גוטיירז)

אם העיצוב הזה נראה מוכר זה בגלל שהוא. כשהקעקוע הזה הופיע לראשונה לפני כמה שנים, אנשים לא יכלו להפסיק לשלוח לנו מייל בנושא זה. ועם סוג ההייפ הזה, חשבתי שנכון רק להציג אותו לפחות פעם נוספת באתר. אנו מציגים את עבודותיו של בריאן במשך שנים, ועם עיצובים כמו זה למעלה, קל להבין מדוע.

הזר היפה הזה.

זר פרחים מאת אווה קרבדק

(צילום: אווה קרבדק)

שום דבר לא צורח קיץ כמו זר פרחים טרי. ואולי אף פרח לא קשור לקיץ כמו החמניה היפה. אווה קרבדק היא אחת המקעקעות המוכרות ביותר בעולם. ובעוד שהיא ידועה בעיקר בנופיה, עבודותיה האחרות מרשימות לא פחות.

פרח רנטגן זה.

מאת פטיח אודבאס

(צילום: פטיח אודבאס)

פרחי רנטגן הם הטרנד שלא מפסיק. למעשה, הם היו כל כך פופולריים כל כך הרבה זמן שאני חושב שזה הוגן לומר שהם הצליחו להפיל את סטטוס ה”טרנד “שלהם. לעיצובי רנטגן יש דרגת קושי גבוהה-מה שהופך אותם לייחודיים במידה מסוימת ומבוקשים מאוד.

פסגת ההר הזו.

מאת ויסוטה

(צילום: Visota)

מיקומים ייחודיים תמיד מרגשים. טרטוז חזה תמיד יהיה אחד המיקומים האהובים עלי. הגרסה הקצת יותר נמוכה של קעקוע עצם החזה היא הריבה החדשה שלי. אני אפילו לא בטוח איך לקרוא לזה?

הלבבות האלה של קו אחד.

מאת נמו

(צילום: נמו)

קעקועים שנראים פשוטים אבל ממש לא נמצאים במקום בו הם נמצאים. סדרה זו של לבבות שנמשכים להיראות כאילו הושלמו ללא הרמה של העט יפה בפני עצמה, אך כשמוסיפים שיפוע צבעים אלגנטי לתערובת הדברים מתרוממים לרמה אחרת לגמרי..

הפרפר הזה.

מאת סבטלנה ליובצ'נקו

(צילום: סבטלנה ליובצ’נקו)

קעקועי פרפרים בהחלט עברו דרך ארוכה מאז ימי קעקוע הקרסול של דודתך. פרפרים מגיעים בכל הצורות והגדלים השונים, אשר בתעשייה הממוקדת כעת לפרטי פרטים, הופכת אותם לבחירות עיצוב מושלמות עבור אמנים המעוניינים להציג את כישוריהם. נראה כי פרפר זה נוסף במועד מאוחר יותר כדי להחמיא להרכב הפרחוני.

הגזע הזה מלא פרחים.

מאת סול

(צילום: סול)

אני מאמין שהעיצוב הזה מתייחס לשיר K-pop אבל אני לא יכול להיות בטוח. עם זאת, זהו גזע מלא פרחים עם תחושה מאוירת יפה שבעצמו הופך אותו למדהים בספר שלי.